Zobārsts trīsgadniekam

Vai kādam ir pieredze par veiksmīgu zobu dakterēšanu 3gadīgam bērniņam? Bērna pretestība ir tik liela, ka dakters neko nevar izdarīt.

Alvasete  1 2 Neīstā daktere

LaskovijMerzavec    1 Tādos gadījumos - zem vispārējās narkozes...

SaintSin  1 1 Iespējams, ka jāpiekrīt Alvasetei, bet... nedrīkst arī bērnu pieradināt, ka jebkura viņa nepatika tiek apmierināta.
Bet arī vecāki var pastrādāt, lai mainītu attieksmi. Ir kaut vai vecās multenītes par zobu labošanu, vai tml. Rakot labi, ja izdotos saprast kāpēc.

Maybex  1 1 Arī manos rados ir bērniņš, kam pirmsskolas vecumā tika laboti zobi vispārējā narkozē. Dažreiz tā gadās. Un dakteris nav vainīgs.

raima      Nav viedokļa par vispārējo narkozi.
Mierīgā nosvērtā atmosfērā var mēgināt ar bērnu aprunāties (ievēroju, ka bērnam 3 g., bet ne vienmēr novērtējam jaunu bērnu sapratni): kam sāp zobs- bērnam vai dakterim, jā, būs nepatīkami, bet bērns ir liels (3 g.) un prātīgs. Sarunai būs varbūt jēga tikai tad, ja bērns jūs sadzirdēs. Varbūt var mēgināt ar bērnu un viņa rotaļlietu izspēlēt spēli „Lācītis pie zobārsta”, tiesa, lomu-sižeta rotaļās parasti iesaistās vecāki bērni.
Lai izdodas zoba ārstēšana!

borzomi      M.Miesnieka iela Vecrīgā Zobārstniecības privātprakse.Izcila zobārste,kas ar foršiem stāstiem novērš bērna satraukumu no iemesla tur atrasties.
Personālijas izpaudīšu PS.

SaintSin      Vispārējā narkoze ir modernais vieglais ceļš. Ja pat pieaugušam vispārējā narkoze nav tā ieteicamākā (ja var, tad labāk izvairīties), tad kādu ietekmi tā rada bērnam?
Tāpat kā antibiotikas pret jebkuru kaiti. Tas, ka man nepatīk iet pie zobārsta, liek man vairāk domāt par to, lai man zobi mazāk bojātos.

kaija_pkmb  3 1 Dakterim ar varu nekas nav jadara, dr. nav ne dresetajs, ne psihologs.
Kapec dr. butu jatiek gala, ja ar bernu to nevar sarunat vinja vecaki?

Alvasete      Nē, normāls dakters sūta vecākus laukā un ar mazo 3 gadnieku pats visu sarunās.
Iesaku dakteri Silvu Staķi. Iekšlietu Ministrijas poliklīnikā.Čiekurkalna 1.līnija.Pieņem arī kaut kur vēl.

Rudensroze18      Savulaik ir bijusi ļoti laba pieredze ar dakteri Armandu (uzvārdu, diemžēl neatceros) klīnikā ´Arkade dental´ Atrodas Raiņa bulv. sākumā, bet telefona nr. nav pie rokas, taču gan jau ir atrodams. Superīgi veido kontaktu ar bērnu, bet kā jau privātpraksē - samērā dārgi bija jau pirms gadiem 5-6.

toronto1967      Ar ko barojam?

Aizspogulija      Zobi -bērna Gudrības apspiešana...
diemžēl ...

Haide      mazus bērnus vajag savlaicīgi vest uz zobu higiēnu, ārsta kabinetā vajag izrādīt un izstāstīt visu, ir tāda fīča,kā siekalu atsūcējs jāatļauj pasūkt, paskatīties, kas pa iekārtu bisu izrādīt, vismaz maniem diviem mazajiem strādā, plus vēl zobārsts parasti ar kaut ko piekukuļo... ir arī tādi bērni, ka nekas nelīdz, tad nu vispārējā narkoze...

joens      Psc, narkomāni salasījušies, un tā katram zobam ik pa pāris mēnešiem?

Bērnu zobārstam šitādi nāk pa ducim katru dienu, kas muti never vaļā (un vispār lec pa logu ārā), ja nemāk tikt galā, attiecīgi nevar neko nopelnīt. Tāpēc atteikties no šī "neīstā" daktera un meklēt īsto.

GaIde      Irina Golosujeva no MDF Ziepniekkalnā (iespējams, strādā arī citās MDF filiālēs). Super dakterīte! Maigā balsī aprunājas, pastāsta bērnam kādas manipulācijas veiks, un arī super izārstē.

kaija_pkmb  1   Ja jau zobārstam jābūt arī psihologam, tad vecākiem jamaksā dubultā- par bērna psihoterapiju un zoba plombēšanu. :)

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu