Stomatologi (zobārsti)

Stomatologi (zobārsti) - jautājumi un diskusijas

Zobārsts trīsgadniekam (18)
Vai kādam ir pieredze par veiksmīgu zobu dakterēšanu 3gadīgam bērniņam? Bērna pretestība ir tik liela, ka dakters neko nevar izdarīt.
Neīstā daktere Tādos gadījumos - zem vispārējās narkozes... Iespējams, ka jāpiekrīt Alvasetei, bet... nedrīkst arī bērnu pieradināt, ka jebkura viņa nepatika tiek apmierināta.
Bet arī vecāki var pastrādāt, lai mainītu attieksmi. Ir kaut vai vecās multenītes par zobu labošanu, vai tml. Rakot labi, ja izdotos saprast kāpēc.
Arī manos rados ir bērniņš, kam pirmsskolas vecumā tika laboti zobi vispārējā narkozē. Dažreiz tā gadās. Un dakteris nav vainīgs. Dakterim ar varu nekas nav jadara, dr. nav ne dresetajs, ne psihologs.
Kapec dr. butu jatiek gala, ja ar bernu to nevar sarunat vinja vecaki?
··· Stomatologi (zobārsti): Zobārsts trīsgadniekam lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Labs zobu higiēnists (6)
Iesakiet labu zobu higiēnistu?
->beauty_girl: Ij pakalpojums maksā no 50 Ls? Jebšu tomēr civilizētāki cipari? Cenas kā jau cenas,ja zobu aplikuma noņemšana-ls 10,ja pilna mutes higiēna-ls 30,balināšana dārgāka.Varbūt ARS ir bik lielākas,nezinu.Viņa strādā arī Dental estetika Lāčplēša ielā. Un cik kolosāli viņa prot apieties arī ar bērniem. Bauda klausīties. Blakus Krievijas veestnieciibai Iriina, diemzeel neatceros kaa saucaas kantoris.... Ingūna Strode. Loti iejutiga,laipna,strāda pec labākās sirdsapziņas.Tel.29846612. Pati katru gadu eju.gods,godam strādā. ··· Stomatologi (zobārsti): Labs zobu higiēnists lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kuri vēl zobārsti lieto bezsāpju anestēziju? (9)
Pirms laika vc4 zobārsti man lietoja bezsāpju anestēziju bez šprices, kaut kas ar elektrību un pakāpenisku zāļu ievadi. Ļoti ok. Tagad atkal vajag zobārstu, bet vc4 ir pilns un meklēju alternatīvu. Vēl kāds zina modernu ...
Jā, kur gan mūsdienās lai atrod (c) modernu zobārstniecību?!
Atsāpināšanu ar atsāpināšanu.
Bail pat iedomāties, ko tāds vīrietis kā autors (lūdzu, tikai nešpricējiet!) dzīvē vispār var izturēt!!!
ir vēl tā saucamā sedācija kur tev liek elpot smieklu gāzi, un itkā paliekot viegli un nejūtot sāpēs, moš pameklē klīnikas kuras piedāvā tādu opciju 17.24
Man tas sāpju slieknis tāds pēc gēniem. Tētis arī labo bez šprices. Tad, kad citi pa sienam staigā mums tikai drusku sāp. Vienu reizi bez sāpēm aizgāju mazu caurumiņu salabot, pasākums beidzās ar kanālu tīrīšanu.
Laboju bez anestēzijas. Ja kanāli jātīra, tad gan to vajag. @siiikaa 16 - Tu esi sieviete, vari atļauties. Mums, vīriešiem sāpju slieksnis (pārsvarā) zemāks un anestēzija tomēr prasās arī ja lielāks caurums jāsalabo. Bet ar vai bez šprices - tas gan pofig. ··· Stomatologi (zobārsti): Kuri vēl zobārsti lieto ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Stomatoloģija Baltkrievijā. (5)
Lūdzu padalieties ar pieredzi,ieteikumiem,ja esat braucis/kusi uz zobārstniecību (implantu uzstādīšanu,-protezēšanu ) Baltkrievijā. Interesē viss,sākot ar klīniku,,viesnīcu,cenas,serviss. Gribētu lasīt nopietnus ...
Draugs uz turieni brauc kopā ar sievu visu laiku.Saka,ka 3 reizes lētāk.Sākumā konsultācijas un rentgens,vēlāk vizītes uz implanta uzstādīšanu.Jebkurā gadījumā būs lētāk kā Latvijā. Baltkrievija rullē, jau otra tēma. Esmu dzirdējusi labas atsauksmes par ārstēšanos. Bet par stomotoloģiju gan nebija runa. Ja gribi sazinaties ar to cilvēku kuri bija ārstēties Baltkrievija raksti privāti. Varbūt ir vēl kādas pieredzes? Plānoju uz Minsku braukt sildīt BY ekonomiku. Vīza 35€
Autobuss ~50€
Viss lēts
Lētāk , bet kāda kvalitāte. Tā ir tā pati krievija. tiešām gribas riskēt ar savu veselību. ··· Stomatologi (zobārsti): Stomatoloģija Baltkrievijā. lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Labs zobārsts (26)
Iesakiet, lūdzu, kādu tiešām labu zobārstu Rīgā, ne pārāk dargu.
VAru ieteikt dakteri Andu Taubi. Hi-print zobārstniecība /iepriekš strādāja Metā, šis ir viņas pašas uzņēmums. Brīvības iela, pie VEF. Relax - K.M.
Bērzaunes iela 6A, Rīga, LV-1039
67032525

DR. IGORS PECĒVIČS ! bet nav īpaši lēts! ļoti labs! pie viņa pieraksts, net var sarunāt agrāk un pie viņā pat no Amerikas brauc, jo strādā ar pēdējām tehnoloģijām toč toč kā Amerikā. IETEICU!
Mālmane laba dakterīte...viņai varētu dot iesauku-Maigās rociņas! Shpaks , no krievu kinokomedijas " Ivan Vasiljevich menjaet professiju" : ) Dr. Broka, Klīnika Alma, Valemāra ielā.
Feina dakterīte un cenas arī samērīgas.
··· Stomatologi (zobārsti): Labs zobārsts lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Iesakiet labu zobārstu poliklīnikā "Šarlotes"! (5)
Iesakiet labu zobārstu poliklīnikā "Šarlotes" (Rīgas 1.slimnīca)! (Bet var noderēt arī anti-reklāma).
Maija Drīksne bērnam? Pieaugušajiem gan nezināšu kuru ieteikt! Neiesaku šo poliklīniku, jo attieksme nekāda. Pēc drastiskās vizītes pie higiēnista paliku bez plombes. Maija Drīksne nepiedāvāja negadījuma risinājumu, bet sūtīja rakstīt sūdzību uz veselības inspekciju. ··· Stomatologi (zobārsti): Iesakiet labu zobārstu ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Zobārstniecības pakalpojumi pie praktikantiem (10)
Sveiki! Vai kāds ir izmantojis zobārstniecības pakalpojumus pie praktikantiem Stomatoloģijas klīnikā? Kādas atsauksmes? Tiešām par velti?
Jaunajiem speciālistiem vajag iegūt praktiskās iemaņas. Un ka gan viņi var kļūt par speciālistu, ja nav uz kā pamācīties? Nevajag jau nu baidīties, jo darbu kontrolē pasniedzējs. Stulbības nesastrādās, bet būs ļoti centīgi. Par izmantoto materiālu maksāt nāksies, bet darbs gan būs par velti. Interesants jautājums ,es labprāt pamēģinātu ,ja ir kāds praktikants ,lai piesakās. es arī pieteiktos! vienreiz bija sludinājums, bet tur vajadzēja konkrētos laikos iet no rīta, netiku:(
Man tieši praktikanti patiktu! Nav rutīnas!
Diespas! kur viņi ir? ··· Stomatologi (zobārsti): Zobārstniecības pakalpojumi ... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Labs zobārsts Jelgavā (5)
Labākais zobārsts Jelgavā??
Dr. I. Kalniņa Jāsaka gan, es esmu stāvā sajūsmā par dr. Signi Smile Delux. Padārgs gan prieciņš, bet ļoti saprotoša un feina, kaut arī ļoti jauna. nez vai labaakais bet man patika bernu polikliinikaa... Es piekrītu- Tā ir Rubule Kristīne Rubule- privātprakse Pētera ielā- blakus policijai. Man kā reālai zaķpastalai beidzot vair na bail iet pie zobārsta:) Un atsauksmes tikai tās labākās-ja bail-viņa ļoti labi nomierina :) ··· Stomatologi (zobārsti): Labs zobārsts Jelgavā lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Zobārsti "Anli", Bruņinieku 25 (2)
Vai Jums ir pieredze ar zobārstniecību "Anli", Bruņinieku 25, kāda tā ir?
Ir. Pozitīva. Man arī pozitīva.Vakar biju pie jaunas dakterītes Ilzes Atrokas.Biju starā!!-Tik uzmanīga,iejūtīga,zinoša.Iesaku.Agrāk baidījos iet pie jauna zobārsta.Kļūdījos. ··· Stomatologi (zobārsti): Zobārsti "Anli", Bruņinieku 25 lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Kā var izkontrolēt zobārstniecības izmaksas? (11)
Interesanti!Pirms ej pie zobārsta,vai ir iespējams apmēram saprast,cik tas izmaksās.It kā skan vienkārši...nomainīt veco plombi pret jaunu,bet tagad ir moderni likt kautkādas zāles vairākas reizes. Arī tad,ja jānomaina ...
Nu, tas ir tas pats, kas autoskolā ar braukšanas apmācību reizēm - instruktors var likt braukt 20 un var likt arī 40 reizes, līdz pielaiž pie eksāmena. Skatoties no tā, cik naudīgs un cik pakļāvīgs tu esi. Domājums, ka tāda pati čakarēšana ir arī daudzās jomās, kur pats nerubī fišku - autoservisos, datorulabošanā, pie zobārstiem utt nu zobārsti, līdzīgi kā juristi u.c. taisa naudu no gaisa. Diez vai materiāli un citas izmaksas uz vienu zobu sastāda pat 1 eiro, bet paprasa, acis nemirkšķinot, kādus 30 eiro. Superpuperpeļņa! A kur cilvēks liksies, ja zobs sāp! ļoti negodīgi, neceļas viņus par par mediķiem saukt :( Pirmo reizi lasu ko tādu, kad teju bez vajadzības liek zobā zāles. Protams, ja ir darīšana ar kanāliem tad liek zāles un nākas iet vairākas reizes, bet tā aiz nav ko darīt tomēr nedara. Vismaz mana daktere tā nav darījusi. Pirmkārt zobārsts pastāsta, kas tev tur darās ar konkrēto zobu. Varbūt tev sen ir plombas izbirušas un tad tiešām nākas ārstēt nevis tikai labot! Esmu gan dzirdējis šādu biznesa piedāvājumu no stomataloga kurš strādāja stomatoloģijas institūtā. Pateica, ka jāmaina visas vecās plombes. Summu nosauca ap 1000Ls. Mans zubņiks izdarīja visu ko man vajadzeja par 40Ls un jūtos labi jau vairakus gadus. Kā viņš teica stomatoloģijā arī strādā mārketings. Nedzīvam zobam var kārtīgāk tīrīt kanālu, pārpildīt ar jaunu pildījumu, ja pirmajā reizē kas nav līdz galam izdarīts vai arī sen tas darīts, bet tad Tev tas zobs sāpētu un jautājums par cenu nebūtu, bet tikai par sakārtošanu.
Kāpēc mainīt, ja nav nekāda diskomforta? Ja sāpīgs, jutīgs- cita lieta.
Tiko paziņai bija līdzīgi: Dzirciema ielā pateica, ka tuvu nervam un jāārstē kaut kas, bet nervs nebūs jāizņem- tas arī vilka uz ciparu (nezinu kādu, bet viņa nav no trūcīgā gala), kādu viņa apšaubīja, aizgāja pie cita ieteikta zobīša un viss ir sataisīts par adekvātu cenu un tā...protams, kā tas zobs uzvedīsies 10 gadu griezienā, to neviens iepriekš nevar paredzēt.
Kārtīgs profesionāls zobārsts parasti pasaka vairākus variantus, ar iespējām, cenām un sekām (vismaz man tā ir, jo es pati jautāju un saku, ka svarīga cenas/kvalitātes/estētikas kopsakarība pirms sāk procesu)
··· Stomatologi (zobārsti): Kā var izkontrolēt ... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu