Dāvana

Dāvana - jautājumi un diskusijas

Smieklīgas lietas, priekšmeti, dāvanas - kur nopirkt Rīgā? (5)
Kur nopirkt dāvanai Rīgā tā sauktos "funny stuff" jeb smieklīgi sīkumi? Zinu, ka kaut kas ir Randomā, bet pašvaki ar piedāvājuma klāstu. Iesakiet!
Varbūt veikals "Tiger" noder. bija tāds zemenites sniegā Buteljons Miera 10. Lietas (galvenokārt glāzes un glāzītes) no tukšām pudelem. 2Klauni Stabu 40. mojo-jojo.lv ··· Dāvana: Smieklīgas lietas, ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Dāvana 30 gadu jubilejā (23)
iesakiet, ko dāvināt puikam 30 gadu jubilejā??? ... nav mans puiks, bet gandrīz radinieks...nav nūģis un ar humoru ar šim viss kārtībā! (šoreiz es nemānos un necenšos pievērst uzmanību...pioniera goda vārds)
Nu ja tai lietai pieiet radoši, tad var iepirkt smuku kartiņu ar aploksnīti...uz aploksnes uzrakstīt"Romantisks ceļojums divām personām"...a kartiņā ielikt (vai smuki piestiprināt) divus vai četrus(lai iznak turp un atpakaļ) trolejbusa taloniņus..:) Krīzes laika būs gana labi:))
Forša dāvana bija Dāvanu karte uz to vēja tuneli pie Siguldas:) Braucienu ar gaisa balonu ;) (es vismaz neatteiktos...) Nu, Adel, apsien sarkanu lentu ap vidu un dodies pie viņa!
Ja puiks ar humora izjūtu, tad, ja arī negribēs nokniebties, tad kopīgi pasmiesieties!!!!
var taču biļetes uz kādu koncertu uzdāvināt ... ··· Dāvana: Dāvana 30 gadu jubilejā lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Ko sievietes vēlētos visvairāk saņemt kā dāvanu no vīriesha svētkos? (39)
Sakarā ar dienas gudrību - kas sievietei galvā, vīrietim nav pa kabatai! Runa šoreiz par materiāalu vērtību:)
Ja tava miilotaa sieviete- viennoziimiigi labaakaa daavana buus saderinaashanaas gredzens! SNIEGBALTITE_nu kur tad Juris saderināsies:)))
Vispār dāvanas man patīk un ir pietiekoši,parasti pasaku priekšā ko es vēlos,jaunībā,hmmm sadāvināja nevisai vajadzīgas mantas,tagad ir gudrāks un pieredzējušāks,ja nespēj izdomāt,vnk pajautā vai ieskaita naudiņu kontā.
Uzdāvini ceļojumu Jums abiem kopā - tālāku vai tuvāku - atkarībā no finansēm. sorry, es uzreiz ar inženiera (motorists angliski, anglofonajās zemēs nekādi nav saistāms ar augstām izglītībām!) piegājienu:
nav 1-alga 2 un vairāk lietas:
1. kāda sieviete
2. kāds vīrietis
3. kādās attiecībās un cik sen sastāv
4. kas viņai jau īpašumā no saimniecībā noderīgām mantiņām
...kā viens svešs cilvēks Tev var pateikt , ko uzdāvināt Tavai mīlotajai sievietei....man gribētos teikt, ka tā nav Tava mīļotā sieviete...viens variants... otrs variants.. Tu vinu galīgi nepazīsti..man pat meita neprasa, ko uzdāvinat savam draugam..piedod...nekā personīga , uzdāvini sevi.. pasniedz pats sevi "savdabīga mērcē"... ··· Dāvana: Ko sievietes vēlētos ... lasīt visu diskusiju (39 atbildes) –»
Dāvana vīrietim 50.dzimšanas dienā (14)
Vīrieši! Kādu dāvanu jūs gribētu saņemt 50.dzimšanas dienā?
*Reiz Feja apciemoja laulātu pāri,vīru,kuram tobrīd palika 50 gadi un viņa sievu. Par godu šai vīra jubilejai Feja apsolīja izpildīt vienu vīra vēlēšanos un arī vienu sievas vēlēšanos.Vīrs vēlīgi atļāva sievukam pirmajam izteikt vēlēšanos un viņa teica:
- Gribu kopā ar savu mīļo vīriņu
apceļot pasauli!
Feja pamāja ar burvju nūjiņu un sievietes rokās parādījās divas tūrisma ceļazīmes.
Bet vīrs aizdomājās...ilgi klusēja, līdz teica:
-Saproti mani pareizi,mīļā. Ar Tevi šos gadus bija labi, bet tāda iepēja gadās vienreiz mūžā...tāpēc es vēlos sev blakus sievieti,kas 30 gadus par mani jaunāka!
Feja pamāja ar savu burvju nūjiņu...un pārvērta vīrieti 80gadīgā večukā...
...nav jēgas apspriest vīriešu morāli...bet nekad neaizmirsīsim,ka Feja tomēr ir sieviete!:)*
expansive: Vai viņa sieva arī bija priecīga? sorry...neesmu gan viirietis...bet kaadam savam labam draugam uzdavinaaju gleznu...aktu(gan ne savu:))))...bija prieciigs:)) Ezjule!!vinja sieva ir gudra sieviete..:))) Dāvanu karti uz erotisko masāžu:) ··· Dāvana: Dāvana vīrietim 50.dzimšanas ... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Naudas dāvana kāzās - summa? (37)
Cik naudas likt dāvanu aploksnē kāzu dāvanai, ja nav lielu ienākumu un esmu viena?
It kaa ar galvu saprotu, ka me visi cilveeki domaa kaa es...

Bet tik un taa man ir nepatiikama sajuuta, ja esi uzaicinaata pie kaada mazaak pazistama cilveeka, piem. Darba koleega uz apalju jubileju in tiek paveestiits, ka tiek gaidiitas aploksnes....un tad ir shiis doma galvaaa..a ja vinhs ir tas cilveeka, kas taisa savu balli ar apreekjinu...un uzskata, ka visiem pienaakas atnest minimaalo .. 50, 150, 250 ..veee...

Atceros, vienreiz manaa ex darbaa LV dzirdeeju, kaa koleegis peec balles suudzeejaas, ka izteereejis nunteiksim 1000, ienjeemumi 800, i togo -200...ja buutu zinaajis, ka taa, tad nebuutu taisiijis balli...

Es esmu friiks, kas ja aicina, tad negaida neko pretii...es gribu cilveeku...naudu, Es nopelnu citaa veidaa...un tereeju naudu uz saviem miiljajiem...
Nu vai zini!
Tad nevajag vispār rīkot kāzas, ja gaida atpakaļ naudas dāvanas! Tā ir slimīga bugaltērija visu pārrēķināt apēstos karbonāžu gabalos!Es būtu priecīga par sirsnīgiem vārdiem un laba novēlējumiem kāzās, kas stiprinātu manu pārliecību un iedrošinātu kādreiz dzīvē nenokārt galvu!
BLAVIENS!!!
cilveki riko kazas,,, jus uzaicina,,,jus domajat ka viniem tas neko nemaksa???
ielugumi,,,telpu ire,,,ediens,,,apkalposana pie galda,,,kazu vaditajs,,,muzikanti,,,,automasinas,,, izklaide cela uz vakara telpam,,,fotografs,,,
izturet nevaru sito!!!
SEDIET MAJAS UN SKAITIET KAPEIKAS.
Domāju, ka var arī 50. Ja ienākumi nav lieli. Daudz nedzer un neēd, lai pēc tam nesaka, ka apēdi-izdzēri vairāk par pašizmaksu uz personu. Dāvini, cik vari atļauties. Nav vērts izlikt pus algu un pēc tam mirt badā tikai lai uzdāvinātu lielāku summu. Ja saņēmēji ir normāli cilvēki, nepārmetīs, bet materiālistiem būs par maz vienmēr. ··· Dāvana: Naudas dāvana kāzās - summa? lasīt visu diskusiju (37 atbildes) –»
Dāvana cilvēkam,kuram viss jau ir? (46)
ko dāvināt cilvēkam,kuram viss jau ir?
taadam neko nevajag daavinaat, jo tad savaadaak viss buus pa divi :P deju uz galda:) Apsien sev banti un uzdāvini sevi... Noadi zeķu pāri.:)) To nekad nebūs par daudz! fotoalbumiņu ar savu erotisko foto sesiju... vai arī sarunā jums kopīgu foto sesiju. ··· Dāvana: Dāvana cilvēkam,kuram viss ... lasīt visu diskusiju (46 atbildes) –»
Ko lai uzdāvina vīrietis vīrietim? (26)
Tas būtu nākamais no savas ZS jaut. , sērijas. Absolūti nekādas idejas nerodas. Bet vajadzētu kaut ko. .. pilnībā, noteikti! Čalim 26-28. .. ntereses -sports, datorspēles. mūzika. .patīk karaoke. . Zinu, ka sapnis ir mocis, tas ...
Parādi man savu draugu,pateikšu,kāds esi tu un otrādi,tātad pudeli laba konjaka,vai visiti. Konjaks vienmēr noder saimniecībā. Airis. man jau patiktu. Kāju masāžas vanniņu! Tas būtu! tantiņu aplauziens:D:D:D:D Uzdāvini dāvanu karti. ··· Dāvana: Ko lai uzdāvina vīrietis ... lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Dāvana kāzās. (19)
Cik lielu naudas summu dāvināt jaunlaulātajiem,ja uz kāzām dodos viena?????
...a kā mums zināt,Tavas finansiālās iespējas? :) ...es???? piecīti :))) vairāk man nav.
bet cits var 100.
neadekvāts jautājums.
Es divas algas savas!
Bet par šo tēmu pukojās bijusī grāmatvede, ka viens pāris aploksnē tikai 15 Ls ielikuši bija, uz ko draudzene atbildēja, ka viņa arī tikpat taču likusi. Grāmatvede atbildēja, ka viņa esot viena pati, džeka neesot, tāpēc tas esot cilvēcīgi, bet tam pārim bērnu neesot, algas labas, tādiem esot 30 Ls jāliek. Domā pati! Ja mana māsa beidzot izdomātu kļūt par godīgu sievieti un apprecētos, tad es viņai 40-50 Ls ieliktu... Draudzenei 25 Ls, kolēģim 20 Ls. Skatoties, kas par frīku precas.
nu pieklājība prasa 10% no mēneša ienākumiem... pārējais cik nav žēl. Naudu neesmu dāvinājusi, jo tās vērtība parasti šķiet ir mazāka kā, ja tiek uzdāvināta kāda noderīga vai interesanta lieta. No sērijas - cik ir jāmaksā, lai nekļūtu par apsmieklu citu acīs? Vai labāk nav apjautāties pašam jaunajam pārim? Tie taču viņu svētki. ··· Dāvana: Dāvana kāzās. lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Dāvana kāzām Vācijā (13)
Kādas idejas dāvanai kāzām Vācijā ? Precas vācieši, seni, labi paziņas.
Uzdaavini Dombrovska nemirstiigo graamatu -,,Latvijas Veiksmes pasaka ,, Vaciesi varees labi iereekt to lasot ! geisha..pati esi no garāžas:D
Vācieši labprāt atpūšas LV ,Liepāja vasarā pilna ar vācu tūristiem un viņi ir sajūsmā par pludmali un Palangas tuvumu.
Cilvēkam pašam jāizlemj ko dāvināt..
oi ,atvaino ,patriots Nu ja paziņas labi, taču vari ko mīlīgi izdomāt, nav svarīgi kāda tautība, kaut vai čigāni. aizved no Latvijas kko, kas ir hand made. arzemnieki ljoti noverte musu rokdarbnieku darinajumus un izstradajumus. ··· Dāvana: Dāvana kāzām Vācijā lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Neatsveramus kopā būšanas mirkļus. Visai saimei kopā savākties,tas ir feini. Brīvu Jaungada nakti - boss atļāva nesēdēt darbā, kaut gan man bija iekritusi maiņa:) Ziemassvētkos bija jaukas dāvaniņas ģimenes lokā. Kà korporatīvo dāvanu barotavu putniem ar sēkliņām pirmajām reizēm. man pilnīgs marasms sanāca. bet vienlaicīgi iegumuvs. es sajaucu savu nr. ar svešu, izgāju priekšā ne tad kad vajag. pilns loha profils piepildīts. es nervozēju uzmanības centrā un sadaru muļķības 3 gadus uz priekšu.
bet dāvanu es dabūju labu. no sievas un mammas. ļoti personiska. nestāstīšu tāpēc. man ļoti patika šis jaunaisgads. pateicība par to.
Sev uzdāvināju labu pannu! ··· Dāvana: Ko Labu saņēmāt ... lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu