Paternitāte

Paternitāte - jautājumi un diskusijas

Atteiksanas no paternitates pec 20 gadiem (16)
1995.gada sieviete ar maldinajumu pierunaja uznemties paternitati man nepiederosam bernam,pec berna piedzimsanas saregistrejamies,bet pec diviem gadiem izskiramies,protams maksaju alimentus,bet tagad pec 20 gadiem pats berns iesniedz tiesa ...
var ,taisi DNS analizes un pierādi ,ka bērns nav Tavs...varēsi uzturlīdzekļus ko samaksāji ,prasīt atpakaļ..par maldināšanu:)) Ja esi izlémis atteikties maksát uzturlídzekljus savam pilngadígajam bérnam ( dokumentiski apstiprináts apliecinájums),...tad vari iesniegt tiesá atteikumu, kurá tiek norádíts, ka atsakies maksát uzturlídzekljus darbspéjígam, sevi uzturét spéjígam (ja pieaugushais bérns ir fiziski un garígi vesels) pilngadniekam.
Sháda veida iesniegums varétu bút noteicoshais, lai uzturlídzeklju pieprasítájs sanjemtu tiesas apstiprinátu atteikumu. Vélreiz atkártoju, ka nekádu shkjérshlju un papildus pieprasítu materiálu lietas izskatíshanai nevajadzétu tikt pieprasíti, ar to arí lieta varétu tikt izbeigta,...ja uzturlídzeklju pieprasítájs ir fiziski un garígi vesels.
Nu, ja jau toriez zināji, ka uzņemies atbildību par svešu bērnu un viņa to var pierādīt, tad...maksā vien tālāk! Par savu stulbumu jāatbild, sorry!:)) Paternitātes pieņēmumu bērna mātes vīrs var apstrīdēt divu gadu laikā no dienas, kad viņš uzzināja, ka bērns nav cēlies no viņa.
tas nozīmē, ka ja visu laiku zināji, ka tas nav tavs, tad neko nevari apstrīdēt. vari gādāt maznodrošinātā izziņas un prasīt, lai samazina MK noteikto minimumu. piespriedīs, teiksim, 90 eiro. tiklīdz kā bērns nemācās, pieprasi, lai pārtrauc, jo ja nemācās, tad var pats sevi apgādāt. ja strādā, tad arī tagad vari prasīt, lai liek mierā. [piemēram, vakarskola un darbs ir apvienoti]
katrā ziņā vajag advokātu.
"sieviete ar maldinajumu pierunaja uznemties paternitati man nepiederosam bernam"


kā ellē viņa tad maldināja?
··· Paternitāte: Atteiksanas no paternitates pec ... lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Paternitates noteiksana (19)
6 gadus atpakl dzivoju ar sievieti kas bija stavokli no cita viriesa. Kad berns piedzima lai nebutu dzimsanas aplieciba svitrina ierakstiju sevi. Pagaja 4 gadi mes izskiramies. Tagat si siviete ir nolemusi piedzit no mans alimentus tiesas ...
Cepuri nost autora priekshaa un akmens sievietes daarzinjaa, kas shitaa izdaraas...

Paternitaati ar tiesas leemumu Tavaa gadiijumaa var atcelt tikai tad, ja Tu apgalvosi, ka neesi zinaajis, ka neesi beerna teevs! Tjipa maate ar viltu vai spaidiem Tevi ir piespiedusi ierakstiit savu vaardu beerna dzimshanas aplieciibaa. UZ taa pamata, Tu (protams, ar jurista palidziibu) vari luugt tiesu noziimeet DNS ...
"Uz kada pamata veic DNS testu?"
uz naudas pamata.
Par ko te kritizēt? Ļoti cilvēciska attieksme no vīrieša puses, arī par bērnu domājot. Tā kā pagājuši jau vairāki gadi un, iespējams, pats piekritis sevi reģistrēt kā tēvu, zinot visus apstākļus, varētu būt nokavēts termiņš. Bez jurista padoma te neiztikt, bet tikmēr var googlē citu pieredzi pasmelties. To lietu sauc "paternitātes apstrīdēšana". DNS analīzes var veikt gan labprātīgi, gan tiesas nozīmētas, ja būs lieta. Taču, ja "tēva statusu" vairs nav iespējams anulēt, tad būs vien jāmaksā uzturlīdzekļi. Vienkārši pieņem, ka tas ir tavs bērns un rūpējies, satiecies, izaudzini par kārtīgu cilvēku. Kāpēc nē? Izsaku līdzjūtību, jo nevienu vairs faktiskais tēvs neinteresē, juridiski Tu tas esi- ar galvu vajadzēja draudzēties- nu to, kura starp ausīm, kad uz ko tādu parakstījies (kāpēc strīpiņa jāvelk, varēja īsto tēvu ierakstīt)
Šitā gadās arī tad, ja gadiem vairs kopā nedzīvo, bet laulību neizšķir un sieva sagādā bērnu, tad arī tas skaitās laulātā bērns - kaut kā tā (šis ir iz dzīves pieredzes - paziņa bija tā saļubījies, ka sievietes pirmo bērnu adoptēja, pēc tam pats viņai bērnu pagādāja, aprecēja, šī šo patrieca, sagādāja bērnu vēl no cita un tas skaitījās vīra bērns par kuru ar pieprasīja alimentus - un es neteiktu, ka glups vīrietis bija, pat ļoti gudrs, izglītots - tikai reālajai, praktiskajai dzīvei pilnīgi nederīgs)
··· Paternitāte: Paternitates noteiksana lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Alimenti par bernu kurš nav mans (20)
Ar savu bijuso sievu izkiros neilgi pirms vina piedzemdeja (berns nav mans). Es tiku registrets ka tevs jo Latvija tadi likumi . Nu pat sanemu papirus no tiesas ka vina piedzen alimentus. Vina man to paskaidroja ka neko nevareja darit ...
Tikai un vienīgi DNS!!!
Izturību, nebūs viegli.
Sieva ar Tev labā :D Ja jau jāpiedzen alimenti, skaidrs, ka bērnu sadzīvojusi un īstais papinš nav tuvumā. Bēdīgi.
Nesaprotu,kāpēc cilvēki negrib juridiski nokārtot šķiršanos!Nu tāds ir rezultāts!...Labi,ka ir DNS....grūti,bet būs vien jāpierāda,ka Tava sieva laidusi apkārt..... Maksā. Kad tiksi uz Latviju taisi DNS. Sūdzi bijušo sievu tiesā, un mēģini atgūt naudu. Nu Tavs gadījums ,Paskarbs. Bet saprotams.
Man bij bik savādāk . Vairāk kā gadu manējās "bijušais" čakarēja tiesu ar šķiršanās Nedošanu. Mans sīkais piedzima zem svešas Famīlijas . Šamējais "sludināja" ,ka piekritīs šķirties tik tad,ja Finansiāli viņu stimulēsim. :)
Neatlika cits variants kā pateikt: Ok,vecīt! Es dodos Prom...un savai Bijušajai Tu varēsi par Manu sīko maksāt alimentus ! Pats atskrēja ar piedāvājumu sākt šķiršanos tiesā . :D
Pēc likuma ,sīkais ieguva manu Uzvārdu tik tad,kad viņu Adoptēju :D (paradox...bet Fakts) !

Tawā gadījumā,ja papucis "noswīdis" kokos....tad tik DNS analīzes var Līdzēt( vai ar Liecinieki,kuri var apstiprināt,ka vairāk kā gadu esat bijušī šķirti) ;)
Paternitātes noteikšana (maksas pakalpojums). Vai un kā veikt atrodoties ārpus LV, nepateikšu. Likumi kādi ir, tādi ir, laulātais automātiski skaitās vecāks, kamēr netiek pierādīts pretējais. Pat tad, ja 10 gadus dzīvo dažādos kontinentos un ne reizi nav tikušies, bet nav nokārtojuši šķiršanos. ··· Paternitāte: Alimenti par bernu kurš nav ... lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu