Smēķēšana

smēķēšana foto attēls

Smēķēšana - jautājumi un diskusijas

Bērni un smēķēšana. (28)
Vienu dienu puikam piezīme, ka ir dedzinājis miskastē papīrus.Un brīvdienās izstāstīja visu pasācienu - izrādās puikas ir smēķējuši un ieraudzījuši skolotāju, iemetuši pusizmēķēto cigareti miskastē un tur esošie papīri ir sākuši kūpēt....
Mūsu nesmēķējošos dēlus, ar kuriem tik ļoti lepojamies, dažkārt pie skolas paņem ciet policija par... smēķēšanu:))) Nu ja, un lai nedzertu - iedod 100g degviina, izvemsies un taps izaarsteets. :D Muusu vecteevi dziivoja citaa laikmetaa. Tagad ar beerniem ir jaarunaa un vinjiem ir jaauzticas. Tu savam neuzticies - tas jau liecina, ka jusu starpaa ir plaisa.
Es ieteiktu vispirms ticeet tam, ka vinjsh nav meegjinaajis un tikai, ja uzzinaasi, ka ir meegjinaajis, tad arii domaat, ko dariit.
No draugiem zinu, ka vinji riikojushies taapat kaa tavs vecteevs, kad piekjeerushi siiko smeekjeejam-likushi smeekjeet liidz vemshanai.Vai nu tas, vai cits, bet dazjam tas ir paliidzeejis.
Man ar beerniem probleemu nebij.Pat pameegjinaat nav veeleejushies.Arii tagad ir kategoriski smeekjeeshanas noliedzeeji.Mosh geeni.Ja taa padomaa, es nezinu nevienu taadu tuvaaku radu, kursh smeekjeetu.
Es dariju tā, pa cik pati tai laikā pīpēju, tad tai mirklī kad dēlam radās interese kas tas tāds ir un ko dod šie dūmi - nosēdināju sev blakus abi aizdedzinājām cigaretes un pīpējām. Protams viņš jau uz iekšu neko nevilka, papīpējām un secinājums bija tāds - nu pie vella, nakāda labuma no tām cigaretēm nav:). Nu dēlam ir 15 gadi - nepīpē un interesi neizrāda. Es protam nevaru zināt kas būs vēlāk, bet uz šo mirkli derēja:) Ak tu muuzs ta nu ir par ko stresot.... Ja buus tendeets smoljiit, tad piipees, neko neizdariisi. Bet piip[aat arii jaun ieshu viduu vairs sen jau nav kruta... Uz SievieteMelnaa... oi oi, neuzticeeshanaas, nu kaada veel plaisa, nu kur juus visus sitos bredus esat salasijushies? ··· Smēķēšana: Bērni un smēķēšana. lasīt visu diskusiju (28 atbildes) –»
Tabaka piemājas dārziņā (17)
Vai piemājas dārziņā audzēta tabaka ir derīga pīpēšanai ?
Šobrīd veikala cigaretes lētajā un vidējā cenu līmenī sastāv no samalta papīra kas piesūcināts ar tabakai līdzīgu ķīmisku šķīdumu. Lai pats audzētu tabaku, tā jau februāra vidū jāsēj kastītēs ar papildus apgaismojumu un pēčāk izstāda saulainā vietā vai siltumnīcā. Novācot tabaku par ātru tajā nebūs nikotīna. Mana kaimiņiene sačakarēja pagājušā gada tabaku to nemākulīgi žāvējot. Sakarināja telpā bez gaisa ventilācijas un tā sapelēja. Tāpēc jāsien buntītēs un jākarina nojumē vai labi vēdināmā telpā. Labu presēto tabaku un visu nepieciešamo kā dzirnaviņas, čaulīšu pildāmo u.c. var atrast Akciza.net veikalā ( adrese saitā) Šī nav reklāma
Pats nepīpēju jau gadus 25 un neiesaku to darīt citiem.
Laikos, kad padomijā papirosus un citas noderīgas lietas pārdeva uz taloniem, mana babka- kaislīga pīpmane, tabaku audzēja pati , žāvēja un tina avīzē. Uz aci skatoties, man tas process baigi patika.
p.s. un pīpoja ar. Smaka an bija diezgan briesmīga, bet ko nevar paciest fīlinga vārdā!?:D
Cannabis sativa markas? Augliigaa zemee aug ljoti labi, bet tur ir vesela juura knifu, lai to zaljo, suliigo un milziigo lapu paarveerstu par smeekji. pilns internets kā tiek taisītas saucamās,,cigaretes"... priecē ,ka šī zaraza sāk bankrotēt un cilvēki pāriet uz naturālo audzēšanu..?!))nu nav īstās tabakas pie mums..?!((( ··· Smēķēšana: Tabaka piemājas dārziņā lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Atmetot smēķēšanu. (26)
Mans virietis megina atmest smekesanu. Ir pipetajs ar 23 gadu stazu, diena izpipeja ap 2 pacinam. Plausas ir beigtas, pat isti nezinu cik loti, bet kad par to temu saku runat, atburksk, ka tur jau viss ir game over. Saka atmest ar...
Man liekas, ka ir pa veelu...lai smeekjee...liidz galam... Tabex pēc instrukcijas un atmest uzreiz, nestaipot gumiju. Nesmēķē un viss - liekam jaunu bildi iekšā. Ir tāda Sidnija Polaka filma "Nodzītus zirgus nošaj, vai ne?" (1969) :)))))))))))) Varbut ari ar sirdi. Krakshana ir sirds slimibas pazime. 23 gadus pipejis un duras krutis, ljoti iespejams ka problemas ar sirds asinsvadiem, tie aizaug. Ja nu veel ir asinsspiediens, vai liekais svars. Dzen vien pie arstiem vinju. divas paciņas dienā tas ir kā vienu beidz un otru jau sāk? pati nesaprotu kā man sanāca to draņķi atmest, domājams, izmainot savu domāšanu, mazinājās stress un līdz ar to arī vēlme uzsmēķēt, radās jaunas prioritātes, kurām ienākot mana dzīvē, saprotams, tās bija nesavienojamas lietas, pilnīgi bez nekādam lomkām, stāžs apkritīsiet 30 gadi, nespēju rast tam izskaidrojumu, kā es tagad varu iztikt bez tā un tiešām varu... esmu laimīga! ··· Smēķēšana: Atmetot smēķēšanu. lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Vai smēķēšanas atmešana varētu veicināt lieka svara pieaugumu? (38)
Man jau tā ir pamatīgs liekais svars.Asinsspiediena problēmas un smēķēsana manu veselību tikai vairāk pasliktina.Man patīk pēc kārtīgas maltītes uzvilt dūmu.Taču aizdomājos ka vajadzētu tomēr atmest.Bet esmu tā pa ausu galam dzirdējis,ka...
ne jau smēķēšanas atmešana izraisīs lieko svaru, vienkārši prasīsies aizvietot pīpošanu ar ko citu, ja aizvietosi ar rijamo, tad rezultāts skaidrs :D kad jau, tad jau. nepīpē un ievies arī ēšanas paradumus citus. būsi noņēmies ar biežu un nelielu ēšanu, tīrīsi un grauzīsi dārzeņus, būs domas citur un ij nejutīsi, ka vairs nepīpē. pie viena piemet klāt veselīgas pastaigas un drīz arī resns vairs nebūsi. un nesmirdēsi pēc pievemta maisiņa kā pīpmaņi smird pa gabalu. Iepraudīšos ar savu necilo pieredzi. Iedvesmojoties no fotoreceptes.lv autora pieredzes, nepilna gada laikā PATS sarāvos no 120 uz 85 kg. Secinājums viens: svars rodas tikai un vienīgi no tā, ko iebāžam sev mutē. Viss pārējais: pīpēšana, skriešana, sex, duņka kulačkova, dambrete, ir tikai pakārtoti. Ja tu kontrolē, ko iebāz sev mutē, tu valdi pār savu svaru. Viss pārējais ir sūc. Ledusskapi vajag virināt retāk, ta biežāk pacelt savu dupsi no datorķebļa, lai apautu kedas uz ik rīta un ik vakara skrējienu parkā,tā ar svaigu gaisu piepildot plaušas, kas iztīra tās no kvēpiem.
Alus vēderu un riepu zem zoda, sen jau ir laiks notrenkāt aktīvi kādā no fitnesa klubiem,...
ne rīt bezjēgā čipšus un ar taukainiem pirkstiem aktīvi spaidīt 24x7 uz klawas!
No smēkēšanas atmešanas svars nepieaug. Pati atmetu vienā dienā bez visādiem plāksteriem un svars nemainijās. Zobi pārstāja bojāties un kļuva baltāki. Uzlabojas garšas un smaržas sajūtas. Visgrūtāk ir pirmo nedēļu un tad vēl pāris gadus gribas uzsmēķēt, kad esi lietojis alkoholu. Tas gan bija jau sen un man tas smēkētāja stāžs tikai ap gadu bija. ··· Smēķēšana: Vai smēķēšanas atmešana varētu... lasīt visu diskusiju (38 atbildes) –»
Kaimiņi smēķē pie loga (23)
Vai jums ir gadījies sastapties ar to, ka kaimiņi, kuri dzīvo stāvu zemāk, smēķē pie loga un jūsu dzīvoklī biezā slānī ieplūst dūmi? Cik zināms, ciagrešu dūmu ieelpošana ļoti kaitē veselībai. Ar laiku var attīstīties plaušu vēzis un citas...
Saki kā ir tev, dotā smaka nepatīk. Viss pārējais ir tīrākā demogoģija, jo jebkurā automašīna ar iedarbinātu dzinēju 5 min laikā izdala vairāk toksisku un kancerogēnu vielu kā 100 smēķētāji. Un jebkurš pataloganatoms tev patiks ka pēc plaušām nav iespējams atšķirt lielpilsētā dzīvojošu smēķētāju no nesmēķētāja. Tas ir tas pats, kas uztraukties cik tīri izmazgāta gāze dzerot tehnisko spirtu. Madam, Jūs tai brīdī varat logu aizvēt, nevis ostīt un pukstēt....variet vēl ar tiem kaimiņiem pamēģināt parunāt, normāli cilvēki ievēros Jūsu vēlmi...

Bet rakstīt Oho sūdzību, nu tolka nekāda nebūs, točna zinu... :D
cik man zinaams, tad LV ir likums kas liedz smeekjeet pie atveerta loga, uz balkonsa vai lodzjijas, ieguustot pieraadijumus (foto, video), vari saukt munjikus un vinjiem sastaadiis protokolu Ja tas ir tikai vienu stāvu zemāk, nogāz gar sienu lejup spaini ūdens tai brīdī, kad viņi smēķē..... Mans ieteikums dotajā situācija dodies tagad uz virtuvi un uzcep pīrāgus vai ko citu garšīgu. Tad dodies pie kaimiņiem pacienā viņus ar tiem pīrāgiem un pastāsti ar ka tev tā dūmu smaka nepatīk (bez visām tām pārgudrībām par kaitīgumu). Būsi pārsteigta cik daudzas lietas var atrisināt vienkārši cilvēcīgi aprunājoties.
Citādi sēž kā tādi susļiki savās alās viens par otru visādas nelietības domā, bet vienkārši parunāt pat nemēģina.

"Man līdz 5. stāvam mašīnu izdalītie dūmi, par laimi, netiek."; Nevis dūmi netiek, bet smaka; kādā vasaras vakarā parauc pa Daugavpils šoseju virzienā uz Ogri, apstājies Daugavas krastā un pavēro Rīgu saulrietā. Tu ieraudzīsi spilgtu, visās varavīksnes krāsās mirgojošu smoga mākoni. Krāšņs skats kamēr neaizdomājies, ka tas ir tas ko Tu katru dienu elpo vienalga kurā stāvā ar nedzīvotu.

"Ja Tu dzīvotu uz Brīvības ielas kur logi iziet uz ielu tad pirms likt ēdienu šķīvī tas ir jānomazgā, jo šķīvis vienkārši ir zils no sodrējiem."; tieši tā tas arī ir... logus uz ielas pusi vispār nedrīkst vērt vaļā, ja vien pēc tam nevēlies visu māju tīrīt.
··· Smēķēšana: Kaimiņi smēķē pie loga lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Smēķēt vai nesmēķēt (38)
Pirms 9 gadiem atmetu smēķēšanu, nu esmu pieņēmies svarā +25 kg. Varbūt vajag atsākt?
Nebūs labāk nomest tos kg? Nāktu par labu ne vien izskatam, bet arī veselībai:)

P.S. Pirms 3 gadiem atmetu smēķēšanu (16 gadus ilgu), bija līdzīgas problēmas, bet nu jau atkal esmu formā:)
Diez vai smēķēšana tur ko labos. Varbūt sāc skriet, dzert mazāk alus un pareizāk ēst? Neapvainojies, bet resns smēķētājs ir briesmīgs salikums. Neviens arsts jau Tev ari to neieteiks, bet visiem ir zinams, ka smekeshana samazina apetiti :) Tomer +25 kg - tas nu noteikti nav smeket atmeshanas rezultats. Parskati savu edienkarti un vismaz prieks sevis atzisties, cik daudz un vai vispar esi fiziski aktiivs. Smeket atsaksana vien tur neko nelidzes. 9 gado ,tikai 25 keegee, tas naU aiz nepiipashanas, tas ir trulais slinkumz.
piipaashanas ietekmee, tie buutu 9x25 keegee
··· Smēķēšana: Smēķēt vai nesmēķēt lasīt visu diskusiju (38 atbildes) –»
Smēķēju saprāta robežās (39)
Ilgi domāju ko varētu uzdot PA, nu tā nu lai būtu puslīdz nopietni. Tad nu man kā nepīpētājam ir jautājums par smēķēšanas sadaļu anketās - Smēķēju saprāta robežās. Kur sākas un kur beidzas saprāta robeža pīpējot. Pie vienas cigaretes dienā...
Tā pat kā ar dzeršanu.Vienam glāze vīna jau ir norma,citam puslitrs šņabja ir tikai iesildīšanās. Paciņa dienā, tas ir labi.
Divas paciņas dienā, tas vairs nav labi.
Starp pirmo un otro vārdu ielikt vārdu " sava " . Tas izteiks katra konkrēto normu .
Tā kā neesmu smēķētāja , tad lai dūmo pēc iespējas tālāk no manis . Un visiem ir daudzmaz labi.
Saprāta robeža būtu šad-tad pie glāzes vīna.Tāpat kā tā glāze-šad,tad. Dallasa, manupāt, atbildēja uz jautājumu. ··· Smēķēšana: Smēķēju saprāta robežās lasīt visu diskusiju (39 atbildes) –»
Sāp kuņģis pec smēķēšanas atmešanas (8)
Nu jau 7 diena ka nesmekeju, bet sajutas ir briesmigas. paradijas kunga sapes, nevar gulet pa naktim un tam visam plusa smaga saauksteshanas ar lielu temperaturu un shausmigu klepu. ko varetu darit lietas laba un kapec ta notiek?
Tu smēķēšanu neatmetīsi!
-ja jau 7-tajā dienā tu savas kuņģa sāpēs *vaino* nikotīnu trūkumu...,pēc tam tev liksies,ka kļūsti resns un nervozs un atsāksi ļuļķēt!
kapēc domā, ka kuņģa sāpes saistītas ar pīpēšanas atmešanu?
Tad jau saaukstēšanas ar!:)
Turies! Nepadodies! un Tev noteikti sanāks vēlamais!

Ja māc jautājumi, tad tomēr ietektu doties konsultācijā pie ārsta nevis interenta lietotājiem :)
Tas kā narkomāniem - "lomkas", sāp viss un visur.
Cieties.
Smēķēšanas atmešana nav joka lieta. To jācenšas izdarīt jaunībā,kad pieradums nav tik spēcīgs,jo ar katru nākamo gadu to izdarīt būs grūtāk. Ja bez pārtraukuma smēķēts vairākus gadu desmitus un nav nekādu veselības problēmu,tad tās noteikti radīsies atmešanas gadījumā. Vecākiem cilvēkiem tas var beigties pat letāli. Un vēl kas! Tīra tabaka nemaz nav tik kaitīga,bet vielas,ko tai pievieno,līdzīgi kā pārtikai,rada apkārtējiem neciešamo smaku un arī veselībai par labu nenāk. Bet vai tad ļautiņu veselība no svara,kad pār pasauli valda nauda un nekas vairs nav svēts. Ne jau smēķēsanas atmešana pie vainas.Vnk. pavasaros "sarosās" hroniskie gastrīti.
Ko darīt ? Apmeklē doku.
··· Smēķēšana: Sāp kuņģis pec smēķēšanas... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Smēķēšanas atmešana no Jaunā gada (16)
Kurs vēl no Jaunā gada ir apņēmies atmest smeekeeshanu un kā pagaidām izdodās? :)
Visvieglāk atmest smēķēt ir neatmetot. Vienkārši nesmēķē un viss. Ja nenormāli sagribas, tad izsmēķē vienu. Varbūt tikai pāris dūmus. Pēc tam atkal nesmēķē tik ilgi, cik vari izturēt. Problēma ir galvā un tajā atmešanas faktā.

Par piemēru tagad. Tu jau raksti jautājumu un skaiti, cik stundas neesi pīpējusi. Nafig? Aizej un uzpīpē. Cik dienas izturēji? Divas? Labi. Nākamreiz uztaisi rekordu un izturi trīs. Nevari turēt? Uzpīpē. Pēc pāris mēnešiem jau vairs negribēsies...

Pats galvenais - nekrist panikā, ja gadās uzpīpēt vienu cigareti. Tas nekas.

Es esmu atmetis jau sen. Tas nenozīmē, ka es kādreiz neuzpīpēju kompānijas pēc. Uzvelku puscigareti, pēc tam spļaudos par smaku un priecājos, ka vairs nepīpēju :)
Nu zināmā mērā Tu jau tikai apstiprini manis teikto ar vārdiņu "atsāku" :) Kas tad notika pēc tiem 7 mēnešiem? Izpīpēji vienu cigareti? Nu un? Tāpat arī tagad... neatmet! Vienkārši nepīpē... sevis dēļ. Ja gadās pat piešmigoties un pa vakaru izzīst paciņu tas vienalga nenozīmē, ka Tu atsāki. Vienkārši piedzēries un viss. Tagad atkal nesmēķē. Un neskaiti nekādus laikus un mēnešus. Vienkārši nesmēķē.

Saprati domu, ko gribēju teikt? :)
To es saucu par ākstīšanos, ja atmet, tad atmet... Esmu nomēķējis 10 gadus, un atmetu vienā dienā, kopš tā laika nav smēķēts tieši 3 gadus. Vienīgās reizes kad sevi pieķeru kūpinot tas ir "sapņos", bet pat tad uzraušoties augšā es atviegloti nopūšos - par laimi tas bija tikai sapnis.
Ja nespēj atmest tad problēma diemžēl ir - Raksturā un tur nu mēs palīdzēt varam vienīgi paši sev.
Nu nē, vismaz vienu patīkamu netikumu ir sev jāatstāj.... īpaši jau ja ņem vērā ka autores vecumā nebiju vēl pat sācis:) jā, esmu apņēmusies nesmēķēt!!! izdodas lieliski - turpinu to darīt jau trīsdesmit devīto gadu! ··· Smēķēšana: Smēķēšanas atmešana no Jaunā... lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Kāpēc smēķētāji ir tik nekaunīgi? (17)
Kāpēc smēķētāji ir tik nekaunīgi? Vai tiešām viņiem neliekas, ka iet pa ielu un smēķēt ir nepieklājīgi un traucē tiem, kas iet aiz viņiem?
zinu smirdiigus nesmekjeetaajus :D nesmeekjeetaajs nau kvalitaates kriteerijs :D zinu zagljus kuri nesmeekjee zinu viirus nesmekjeetaajus kuri sit sievas un beernus un paziistu pat nesmeekjeetaajus alimentu nemaxaataajus :D Tādi lielākoties viņi patiesi ir.... :( viņi pa peronu staigā turpu šurpu--un piesmirdina visu! tādi nu viņi ir. ...kā jau atkarīgie Tā ir. Bet ne tikai smēķētāji :) Latvijā daudzi ir egoisti... ··· Smēķēšana: Kāpēc smēķētāji ir tik... lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu