Kā tikt galā ar bērna tēvu?

Kā tiekat galā ar bērnu tēviem, kuri paši nekomunicē bet uzsūta savas mātes vai piegulētājas ik pēc diviem gadiem?

Valensija01  1 4 Nu izklausās, ka nav jātiek galā ar bērna tēvu, bet ar mātēm un piegulētājām! :) :) :) Bet ja nopietni, tad bērnišķīgi jautājums izklausās...

Alvasete    1 Par laimi man ir paveicies gan ar bijušo , gan arī bijušo vīra mammu, ar kuru man ir sirsnīgas attiecības joprojām....bet domāju, ka no pašas tas ir atkarīgs.

Maribella15    1 Nav tādas pieredzes. Komunicēju pati normāli, par bērniem aprunājamies. Un bērnus apciemo. Tas gan tā nebija 3 gadus iespējams, kopš šķiršanās. Tik ilgs laiks viņam bija vajadzīgs, lai saprastu, ka bērni ir vajadzīgi un vismaz min.uzturlīdzekļi ir jādod... Bet arī tajā laikā nevienu citu nesūtīja.

Lele  2 4 Vajag ruupiigaak atlasiit tos ar kuriem taisat beernus!

uusins  1 2 Tā vien šķiet, ka, visupirms, ir jātiek galā ar Tava bērna māti. Bieži vien jāatrod baļķis savā acī. Nevis skabarga otrējā...

una32    1 Komunicēju pa e-pastu(darba) tos jaunās sievas un mātes nelasa, un ,laikam ,ir pieradums ,ka jāatbild laicīgi, tāpēc viss Ok.

Tessa    1 visupirms noskaidrojiet pashi savas attieciibas un pienakumus, tad piniet bernus ieksha.

Jauka_sieviete  2 7 Ir ļoti laba metode, draudzenes pārbaudīta! Pielikšana pie darba! Labi ka atbrauci, es tiko sataisījos logus mazgāt un protams un aizkarus, obligāti ar gludināšanu! Nākam reizi nebrauks kaut vai pati aicināsi!

dzivotaja    2 Galvenais ir pašai noteikt ceļu kuru iesi...Nevelies viņa klātbutni -tā arī pasaki ...UN galvenais pašai nepadoties....

TUAREGS  1 2  foto Sveiki!
Linda, IMHO jus ar bijušo izšķīraties diezgan vētraini, ar lidojošiem šķīvīšiem virtuve :)
Nu vot negrib viņš ar Tevi vairs zināties, pat runāt, vai arī vienkārši ir pilnīgi nospļauties uz Tevi un bērniem.
Starp citu, bērni tiešām ir viņa? Vai arī ir viņa, bet Tu viņus uzbāzi viņam, a pats bijušais nemaz negribēja bērnus? Ir daudzas skuķes, kuras mēģina piesiet pie sevi čaļus ar bērniem. IMHO lielākā muļķība, kādu skuķe var izdomāt, bet tomēr daudzas tā dara. Es ar savu bijušo izšķīros tieši pēc tāda scenārija: man nevēlamais bērns, dīvāns uz pusēm un adios, mučačos! Bez nožēlas, bez šaubām, bez variantiem!
Un jā. Nepietiek dūšas atšūt nevēlamo vīramāti un bijušā vīra draudzenes - pati vainīga! Meklē problēmu sevī
Lai veicās!

Muhacahatuha      Tiec galā ar sevi...

solva40      Liekas smieklīgi- Tavs bērns, rūpējies! Jo ne jau ar naidā saieto sievu cīnies, bet par saviem bērniem! Bet.....cik veču, tik smadzeņu! Katrs domā savādāk!

Tinte    2 A Tu iesniedz tiesā prasību par uzturlīdzekļu palielināšanu. Ar regularitāti - 1 gads.
Negribēs Tevi vairs redzēt ne bijusī vīramāte, ne esošās brūtes. Garantĕti.

neko  1   .Bet kādēļ tad tām piegulētājām tāda neviltota interse par bērnu un viņa mammas privāto dzīvi?
....
nu acīm redzot viņas ir gudrākas... viennozīmīgi zin ko un kāpēc dara:)

shining    1 Vispirms jau derētu noskaidrot, vai autorei vispār ir pienākums vīrenei, un, jo īpaši - "piegulētājai", bērnus atrādīt. Kas ir tie "visi", kas nosodīs, un, vai tas tiešām ir iemesls nopietnam satraukumam? Ticu, ka, ja nav pienākuma, savukārt radiem ir vēlme apciemot bērnus, tad cilvēcīgā valodā var vienoties par --autores-- uzstādītiem, izpildāmiem noteikumiem, lai nav tā, ka tā pārvēršas par neiespējamo misiju.
Kāda dzimuma bērni? Puikām vajag kontaktu ar tēvu (vai kādu, kas spējīgs ierādīt vīrišķā arhetipu). LV tiesu sistēma tradicionāli bērnus atstāj mātēm, taču tas ne vienmēr ir bērnu interesēs.

Ziemeljmeita      Mēs netiekam,mums neko neuzsūta.
TUAREGS personīgā pieredze: "man nevēlamais bērns", "skuķes".... cik šim cilvēkam ir gadu? tak,cerams,ne tik,cik profilā norādīts? :))

Geisha    2 Kad izšķīrāmies vīramāte un vīra tēvs jau bija miruši, bet vīra māsa neinteresējās. Meitas savu tanti ,brālēnu un māsīcu nepazīst. Tagad viņi mums vairs nav vajadzīgi.
Otrā laulībā kungam bija no 1. laulības dēls. Viņa bijušā sieva neļāva tikties vīram ar dēlu, bet naudu gan ļoti labprāt pieņēma. Kungs ar dēlu tikās pa kluso pie sievas mātes. Es viņu attiecību modelī iekšā nejaucos, kaut gan bieži vīru mudināju cīnīties par savām tiesībām atklāti tikties un komunicēt ar bērnu. 13 gadu laikā vīra dēls ne reizi man nepateica ne paldies ne labdien (māte skolotāja, vecmāte ārste) kaut gan manis gatavoto ēdienu un dāvanas nesmādēja. Dievs ar viņiem, lai dzīvo laimīgi.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu