Stomatologi (zobārsti)

stomatologi (zobārsti) foto attēls

Stomatologi (zobārsti) - jautājumi un diskusijas

Zobārsts trīsgadniekam (18)
Vai kādam ir pieredze par veiksmīgu zobu dakterēšanu 3gadīgam bērniņam? Bērna pretestība ir tik liela, ka dakters neko nevar izdarīt.
Neīstā daktere Dakterim ar varu nekas nav jadara, dr. nav ne dresetajs, ne psihologs.
Kapec dr. butu jatiek gala, ja ar bernu to nevar sarunat vinja vecaki?
Tādos gadījumos - zem vispārējās narkozes... Nav viedokļa par vispārējo narkozi.
Mierīgā nosvērtā atmosfērā var mēgināt ar bērnu aprunāties (ievēroju, ka bērnam 3 g., bet ne vienmēr novērtējam jaunu bērnu sapratni): kam sāp zobs- bērnam vai dakterim, jā, būs nepatīkami, bet bērns ir liels (3 g.) un prātīgs. Sarunai būs varbūt jēga tikai tad, ja bērns jūs sadzirdēs. Varbūt var mēgināt ar bērnu un viņa rotaļlietu izspēlēt spēli „Lācītis pie zobārsta”, tiesa, lomu-sižeta rotaļās parasti iesaistās vecāki bērni.
Lai izdodas zoba ārstēšana!
M.Miesnieka iela Vecrīgā Zobārstniecības privātprakse.Izcila zobārste,kas ar foršiem stāstiem novērš bērna satraukumu no iemesla tur atrasties.
Personālijas izpaudīšu PS.
··· Stomatologi (zobārsti): Zobārsts trīsgadniekam lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Labs zobārsts (26)
Iesakiet, lūdzu, kādu tiešām labu zobārstu Rīgā, ne pārāk dargu.
Relax - K.M.
Bērzaunes iela 6A, Rīga, LV-1039
67032525

DR. IGORS PECĒVIČS ! bet nav īpaši lēts! ļoti labs! pie viņa pieraksts, net var sarunāt agrāk un pie viņā pat no Amerikas brauc, jo strādā ar pēdējām tehnoloģijām toč toč kā Amerikā. IETEICU!
Mālmane laba dakterīte...viņai varētu dot iesauku-Maigās rociņas! Dr. Broka, Klīnika Alma, Valemāra ielā.
Feina dakterīte un cenas arī samērīgas.
Dr.Šiliņa-pie Kr.Barona centra-fantastiski uzmanīgi, rūpīgi un nesāpīgi strādā. Labu un leetu augsti kvalificeetu zobaarstu nav, ja vinji straadaa ar kvalitatiivu aparaatuuru un materiaaliem. ··· Stomatologi (zobārsti): Labs zobārsts lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Iesakiet labu zobārstu poliklīnikā "Šarlotes"! (5)
Iesakiet labu zobārstu poliklīnikā "Šarlotes" (Rīgas 1.slimnīca)! (Bet var noderēt arī anti-reklāma).
Maija Drīksne bērnam? Pieaugušajiem gan nezināšu kuru ieteikt! Neiesaku šo poliklīniku, jo attieksme nekāda. Pēc drastiskās vizītes pie higiēnista paliku bez plombes. Maija Drīksne nepiedāvāja negadījuma risinājumu, bet sūtīja rakstīt sūdzību uz veselības inspekciju. ··· Stomatologi (zobārsti): Iesakiet labu zobārstu... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Labs zobu higiēnists (5)
Iesakiet labu zobu higiēnistu?
Aija Ezīte ARS-ā.Pie viņas gan Pauls,gan Vīķe-Freiberga higiēnējās. ->beauty_girl: Ij pakalpojums maksā no 50 Ls? Jebšu tomēr civilizētāki cipari? Cenas kā jau cenas,ja zobu aplikuma noņemšana-ls 10,ja pilna mutes higiēna-ls 30,balināšana dārgāka.Varbūt ARS ir bik lielākas,nezinu.Viņa strādā arī Dental estetika Lāčplēša ielā. Un cik kolosāli viņa prot apieties arī ar bērniem. Bauda klausīties. Blakus Krievijas veestnieciibai Iriina, diemzeel neatceros kaa saucaas kantoris.... ··· Stomatologi (zobārsti): Labs zobu higiēnists lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Zobārstniecības pakalpojumi pie praktikantiem (10)
Sveiki! Vai kāds ir izmantojis zobārstniecības pakalpojumus pie praktikantiem Stomatoloģijas klīnikā? Kādas atsauksmes? Tiešām par velti?
Jaunajiem speciālistiem vajag iegūt praktiskās iemaņas. Un ka gan viņi var kļūt par speciālistu, ja nav uz kā pamācīties? Nevajag jau nu baidīties, jo darbu kontrolē pasniedzējs. Stulbības nesastrādās, bet būs ļoti centīgi. Par izmantoto materiālu maksāt nāksies, bet darbs gan būs par velti. Interesants jautājums ,es labprāt pamēģinātu ,ja ir kāds praktikants ,lai piesakās. Diespas! kur viņi ir? Nu matus es vēl savureiz esmu atļāvusi griezt praktikantiem, bet zobus aiztikt gan nē!:) ··· Stomatologi (zobārsti): Zobārstniecības pakalpojumi pie... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Labs zobārsts Jelgavā (5)
Labākais zobārsts Jelgavā??
Dr. I. Kalniņa Jāsaka gan, es esmu stāvā sajūsmā par dr. Signi Smile Delux. Padārgs gan prieciņš, bet ļoti saprotoša un feina, kaut arī ļoti jauna. nez vai labaakais bet man patika bernu polikliinikaa... Es piekrītu- Tā ir Rubule Kristīne Rubule- privātprakse Pētera ielā- blakus policijai. Man kā reālai zaķpastalai beidzot vair na bail iet pie zobārsta:) Un atsauksmes tikai tās labākās-ja bail-viņa ļoti labi nomierina :) ··· Stomatologi (zobārsti): Labs zobārsts Jelgavā lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Zobārsti "Anli", Bruņinieku 25 (2)
Vai Jums ir pieredze ar zobārstniecību "Anli", Bruņinieku 25, kāda tā ir?
Ir. Pozitīva. Man arī pozitīva.Vakar biju pie jaunas dakterītes Ilzes Atrokas.Biju starā!!-Tik uzmanīga,iejūtīga,zinoša.Iesaku.Agrāk baidījos iet pie jauna zobārsta.Kļūdījos. ··· Stomatologi (zobārsti): Zobārsti "Anli", Bruņinieku 25 lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Kā var izkontrolēt zobārstniecības izmaksas? (11)
Interesanti!Pirms ej pie zobārsta,vai ir iespējams apmēram saprast,cik tas izmaksās.It kā skan vienkārši...nomainīt veco plombi pret jaunu,bet tagad ir moderni likt kautkādas zāles vairākas reizes. Arī tad,ja jānomaina nedzīvam zobam veco...
Nu, tas ir tas pats, kas autoskolā ar braukšanas apmācību reizēm - instruktors var likt braukt 20 un var likt arī 40 reizes, līdz pielaiž pie eksāmena. Skatoties no tā, cik naudīgs un cik pakļāvīgs tu esi. Domājums, ka tāda pati čakarēšana ir arī daudzās jomās, kur pats nerubī fišku - autoservisos, datorulabošanā, pie zobārstiem utt nu zobārsti, līdzīgi kā juristi u.c. taisa naudu no gaisa. Diez vai materiāli un citas izmaksas uz vienu zobu sastāda pat 1 eiro, bet paprasa, acis nemirkšķinot, kādus 30 eiro. Superpuperpeļņa! A kur cilvēks liksies, ja zobs sāp! ļoti negodīgi, neceļas viņus par par mediķiem saukt :( Pirmo reizi lasu ko tādu, kad teju bez vajadzības liek zobā zāles. Protams, ja ir darīšana ar kanāliem tad liek zāles un nākas iet vairākas reizes, bet tā aiz nav ko darīt tomēr nedara. Vismaz mana daktere tā nav darījusi. Pirmkārt zobārsts pastāsta, kas tev tur darās ar konkrēto zobu. Varbūt tev sen ir plombas izbirušas un tad tiešām nākas ārstēt nevis tikai labot! Esmu gan dzirdējis šādu biznesa piedāvājumu no stomataloga kurš strādāja stomatoloģijas institūtā. Pateica, ka jāmaina visas vecās plombes. Summu nosauca ap 1000Ls. Mans zubņiks izdarīja visu ko man vajadzeja par 40Ls un jūtos labi jau vairakus gadus. Kā viņš teica stomatoloģijā arī strādā mārketings. Nedzīvam zobam var kārtīgāk tīrīt kanālu, pārpildīt ar jaunu pildījumu, ja pirmajā reizē kas nav līdz galam izdarīts vai arī sen tas darīts, bet tad Tev tas zobs sāpētu un jautājums par cenu nebūtu, bet tikai par sakārtošanu.
Kāpēc mainīt, ja nav nekāda diskomforta? Ja sāpīgs, jutīgs- cita lieta.
Tiko paziņai bija līdzīgi: Dzirciema ielā pateica, ka tuvu nervam un jāārstē kaut kas, bet nervs nebūs jāizņem- tas arī vilka uz ciparu (nezinu kādu, bet viņa nav no trūcīgā gala), kādu viņa apšaubīja, aizgāja pie cita ieteikta zobīša un viss ir sataisīts par adekvātu cenu un tā...protams, kā tas zobs uzvedīsies 10 gadu griezienā, to neviens iepriekš nevar paredzēt.
Kārtīgs profesionāls zobārsts parasti pasaka vairākus variantus, ar iespējām, cenām un sekām (vismaz man tā ir, jo es pati jautāju un saku, ka svarīga cenas/kvalitātes/estētikas kopsakarība pirms sāk procesu)
··· Stomatologi (zobārsti): Kā var izkontrolēt... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Privāto klīniku dakteri un čeki (12)
Īsā laikā saskāros ar vairākiem gadījumiem, kad privāto klīniku ārsts neiedod čeku par darbu. Konkrēti tie visi sagadījās zobārsti. Labi, vēl, ka manā gadījumā samaksa tika atrunāta sākumā, darbs izdarīts labi. Bet citos gadījumos summu...
Laikam ka normaali. Es arii peedeejaas 2as reizes savai zobaarstei maksaaju "uz rokas". Pirms tam pat nebiju iedomaajies par taadu lietu, pati piedaavaaja. Abiem labi, man leetaak, vinjai paliek vairaak. Un man tas cjeks taapat nav vajadziigs, jo uz PVN atmaksu par zobaarstu taapat nevaru pretendeet. Taisiiju DT...arii čeku nedeva, kaut kad bija jāmaksā solīja ka iedod.....nekaa:(
Daudzi nedod čekus....
tāda ir tā prakse un ne tikai stomatoloģijā.
nodokļu sistēma ir nejēdzīga, ka tai ne-pakļauties izjūt vajadzību nospiedošā daļa sabiedrības. un ja nebūtu likuma, nodokļus iekasēt nevarētu nemaz, ja vajadzētu balstīties uz pilsoņu saprātīgu vēlmi ziedot daļu savu līdzekļu pašas sabiedrības infrastruktūras uzturēšanai.
vispār, pati ideja, ka pakalpojuma(jebkura) saņēmējam ir jāmaksā nodoklis ir nejēdzība. bet sistēmā, kurā naudai nav preču seguma savādāk laikam nevar.
A kas nenormals, ja tadel vari mazak maksat? Nu veselibai savadak, jo nakama gada iesniedzu vid, tad gan vacu cekus. Man pat autoservis piedava maksat skaidra nauda nevis ar karti. čeks ir jàdod un tos arī dod,ja paši pieprasāt..turklāt,ja cilvēks oficiāli strādā,tad gada beigās dodies uz VID un daļu summas Tev atgriež... ··· Stomatologi (zobārsti): Privāto klīniku dakteri un čeki lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
zobarsta apmeklejums (13)
Cik biezi apmeklejiet zobarstu? Un tiem, kuri to dara regulari- vai patiesi regulara zobarsta un-vai zobu higienista apmekleshana palisz uzturet veselus zobus un smaganas. Kada ir pieredze shaja sakara??
Nez kādēļ šis jautājums šķiet mazliet dīvains, bet ja cipars pie nika nozīmētu gadu skaitu, tad var jau būt, pieredze jākrāj:))) Higēnists 1x gadā, zobārsts ~ 2x. Jā, palīdz gan, jo pie zobārsta parasti nekas nopietns jādara nav, tik cik padomjlaika plombes jāpamaina. Ienāca kapitālisms ar kapitālistu zobu pastām, i zobi beidz bojāties:D Zobārsta apmeklējums zobu veselību uzturēt nepalīdz. Zobu veselību uzturēt palīdz: tīri zobus ar kvalitatīvu pastu un mīkstu birstīti, diego zobus, nedzer kolu, sprite u.c. saldinātus dzērienus, nesmēķē. Un paskaties uz vecāku zobiem. Jo arī tas ir ģenētiski noteikts. Ja abiem vecākiem ļoti bojājas zobi, Tev arī bojāsies. jau no mazotnes papildus jālieto kalcijs. Kafija noteikti jādzer ar pienu, ja lieto daudz. Man zobi noklaati ar neruuseejosho teeraudu-taa ka man probleemu nvairs nav...! :)) Regulāra zobārsta apmeklēšana palīdz piefiksēt un salabot bojājumu jau sākumstadijā, kad tas arī finansiāli nav tik dārgi. Veselus zobus palīdz uzturēt tas, ko ucibucis29 jau uzskaitīja. ··· Stomatologi (zobārsti): zobarsta apmeklejums lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu