Kādi vecāki tādi bērni, ābols no ābeles tālu nekrīt

Vai tiešām pieaugušie bērni kopē savus vecākus? Un kapēc izvēlas negatīvo variantu, nevis pozitīvo? Respektīvi bērns nestrādā, melo, zog, nemācās un cer uz otras puses atbalstu. Otra puse strādā cītīgi. Ko iesākt?

neko      Nevis kopē bet dara to kas viņiem mācīts... vienīgi tie, kas māca ne vienmēr ir vecāki. Vai vecāku "labākā puse".

toronto1967    3 Deputāti?

av2    1 taa nav. Beerni arii labo kopee.Bet katram savs cellss ejams !Arii savi purvi brienami....

jurks  1 2 Gadās arī tā, ka nekopē, bet ir pilnīgs pretstats! Nostrādā kāds gēns no senākiem senčiem, svētību saņēmušiem!

uusins    4 Tā vis gluži nav. Lai gan visvecākajam dēlam smejot vienmēr saku, ka varēja no manis iemācīties arī to, kā vajag darīt :D
Bet nopietni runājot - katram ir sava galva uz pleciem. Zinu, ka man nesasniegt mana tēva līmeni, jo viņš bija ļoti talantīgs atsevišķās jomās. Tomēr to, kas man nepatika viņa izpildījumā, es neesmu pārņēmis. Līdzīgi audzinu arī savus bērnus.

Ir reizes, kad pašam jāgūst kāda pieredze. Uzskatu, ka bērnam, mazam esot, trūkusi vecāku uzmanība. Un tad viņi sāk izpausties, lai pievērstu sev uzmanību. Un tiek likti lietā arī galējie līdzekļi. Vai otra versija - bērns mazotnē ir pārlieku lutināts un ucināts un viņa realitātes uztvere ir saknē izkropļota

mellene_x  1 3 audzināšanā ir nošauts greizi, kaut kādā momentā.....

Cafe_Noir    6 audzini vilku kā gribi, bet tas vienalga uz mežu skatās.

audzināšana ir pati mazākā daļa, ko cilvēks pārņem. vislielākais svars ir gēnu kombinācijai un paša raksturam. kā citādāk izskaidrot, ka vienādi audzināti bērni labiem vecākiem, bet viens no tiem foršs, bet otrs kretīns kas kretīns (nejaukt ar slimību) ...

newgame    2 Berni daudz uznem, iemacas no apkartejas vides, draugiem...

Drole      Vai tad pati nevari izveeleeties, kuru no saviem vecaakiem kopeesi - pirmo vai otro pusi, ja taadas lietas jaaprasa siirupinjam?

mellene_x  1 1 Cafe-Noir, "audzini vilku kā gribi, bet tas vienalga uz mežu skatās ", pieļauju ka situācijās, ka audzini svešu bērnu... par savējiem, tomēr, jāuzņemās atbildība, un ko bērnā, bērnībā ieliksi, to vēlāk saņemsi atpakaļ, un es zinu, ko rakstu.

sandra111    6 variants-abele augusi kalna,,,abols ripojis no kalna,,,

Geisha    3 Nu nezinu gan vai pareizs spriedums. Manu meitu tēvs nodzērās, bet meitas alkoholu nelieto.

edding    2 Kaut ko no ģimenes gan paņem.
Rados ir daudzbērnu ģimene, kur māte nekad nav strādājusi. Tagad 3 pieaugušas meitas arī nestrādā un nemaz netaisās. Dēli arī ne pārāk naski uz strādāšanu, kaut tēvs bija čakls.

av2    4 par alkoholu ..mana pieredze, faateris man laikamn kaadu vagonu izdzeera muuzzaa, un man no taa vienkaarssi zosaada uz taadaam kossnaam, uz dziivi. Taa kaa, nekas autopilotaa netiek kopeets, bet katrs pannem to, kas vinnam noder, patiik.
Un veel, diemzzeel lloti, lloti ietekmee draugi. Un parasti ir gruuti tur ko maiiit, jo draugus izveelaas tiessi vinni, beerni., Neviss vecaaki.

Muktiana    4 Bērni var būt viens no lielākajiem pārbaudījumiem cilvēkam, īpaši mātēm. Ne velti Bībelē teikts, ka par labu dēlu priecīgs būs tēvs, bet par sliktu dēlu gaužas asaras lies māte. Ja mēs mūsu raksturā īlēnu noslēpjam neredzamu, tad bērns visu mūsu iekšējo grēcīgo pasauli iznes uz āru un kā karogu noplivina redzamā veidā. Respektīvi, vistipiskāk tādi bērni nāk no ģimenēm, kur vecāki viens otram dara pāri un parasti sieviete (vai otrādi) par to domās dusmojas. Bērns par vecāku nesaskaņām, par viņu nespēju piedot "atriebjas" tādā veidā (neapzināti).

Agatem9  1 1 Ir ir taisnība, kādus pārdesmit gadus var tas ābolīts būt savādāks, bet vienā labā brīdī būt tieši zem ābeles, nevis aizripojis tālāk. Piekrītu 99%.

AivarsN    2 Ja tēvs ir autoritāte sava dēla acīs,tad dēls viņu centīsies kopēt,pārņemot viņa ieradumus,hobijus,profesiju,attieksmi pret sievietēm. Ja dēls savu tēvu uzskata par neveiksminieku,no kura nav ko mācīties,tad ļoti iespējams,kā darīs visu pretēji. Bērnam ir jājūt vecāku mīlestība,uzticēšanās. Tad viņam būs spēcīga motivācija ko sasniegt dzīvē. Tādi bērni nav jāskubina ne uz mācībām,ne darbu. Neko nevajag bērnam piespiest darīt,jo tad viņš sadumposies,noslēgsies sevī,melos un visu darīs par spīti saviem vecākiem. Bērni izvēlas savus vecākus,bet ja vecāki viņu cerības pieviļ,tad nav ko no bērniem gaidīt brīnumus.

Sassy14    2 Kau kur kāds gudrs cilvēks teica - «bērni nav sevišķi līdzīgi saviem vecākiem, bet gan drīzāk savam laikmetam».
Lielā mērā ta ir taisnība. Un it sevišķi tā ir taisnība, ja vecākus un bērnus nesaista draudzības saite. Tad vecāki dzīvo vienā «planētā», bērni - otrā un punkts. Par cik dēlam Jūsu «planētā» nebija pietiekami ērti, vai viņam netika atvēlēta vieta, viņš izvēlējās citu «planētu».
«Datorspēles, skaips, kaut kādi değenerāti ,cigaretes un meitene pie sāniem.» Datorspēles IR mūsdienu dzīves sastāvdaļa, patīk Tev vai ne. Skaips tāpat. Manas meitas (18 un 13 gadus jaunas) arī sēž gan tajās spēlēs, gan skaipā. Diezgan daudz. BET... viņas ir teicamnieces, visādu mācību priekšmetu olimpiāžu un konkursu uzvarētājas, viena dejo tautiskajās dejās, otra mācās baletskolā jau 7. gadu...
Deģenerāti, tas ir dēla draugi?! Neskati vīrus no cepures - vai arī izskati un pārvērtē... un kādēļ dēlam ar viņiem patīk būt kompānijā, bet ar Tevi ne?
Cigaretes? Protams, ka slikti, bet esi kaut kur kaut ko nogulējusi...
Meitene pie sāniem? Nu un? Normāla jauna puiša normāla tieksme. Protams, ka būs vēl daudz vilšanos un klupšanas akmeņu, bet... priekš tam jau tā ir dzīve.
2017-03-10

Nekam_neticu22      Daži bērni pilnībā nevēlas būt tādi kā viņu vecāki, tāpēc meiģīna darīt visu savādāk. 2017-04-13

Sindi    1 Nepiekrītu šim atvieglojumam, protams, vecākiem ir ļoti nozīmīga loma bērnu attīstībā un skatījumā uz sevi un pasauli, bet arī būtiska loma ir draugiem, paziņām, skolotājiem, vecvecākiem, pozitīviem piemēriem viņu dzīvē un personiskai pieredzei. Ja bērns redz vairāk pozitīvu, veselīgu attiecību piemēru, tas izmaina viņa domāšanu un arī viņa uzvedību. Pats svarīgākais pozitīvi piemēri bērna dzīvē un labvēlīga vieta attīstībai, izaugsmei... 2017-04-22

EleonoraRuzvelta      Bērnu par dzīvi tās iekārtošanu māca vecāki ! Tie ir izņēmumi , ka no mazotnes kārtīgi audzināts bērns , radināts pie darba un pienākumiem, atbildības - nestrādā, nemācās , zog !
Vecāki bērnam stāsta par dzīvi kā to veidot un kā tā iekārtota ! Bērns neko nezin un nesaprot. Gudrību un dzīvesprasmi iedod vecāki.
2022-08-20 18:32

Līdzīgi jautājumi
Vai Jusu berni atbalsta Jus ikdienas soli? (33 atbildes)Kontaktlecas berniem (1 atbildes)Berns vecakiem pec 40 (57 atbildes)Berns (pusaudzis) melo (17 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu