Aukles pakalpojumi.

Ir radies piedāvājums bērna auklēšanai. Līdz šim svešai ģimenei nekad tādu pakalpojumu neesmu sniegusi un tādēļ gribu jautāt, kāda varētu būt stundas maksa par bērna auklēšanu. Piebildīšu, ka dzīvoju lauku ciematā.

0_0  1   2-4 eiro stunda

Caune  1 2 1.8 eur/h

swim      Gan jau ka minimālā stundas likme.Kāda mums tagad tā ir, neatceros.

mazina25    1 Kad es stradaju par auklīti man bija 7.50 eiro stundā..

Tessa    4 laukos liidz 2 EUR stunda.

minnijai    2 Nav tādas vispārējas stundas likmes par auklēšanu. Stundas likmei ir argumenti un kritēriji.
1) cik regulāri ir nepieciešama auklēšana? (Ja neregulāri, tad stundas likme lielāka, ja katru dienu, tad ilgtermiņā ir lētāk. (Līdzīgi kā dzīvokļa īre)
2) cik liels ir bērns? Ja gadu vecs, tad tur var pietikt, ar cilvēku bez pedagoģiskās izglītības, attiecīgi, maksāt mazāk +- par pieskatīšanu. Ja bērns ir 3gadīgs, tad ir nepieciešama gudra aukle, attiecīgi tā izmaksā dārgāk, jo ir jāzin KĀ likt bērnam mācīties caur rotaļām. Un tas sadārdzina likmi.
3) vai tā ir pilsēta vai lauki? Arī ģeogrāfiskais izvietojums ietekmē likmi.

janka42      Mēs par dienu maksājām 20€ pedagogam..kas visu laiku strādāja ar bērniem...bet cena protams neatbilst pakalpojumam...pēc bērnu reakcijas būtu jāmaksā vismaz40-50€ .Jā tādas aukles uz ceļa nemētājas...kas spēj ieinteresēt un nodarbināt bērnus visas dienas garumā + vēl tas ka aukle mīl bērnus to pēc bērniem var redzēt, kā viņi gaidīja aukli..
Tākā cenas ļoti svārstīgas..Jelgavā 25-35€ diena
2018-06-02

Līdzīgi jautājumi
Kadai jabut auklitei? (22 atbildes)Auklite no auklisu dienesta. (11 atbildes)Sausmu stasti par auklem (24 atbildes)Auklisu alga (10 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu