Dāvana

dāvana foto attēls

Dāvana - jautājumi un diskusijas

Dāvana pirmklasniekam (23)
Ko uzdāvināt dzimšanas dienā puikam (7 gadi, sācis iet skolā)?
Citēšu savus dēlus. Tēti,mums gan bija labi,mums bija bērnība. Spēlējāmies sētā,ziemā gājām uz kalnu u.t.t.. Ne kā tagad,visu brīvo laiku pie datora. Piekrītu dogville un limonija,tikai grāmatas. Graamatu,jo no ieprieksheejiem diviem ieteikumiem rodas iespaids,ka pieaugushie pashu rokaam izniicina jebkaadus beerna intelekta iediigljus. Vislabāk pajautāt pašam, kas interesē, ar ko vēlas nodarboties. Izgāzos radu puikam nopērkot grāmatu par mašīnām, bet viņam interesē skautu prieki. Kāpēc TIKAI grāmatas? :)
Ir arī daudz citu lielisku lietu, ko bērnam dāvināt - velosipēds, slēpes, biļetes uz kādu no sporta vai aktīvās atpūtas, piem., mežakaķa, pasākumiem, ceļojums uz Tartu vai tepat - zilajiem brīnumiem utmldz :)
Es nesaku, ka grāmatas ir slikti. Bet apgalvot, ka drīkst dāvināt tikai grāmatas, manuprāt, ir muļķīgi :)
Atkarībā no puikas nosliecēm un ieinteresētības.

a) Sporta inventārs/radošo darbu inventārs (piemēram, skrituļslidu gultņi/otas un krāsas)
b) pasākums/atrakcijas
c) Radoša tipa dāvana (līmējamie/saspraužamie modeļi [lidmodeļi, tanki utt], lego, utml. brīnumi
d) Radošas nodarbības apmeklējums (zīmēšanas/gleznošanas nodarbības bērniem, pa piemēru).
e) Grāmata.

Protams, ja sīkais jau samaitāts ar planšeti, tad paņem konču/kinderolu tūtu un viss (teiksim 10 kinderolas). Tur vairs nav jēgas domāt un iespringt.
··· Dāvana: Dāvana pirmklasniekam lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Dāvana piecgadniekam (10)
Puikam paliek 5 gadiņi. Māja pilna ar rotaļlietam, vecāki nodrošinā ar visu. Dārgai dāvanai nav līdzekļu,bet bērnam kaut kas jāuzdāvina .Gribētos kaut ko interesanto, bet pati nevaru izdomat)).
Uzdāvini divas vai trīs biļetes uz kādu pasākumu, lai aiziet ar vienu vai abiem vecākiem un pavada laiku kopā. Tādiem bērniem mēs dāvinam "Puzzles" lai pašam ir jādomā un jāsaliek (vai ar vecāku palīdzību) vai arī grāmatu(var muzikālo vai citām skaņām). Tagad ir arī skaistas un ne visai dārgas pasaku vai izzinošās grāmatas..lai gan nav zināms dāvanai paredzētais budžets. Var uzdāvināt glītu, nelielu bloknotu kur katru gadu viesi, radi, draugi ieraksta viņam vēlējumus...vēlāk ar interesi lasīs, bet viss ir atkarīgs no tā, ko viņam ir iemācījuši vecāki. Ja nenopirksi neko dārgu, tad bērns tevi nicinās un nekad vairs ciemos negaidīs:) Aizved uz Zoo :) vai biļetes uz leļļu teātri; "nopērc" balonpūtēju vai burbuļpūtējus, vai burvju mākslinieku pasākumam (nezinu gan par izmaksām un Tavu budžetu- tikai idejām) Piecgadniekiem ļoti patīk spēle ""Blokus",kur jāsaliek dažādu krāsu platsmasas klucīši tā,lai to sānu malas nesaskaras,bet stūri gan.Labi trenē loģisko domāšanu un pacietību. ··· Dāvana: Dāvana piecgadniekam lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kristības - dāvana (13)
augustā jāiet uz 2.5 gadīgas meitenītes kristībām . šausmīgi sen neesmu tādās bijusi. kāda būtu laba dāvana? ko vispār dāvina tādos gadījumos. varbūt kādam ir laba pieredze vai labas idejas.
kristības, vismaz tas, ko es saprotu ar kāda cilvēka kristību ar Svēto Garu, nav nekas ar kotlešu/karbonāžu ēšanu svinams un balonu dāvināšanu atzīmējams. ja šis pasakums ir pa īstam, nevis ķeķša dēļ, tad tas ir svarīgākais, bērnam iedotais. tur nav nekā tieši svinama. tie nav ne jaunsgadi, ne dz.dienas, vai citas mūsu ikdienas blēņas.
Esi klāt, ja bērns/vecāki ir tev svarīgi. Varbūt tiešām viņi rīko kādu izēšanos vai dāvanu saņemšanas brīdi, nu aiznes kādu grāmatiņu bērnam, jo tagad ir stipri labas grāmatas pat ļoti maziem bērniem. Citādi, nekas tur nav jādāvina.
Klasiski pienjemts daavinaat kaut ko no sudraba. Ja neesi krustmaate, tad neteereejies moneetai vai karotiitei, bet nopeerc kaadu sudraba rotaslietu, piemeram, gredzenu, auskarinjus vai kulonu. sudraba karotīte ...ir arii nesen gadiijies pabuut shaadaa jaukaa pasaakumaa! Mees,mazajam,iedaavinaajaam baltu porcelaana kraajkasiiti-balozha formaa,pieberot ar eiro naudinjaam :))) Ja Tu nav krustmāte,tad nu laid fantāzijai vaļu.
Mēs divus gadus atpakaļ bijām uz vienas mazas princeses kristībām.
50.ls konvertā,izcepu torti+ krūmu rozes stādiņu.
Roze jau skaisti zied.
··· Dāvana: Kristības - dāvana lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Dāvana četrgadniekam (12)
Iesakiet lūdzu dāvanas 4 gadu jubilejā! :))
un mazliet izdomas,lai dāvanas iesaiņojums būtu interesants bērnam.Piemēram ,ja iesaiņota kastē rotaļlieta zēnam,tad iesaiņojumu par pārvērst kā mašīnu.Nepieciešams tikai aplikāciju papīrs,šķēres un līme.Bet meitenei domāto dāvanu,var iesaiņot krāsainā krepapīrā,pielīmēt apaļas austiņas,deguntiņu,ūsiņas un astīti.Iznāk ļoti jauka pelīte.Tās spīdīgās kastes ar milzīgām bantēm lai nu paliek pieaugušajiem,bet vispār par gaumi jau nestrīdas.Bet mana pieredze rāda,ka bērniem lielāku pārsteigumu sagādā tomēr bērnišķīgāki iesaiņojumi. Tikai ne miikstaas rotaljlietas! pajautaa jubilaara mammai, ja vien tas nav Taveejais.... a ja ir - Tu tieshaam nezini, ko mazais grib jubilejaa sanjemt?? Flomiisi, kraasas, kriitini, un bloks ar a4 ziimesanas papiiru :) Pirms laicinja draudzenes deelinjam uzdaavinaaju milziigu traktoru ;D ..kur vareeja seedeet iekshaa gan pac gan veel kaadu panjemt ;]] ... mazajs bija dikti apmierinaac ;]]!!! ··· Dāvana: Dāvana četrgadniekam lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Dāvana kristībās (12)
ko kristībās dāvina krustvecāki savam krustbērnam veel bez keediites ar krustinu? vai ir veel kādas tradicionālas simboliskas davanas? paldies
Jā sudrabs un balta drāna. Es personīgi krustmeitai uzdāvināju sudraba ķēdīti ar krustiņu plus baltu audumu pirmajai baltajai kleitai - varbūt sniegpārsliņu bērnudārzā tēlos ;) kauko karinaamu vajaga gan - tad Tevi vienmeer atcereesies...

Bet var arii netradicionaali dziivot. Tas arii ir pietiekami interesanti...Padomaa citaa virzienaa..Sanaaks!Lai veicas! parasti kjeediiti un krustinju, pie reizes tos ar iesveeta... sudrabs vai zelts - tas nebuutu noteicoshas... Ja puika, var daavinaat sudraba bikjeriiti.
meiteneem var daavinaat sudraba cukurtrauku, shkjiviiti... ar iegraveejumu.
Agraak krustvecaaki krustbeerniem daavinaaja kristaamo teerpu.
··· Dāvana: Dāvana kristībās lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Dāvana jaunlaulātajiem. (27)
Ceru, ka dosiet labus padomus kā iesaiņot, uzdāvināt naudiņu jaunlaulātajiem. Tikai ne aploksni.
Man atkal nepatiik shitaadas izdariibas ar naudu. Ja reiz nauda, tad vienkaarshi un diskreeti...ielikt aploksnee bankas karti vai vienkaarshi aploknee...
Sorry..
Man patiik,kaa aarzemees jaunlaulaatie pirms kaazaam izsuuta daavanu un vajadziibu sarakstu...izpaliek nederiigu meeslu nezinkurlikshana.
Es buutu shausmaas par tiem naudas kokiem un gotinjpapiiriem...
Var mēģināt tjip "matrjošku". Lielā kastē saliek arvien mazākas un mazākas kastītes.Lai interesantāk kastītes var pārsiet ar lentītēm tajās var būt novēlējumi,nerātnās dainas utt...un pašā vidiņā mazītiņa kastīte ar īsto dāvanu :) Kad bija lati, sarullējām un iesējām mazā podā iestādīta ozola zaros. Un vēl glītu runu sacerējām, lai ozolu iestāda, bet naudu liek lietà. kaazaas nevienam nav laika reagjet uz davanu iesainjojumu, tapec pratiigi butu nenjemties ap davanu, bet, ja pats izdomat neprot, griezties kada davanu darbniica (feisbuka tadu papilnam) tuvak dziivesvietai un tur piedavas milzumdaudz variantu, kur un ka ielikt naudu.
es izvelejos plakanu kastiiti, ieksha bija ieklata labiiba un karpa zviinjas, kaut kas vel bija, kas simbolize miilestiibu, tautiski un gaumiigi.
··· Dāvana: Dāvana jaunlaulātajiem. lasīt visu diskusiju (27 atbildes) –»
Abonementu trenažieru zāles apmeklējumam...nūjošanas nūjas ...dāvanu karti masāžu salona apmeklēšanai utt Izbraukumu pa jauku maršrutu divatā:) Pozitīvu grāmatu. Dāvanu karte der jebkurā gadījumā. vai tad dāvanas piemeklē pēc gadiem? Dāvini cilvēkam to, kas viņam sagādās prieku. Tu taču viņu zini, droši vien arī zini, kādas ir viņa aizraušanās, vaļasprieki, vērtību kategorijas, veselības stāvoklis. dūraiņus Līdz pensijai tādam vēl desmitgade, attiecīgi nav ko censties aprakt ātrāk dāvinot lietas, kas piederētos "ap 80".

Attiecības ar apdāvināmo (tēvs, vectēvs, brālis, mīļākais, vīrs utt.)? Dāvanas budžets?

Es, piemēram, būtu sapriecināts par lidmašīnas biļetēm un apmaksātām pāris naktīm viesnīcā uz Barselonu vai kādu citu lielo pilsētu.
··· Dāvana: Ko uzdavināt vīrietim ap 60 lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Smieklīgas lietas, priekšmeti, dāvanas - kur nopirkt Rīgā? (5)
Kur nopirkt dāvanai Rīgā tā sauktos "funny stuff" jeb smieklīgi sīkumi? Zinu, ka kaut kas ir Randomā, bet pašvaki ar piedāvājuma klāstu. Iesakiet!
Varbūt veikals "Tiger" noder. bija tāds zemenites sniegā Buteljons Miera 10. Lietas (galvenokārt glāzes un glāzītes) no tukšām pudelem. 2Klauni Stabu 40. mojo-jojo.lv ··· Dāvana: Smieklīgas lietas, priekšmeti,... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Dāvana 30 gadu jubilejā (23)
iesakiet, ko dāvināt puikam 30 gadu jubilejā??? ... nav mans puiks, bet gandrīz radinieks...nav nūģis un ar humoru ar šim viss kārtībā! (šoreiz es nemānos un necenšos pievērst uzmanību...pioniera goda vārds)
Nu ja tai lietai pieiet radoši, tad var iepirkt smuku kartiņu ar aploksnīti...uz aploksnes uzrakstīt"Romantisks ceļojums divām personām"...a kartiņā ielikt (vai smuki piestiprināt) divus vai četrus(lai iznak turp un atpakaļ) trolejbusa taloniņus..:) Krīzes laika būs gana labi:))
Forša dāvana bija Dāvanu karte uz to vēja tuneli pie Siguldas:) Braucienu ar gaisa balonu ;) (es vismaz neatteiktos...) var taču biļetes uz kādu koncertu uzdāvināt ... nu tad dāvini biļetes uz kruīza kuģa, lai laiž uz Zviedriju ceļojumā :))) tikkai nesaki ka viņš jau tur ir bijis :( :)) ··· Dāvana: Dāvana 30 gadu jubilejā lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Ko sievietes vēlētos visvairāk saņemt kā dāvanu no vīriesha svētkos? (39)
Sakarā ar dienas gudrību - kas sievietei galvā, vīrietim nav pa kabatai! Runa šoreiz par materiāalu vērtību:)
Ja tava miilotaa sieviete- viennoziimiigi labaakaa daavana buus saderinaashanaas gredzens! SNIEGBALTITE_nu kur tad Juris saderināsies:)))
Vispār dāvanas man patīk un ir pietiekoši,parasti pasaku priekšā ko es vēlos,jaunībā,hmmm sadāvināja nevisai vajadzīgas mantas,tagad ir gudrāks un pieredzējušāks,ja nespēj izdomāt,vnk pajautā vai ieskaita naudiņu kontā.
Uzdāvini ceļojumu Jums abiem kopā - tālāku vai tuvāku - atkarībā no finansēm. sorry, es uzreiz ar inženiera (motorists angliski, anglofonajās zemēs nekādi nav saistāms ar augstām izglītībām!) piegājienu:
nav 1-alga 2 un vairāk lietas:
1. kāda sieviete
2. kāds vīrietis
3. kādās attiecībās un cik sen sastāv
4. kas viņai jau īpašumā no saimniecībā noderīgām mantiņām
...kā viens svešs cilvēks Tev var pateikt , ko uzdāvināt Tavai mīlotajai sievietei....man gribētos teikt, ka tā nav Tava mīļotā sieviete...viens variants... otrs variants.. Tu vinu galīgi nepazīsti..man pat meita neprasa, ko uzdāvinat savam draugam..piedod...nekā personīga , uzdāvini sevi.. pasniedz pats sevi "savdabīga mērcē"... ··· Dāvana: Ko sievietes vēlētos visvairāk... lasīt visu diskusiju (39 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu