Smēķēšana

smēķēšana foto attēls

Smēķēšana - jautājumi un diskusijas

Sāp kuņģis pec smēķēšanas atmešanas (8)
Nu jau 7 diena ka nesmekeju, bet sajutas ir briesmigas. paradijas kunga sapes, nevar gulet pa naktim un tam visam plusa smaga saauksteshanas ar lielu temperaturu un shausmigu klepu. ko varetu darit lietas laba un kapec ta notiek?
kapēc domā, ka kuņģa sāpes saistītas ar pīpēšanas atmešanu?
Tad jau saaukstēšanas ar!:)
Turies! Nepadodies! un Tev noteikti sanāks vēlamais!

Ja māc jautājumi, tad tomēr ietektu doties konsultācijā pie ārsta nevis interenta lietotājiem :)
Tu smēķēšanu neatmetīsi!
-ja jau 7-tajā dienā tu savas kuņģa sāpēs *vaino* nikotīnu trūkumu...,pēc tam tev liksies,ka kļūsti resns un nervozs un atsāksi ļuļķēt!
Tas kā narkomāniem - "lomkas", sāp viss un visur.
Cieties.
Smēķēšanas atmešana nav joka lieta. To jācenšas izdarīt jaunībā,kad pieradums nav tik spēcīgs,jo ar katru nākamo gadu to izdarīt būs grūtāk. Ja bez pārtraukuma smēķēts vairākus gadu desmitus un nav nekādu veselības problēmu,tad tās noteikti radīsies atmešanas gadījumā. Vecākiem cilvēkiem tas var beigties pat letāli. Un vēl kas! Tīra tabaka nemaz nav tik kaitīga,bet vielas,ko tai pievieno,līdzīgi kā pārtikai,rada apkārtējiem neciešamo smaku un arī veselībai par labu nenāk. Bet vai tad ļautiņu veselība no svara,kad pār pasauli valda nauda un nekas vairs nav svēts. Ne jau smēķēsanas atmešana pie vainas.Vnk. pavasaros "sarosās" hroniskie gastrīti.
Ko darīt ? Apmeklē doku.
··· Smēķēšana: Sāp kuņģis pec smēķēšanas... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Smēķēšanas atmešana no Jaunā gada (16)
Kurs vēl no Jaunā gada ir apņēmies atmest smeekeeshanu un kā pagaidām izdodās? :)
GOOGLE_ADSENSE_CODE_INFEED_HOR
Visvieglāk atmest smēķēt ir neatmetot. Vienkārši nesmēķē un viss. Ja nenormāli sagribas, tad izsmēķē vienu. Varbūt tikai pāris dūmus. Pēc tam atkal nesmēķē tik ilgi, cik vari izturēt. Problēma ir galvā un tajā atmešanas faktā.

Par piemēru tagad. Tu jau raksti jautājumu un skaiti, cik stundas neesi pīpējusi. Nafig? Aizej un uzpīpē. Cik dienas izturēji? Divas? Labi. Nākamreiz uztaisi rekordu un izturi trīs. Nevari turēt? Uzpīpē. Pēc pāris mēnešiem jau vairs negribēsies...

Pats galvenais - nekrist panikā, ja gadās uzpīpēt vienu cigareti. Tas nekas.

Es esmu atmetis jau sen. Tas nenozīmē, ka es kādreiz neuzpīpēju kompānijas pēc. Uzvelku puscigareti, pēc tam spļaudos par smaku un priecājos, ka vairs nepīpēju :)
Nu zināmā mērā Tu jau tikai apstiprini manis teikto ar vārdiņu "atsāku" :) Kas tad notika pēc tiem 7 mēnešiem? Izpīpēji vienu cigareti? Nu un? Tāpat arī tagad... neatmet! Vienkārši nepīpē... sevis dēļ. Ja gadās pat piešmigoties un pa vakaru izzīst paciņu tas vienalga nenozīmē, ka Tu atsāki. Vienkārši piedzēries un viss. Tagad atkal nesmēķē. Un neskaiti nekādus laikus un mēnešus. Vienkārši nesmēķē.

Saprati domu, ko gribēju teikt? :)
To es saucu par ākstīšanos, ja atmet, tad atmet... Esmu nomēķējis 10 gadus, un atmetu vienā dienā, kopš tā laika nav smēķēts tieši 3 gadus. Vienīgās reizes kad sevi pieķeru kūpinot tas ir "sapņos", bet pat tad uzraušoties augšā es atviegloti nopūšos - par laimi tas bija tikai sapnis.
Ja nespēj atmest tad problēma diemžēl ir - Raksturā un tur nu mēs palīdzēt varam vienīgi paši sev.
Nu nē, vismaz vienu patīkamu netikumu ir sev jāatstāj.... īpaši jau ja ņem vērā ka autores vecumā nebiju vēl pat sācis:) jā, esmu apņēmusies nesmēķēt!!! izdodas lieliski - turpinu to darīt jau trīsdesmit devīto gadu! ··· Smēķēšana: Smēķēšanas atmešana no Jaunā... lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Kāpēc smēķētāji ir tik nekaunīgi? (17)
Kāpēc smēķētāji ir tik nekaunīgi? Vai tiešām viņiem neliekas, ka iet pa ielu un smēķēt ir nepieklājīgi un traucē tiem, kas iet aiz viņiem?
GOOGLE_ADSENSE_CODE_RESPONSIVE_HOR
zinu smirdiigus nesmekjeetaajus :D nesmeekjeetaajs nau kvalitaates kriteerijs :D zinu zagljus kuri nesmeekjee zinu viirus nesmekjeetaajus kuri sit sievas un beernus un paziistu pat nesmeekjeetaajus alimentu nemaxaataajus :D Tādi lielākoties viņi patiesi ir.... :( viņi pa peronu staigā turpu šurpu--un piesmirdina visu! tādi nu viņi ir. ...kā jau atkarīgie Tā ir. Bet ne tikai smēķētāji :) Latvijā daudzi ir egoisti... ··· Smēķēšana: Kāpēc smēķētāji ir tik... lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Cik ilgi velkas lomkas no pīpēšanas atmešanas? (42)
Jau trešo dienu nepīpēju un sajūta ir šausmaīga - sāp viss ķermenis, plaušas, sirds, auksti sviedri, depresija, vēlme nenormāli pierīties līdz acīm ar trekniem ēdieniem... Varbūt tomēr atsākt?
man vilkās ļoti ilgi... atmetu, tad pēc nedēļas atsāku, tad atkal trīs dienas nepīpeju, tad atkal nedēļu pīpēju...uttt. bet tad kaut kas galvā nostrādāja un atmetu vienā momentā...nodomāju...šī būs mana pēdējā cigarete un tā arī bija...
tagad ļoti reti mēdzu uzpīpēt... bet līdz akarībai nekad sevi nenovedīšu...
JurimK: Tad, kad pēc sprintā "novilktiem" ~ 30 metriem noķertajā tramvajā gandrīz vai uz grīdas jāliekas, sāc saprast, ka kaut kas nav riktīgi...
Un, kad kopā ar sportiskiem, bet smēķējošiem ~ 2x jaunākiem jauniešiem fiziski strādā, un redzi, kā džekiem elpa raujas nost, bet Tev, pēc knapiem 2 mēnešiem pēc atmešanas - nē, palēnam saproti, ka tai drazai - tabakai un cigaretēm, labāk tomēr apiet ar līkumu... Es emaz nerunāju par smacinieku, kuru, kamēr pats smēķē, faktiski nejūti, jo maņu orgāni ir bloķēti... A kad paiet laiciņš, mēnesis, vairāk - oh my f-n God... Kā to vispār var ciest blakus?
ir vienkārši patiešām jāgrib atmest....tas ir sākums...apziņa ka to patiešām vēlās un ka veselība svarīgāka par vienu lieku kg uz vienu vai otru pusi. A kaapeec jaaatmet? Ilgaak dziivot gribaas? Kaa teica mans bijushais koleegjis - kaiminjsh nedzeera, nepiipeeja, pa meitaam nestaigaaja un nomira vesels!:)) 3. diena visu atkarību pārvarēšanā esot visgrūtākā, t.i. visdziļākā krīze esot. pārvarēsi šo dienu, rīt varbūt būs jau vieglāk.


tas negarstāvoklis, fiziskais diskomforts ir arī no tā, ka toksīni sāk dalīties laukā. katrā ziņā - 3 dienas vēl nav nekas atkarības pārvarēšanā.

izcīnīsi šo dienu, vari uzskatīt, ka arī tālāk spēsi.
··· Smēķēšana: Cik ilgi velkas lomkas no... lasīt visu diskusiju (42 atbildes) –»
Smēķēšanas saprāta robežas (19)
Ko nozīmē - smēķēju saprāta robežās? Cik tas ir? Vai vispār ir iespējams smēķēt "saprāta robežās"? Alkohols mazās devās uzlabo asinsriti un dara citas labas lietas, bet par smēķēšanu nekas tāds nav dzirdēts.
Priekš kam nesmēķētājam atbildes uz šādiem jautājumiem? Var tak kontaktēt ar sev līdzīgajiem un nelīts pie tādiem kas dzīvo citādi. http://meeting7.oho.lv/meeting.php?cmd=pieredze&temaid=1360910
pirms paris dienam bija identiska tema.
AIZSMĒRĒT bronhus ar tabakas darvu-normalam saprātam nebūtu pieņemams...! Saprāta robežās - aizpipēt un izmest cigareti, izlasot to herņu uz paciņas! Paciņa dienā ir saprāta robeža :D ··· Smēķēšana: Smēķēšanas saprāta robežas lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Bijušajiem smēķētājiem (23)
Kā atmetāt? Atmetu smēķēšanu pirms 4 gadiem, nekādus preparātus nelietoju. Drusku nervi uzdeva un organisms sastreipuļoja. Bet kāds stāsts ir citiem? Ka pīpēt ir kruta - to mēs zinām! Tāpēc šādi domājošie draugi tika atsijāti un...
Zinu šitos smēķēt atmetējus; reālajā dzīve tas izpaužas tā ka šamie vienkārši nepērk savas cigaretes un nopīpē manējās:) A kāpēc tāds uztraukums par citiem? Galvenais ka pati esi sapratusi ka bez tiem sūdiem dzīve ir jaukāka.
Personīgi es bērnībā tiku pamēģinājis dūmu. Neko sev saistošu šinī apstāklī neatradu. Un tad sev vienkārši pateicu visam šitam nē. Un zini dzīvoju tīri labi.
Vecgada vakará nopípéju pédéjo cigareti,un nolému,ka mana roka nekad nebús stipráka par manu galvu,un jau 8 gadus neesmu smékéjusi,tas nebija viegli,bet ar to loti lepojos..... Neiespringstu uz nesmēķēšanu. Vienkārši nesmēķēju un viss. Ja vajag uzpīpēt kompānijas pēc, tad uzpīpēju... Kādreiz pīpēju paciņu dienā, tagad varbūt cigarete pa divām nedēļām sanāk, citreiz nesanāk. Vai es esmu atmetis un cik ilgi? Nezinu, vienkārši nesmēķēju un viss. Smēķēšana kā jebkura cita atkarība (kura smagāka - tā cita tēma) ir lieta, kuru uzveicot, cilvēks var justies lepns un viņam tā arī jājūtas! ;) Es piemēram tieši tā arī jūtos! ;) ··· Smēķēšana: Bijušajiem smēķētājiem lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Svara nomešana smēķējot? (23)
Jautājums sievietēm. Vai smeķēšana var būt viens no faktoriem, kas palīdz nomest svaru? Viedokļi, pieredze?
shii doma ir apmeeram tik pat kruta, kaa nomest svaru ar giljotineeshanas paliidziibu...


Kātad!Smiekli nāk...
Pareizi ēst vajag!Un pa retam savu pēcpusi uz sporta zāli aizvilkt...
Labāk nesmēķē, bet atrod interesantu sporta veidu ar ko aizrauties... pat drusku pasportojot 2x nedēļā pa 60 vai 90 min., uzreiz jutīsi rezultatu... es domāju aktivos sporta veidus - skriesana, lekšana, aerobika, volejbols un tml. ;) ari labak jutīsies ;) Ja jautāts par to vai sākt smēķēt, lai nomestu svaru, atbilde viennozīmīgi ir NĒ! palīdz gan...tikai kopā ar sabeigtu kuņģi!! ··· Smēķēšana: Svara nomešana smēķējot? lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Atmetu smēķēšanu (25)
Kā atmetu smēķet, tā parādās baigā estgriba, vai ir kas dabīgs(tēja utt), kas nomāc estgribu un vēlmi uzpīpēt?
Man arī,kā atmetu,tā 10 kg klāt.
Un pie mana tagadējā dzīvesveida un gadiem,grūti tikt no tiem vaļā.
Par ūdens dzeršanu arī neesmu sajūsmā,domāju ka tādējādi tikai kuņģi izstaipīju un tagad vairāk rūmes ēdienam.
Kā līdzēt,man šķiet ka daudz jākustas un mazāk jāēd,jāpiedomā ko ēd.
Kad mans tevs atmeta smekesanu, tad ka sagribejas, ta sukaja ledenes, mompansjee......palidzeja,un man ari patika kopaa ar vinu taas koncas pasuukaat...... Nekas nav vieglāk, kā atmest smēkēšanu, es to jau darīju 77 reizes.:))) Bet ja nopietni, tad katram ir sava shēma, kā to pārvarēt. Man paziņas ir gan kās pastiprināti ēd saldumus, gan kas sākuši sportot, gan tikai ar gribasspēku...konkrēti ieteikt ir grūti. Lūk tā gan ir "pērle" - "smēķēšana nav nekas slikts" ! Bija gan par JurisK radies priekšstats kā par prātīgi domājošu veci... Gribasspēks. ··· Smēķēšana: Atmetu smēķēšanu lasīt visu diskusiju (25 atbildes) –»
Smēķēšanas atmešana - pozitīva pieredze (36)
Lūgums dalīties pozitīvā pieredzē par smēķēšanas atmešanu. Īpaši tiek lūgti dalīties pieredzē tos cilvēkus, kuriem ir ilggadējs smēķēšanas stāžš (vismaz gadi 15 un vairāk)... p.s. par sevi - kaut kā neizdodās IZTURĒT to pirmo nedēļu....
Vislabākā iespējas izvairīties no atmešanas briesmām ir vispār nesākt smēķēt!:) ADATU TERAPIJA ATNEEMA TIEKSMI PIIPEET PILNIIGI UN UZREIZ! Tabletes, plaaksteri un cita fignja - vot sakiet luudzu, ja cilveeks grib tikt valjaa no nikotiina, kaapeec vinjam tiishaa praataa to gaazh iekshaa? Ar dakteru sveetiibu?

Krenkjis, taa pat, kaa jebkurai narkotiskai atkariibai, ir "mind set-up"... Ja speesi saprast, kaadas mulkjiibas dari smeekjeejot, un, ka lielaa tiesaa valstu politika ir orienteeta nevis Tev paliidzeet, bet gaazt Tevi dziljaak bedree, lai sanjemtu savus nodokljus - tiksi valjaa gana aatri un viegli...

Palasi Alana Kara graamatu - "Kaa viegli atmest smeekjeeshanu" - iespeejams, paliidzees saprast, kas ir kas... Un arii tikt valjaa no nikotiina narkotiskaas atkariibas...

Pats nosmeekjeeju >34 gadus, un nu jau pusgadu skatos uz smeekjeetaajiem ar liidzjuutiibu. Biju nobriedis atmest already, mineetaa graamata paliidzeeja izvairiities no dazhaam stulbaam kljuudaam...

Un tici - nafig nav vajadziigas nekaadas zaales in cita draza, probleema ir tava pasha smadzenees, un nekur citur...
Ak, jaa, piemeera peec - nakts viduu tak Tu necelies ik pa stundai, lai uzpiipeetu? Tad kaapeec to dari dienaa?
Man gadiijaas ~ 20 gadus jaunaaka draudzene, kura bija kategoriski pret tabakas smaku, un, kaa izraadiijaas - vinjas sabiedriibaa var iztikt bez smeekjeeshanas in pat neizjust nikotiina truukumu...

paldies vinjai par to - arii tas paliidzeeja saprast, ka t.s. "atkaiiba" lielaa tiesaa ir tikai iedomas...
pameeggini izlasiit graamatu...ljogkij sposab brositj kurit viiriessiem,man kaads koleeggis ieteica... ··· Smēķēšana: Smēķēšanas atmešana - pozitīva... lasīt visu diskusiju (36 atbildes) –»
Smēķēšanas atmešana un liekais svars (24)
vēlos atmest smēķēšanu, bet bail, ka nepieņemos svarā. nesen nometu apēram 8 kg, tagad vēlos atmest smēķēšanu, bet bail, ka nepieņemos svarā, tad viss būtu vējā, KO darīt? varbūt kādam ir pieredze šādās lietās???
skatoties, cik daudz tagad nopīpo? Ja vairāk nekā pusi paciņas dienā, tad visticāmāk, ka svars tiešām nāks klāt.. Cilvēks bez baudas iztikt nevar - ja ne uzpīpēt, tad kauko garšīgu apēst tā vietā :)) Interesants fakts ir par to, ka no riitiem labak vispar neest, jo taa vajadziiga energjija, kas mums javelta darbam vai macibam, kuram nu kas, tiek patereeta ediena sagremosnai, parstraadei. Tapec biezi pec eshanas uznak tads kaa noguruminsh un ir velmes pasnaust un darbi tik raiti nesokaas kaa gribeetos. kāds šobrīd ir svara un auguma samērs?

tikai informācijai, es(es atļaušos šeit vispārināt - daudzi vīrieši) negribētu skūpstīties ar smēķējošu sievieti, bet ja no viņas staro dzīvība un ir daža lieka riepiņa, ar to.... mēs kaut kā tiktu galā. bet tieva, tieva nopīpējusies radība... gaumes jautājums, protams.
Tad jau gan- 55 kg kāds kg klāt vai velāk nost- neskādēs. Bet par smirdēšanu- saost var arī vienu vissmalkāko cigareti...pašam jau neliekas. meitiņ, es sāku smēķēt sestās klases beigās. atmetu 33 gados, sāku atmest 32. tas ir stāžs. sievietes "garšo" savādāk, kuras smēķē un kuras ne.
bet vēl svarīgāk ir tie cilvēki, kuri tevi mīl. ja! tevi mīl, cilveks tev vēl labu un drīzāk vēlētos, lai nav tabakas un pacietīs tos dažus kilogramus.
kas attiecas uz sevi. tev nemaz tā nesanāks ar vienu piegājienu atmest. tikai nezaudē drosmi un nesaki ´es nevaru´. to, ko nevar šodien, pats no sevis notiek rīt.
netikumi ir ļoti cieši saistīti ar apziņu, tie to ekspluatē, pakļauj cilvēka gribu. tāpec, galvenais ir gribēt.
where is will, there is a way.
··· Smēķēšana: Smēķēšanas atmešana un liekais... lasīt visu diskusiju (24 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu