Cik bērnu ģimenē ir par maz?

Mēs strīdamies ar vīru. Mans viedoklis, optimāli 5 bērni.

Eneile  2 1 Tik, cik ģimenē ir -1

Sigvarts60    3 Sena žīdu gudrība - īsam vienmēr var piestiķēt, bet ko ar garu darīsi? :)

Aggy23  2 3 Cik cilvēku tik viedokļu. Citi nevar tikt galā ar vienu. Citiem 3 ir par daudz.

Dvinsky  2 4 Piekrītu, 3 ir daudz

Ljekainiitis  1 7 3 vajadzētu ...

tracums82    10 Nevajag strīdēties ar vīru, vajag darīt

Marshall_  2 20 Optimālais ir tik,cik Tu vari bērniem dot. Visu nepieciešamo,individuālo pieeju,mīlestību, izglītību utt. Saražot bērnus nav māksla. Māksla ir izaudzināt viņus par Cilvēkiem. Nē nu,ja gribi basketbola komandu, tad 5. Uzstādi pagalmā basketbola grozu un tad nu lai šie to grozu bombardē no rīta līdz vakaram.Ja futbola komandu, tad 11. Ja militāri taktisko apakšvienību, tad vairāk. Lai ierindā maršē pa pagalmu. To es tā,tēlaini, lai saprastu

runcis  1 8 Izmet kontracepciju, cik daba dos, tik būs labi:)

PatiesibasKalns  2 8 Man šķiet pēc otrā jau vairs nav starpība var arī mierīgi iet uz kvantitāti. Baigi vieglāk dzīvot tā pat vairs nebūs līdz bērni pieaugs. Un dažus pamperus ekstra nomainīt arī laikam baigi grūtāku dzīvi nepataisīs.
Visas bērnu mantas nodosies pa ķēdīti. Un vecākais brālis varēs jaunākajam stāstīt ko viņš tieši ar tām pašām tupelēm ir darījis.
Kvalitatīvu dzīvi jānodrošina meitenēm un jāmāca, lai neizaug par kaut kādām maukām. A puikas nu puikām labāk, ka smaga dzīve savādāk visādi mīkstie kretīni izaug. Un tas arī jāmāca, ka vīrietis bez traumām īsti dzīvi nepazīs. Bet sievietēm, bet sievietēm tā jau ir grūti viņām jo mazāk traumu, jo labāk.

Bet reāli daudzus gadus nākotnē pēc visām likstām un ciešanām tu būsi laimīga par bērniem un mazbērniem. Un kā tu domā labāk ciest to dzīvi un atstāt aiz sevis reālu mantojumu pasaulei vai tomēr pieskatīt kaut kādus kaķus un mānīt sevi kā viss ir forši un kā neviens nav vajadzīgs?
Bet var klasiku. Sevi atražoji un viss pietiek.

Es pats gan būšu egoistisks un speciāli neko vairs necentīšos atražot...

Freddy Krueger      T.s. "atražošanai" nepieciešami divi.
BET - ne tie laiki, kad visi varēja tos pāris pavilkt, kur nu vēl vairāk...
Tik, cik var atļauties, un spēs izaudzināt, nodrošinot ar stuff, apģērbjot, izskolojot.
Gudri ļaudis zina teikt - izaudzināt vienu bērnu = jauns "merins" pagalmā...

bingooo    4 Tik cik spej milet un uzturet,,,,

LaskovijMerzavec  5 4 Kāda jēga 40+ gados strīdēties ar vīru, cik bērni, ja tapat vairāk nebūs!

Freddy Krueger    5 Laskovij, nav gluži tiesa... Dzemdē arī pēc 40 tā tikai...

DanaL    6 Atceros kādreiz figurēja uzskats, ka, lai nācija sevi atražotu, ģimenē jābūt vidēji 2,1 bērnam, resp., 9 ģimenēs pa 2 bērniem, bet desmitajā 3.

Bet, ja nu reiz mums pat tie vidējie 2 nesanāk, tad nācijas izdzīvošanas vārdā un sev par patikšanu, ja ir iespēja radīt un izaudzināt 3 un vairāk, tad - tik uz priekšu! Un lai veicas.

elsa  7 1 Kad vīrs uzzinās, kur sieva iznesās, sapratīs, ka labāk neviens, jo nevar zināt, vai bērnu tēvs ir viņš.

Gvena  8 1 vai muslaikos jauna gimene var atlauties bernus?ja nav turigu vecaku kas varetu palidzet.tapec izvelas neveidot gimenes,jo tas tapat sam laikos nav vajadzigas.valdiba ar savu attieksmi to skaidri parada.

rokons    3 Var. Manu 3 bērnu pieredze to pierāda :D

Chris1986  5 1 nu - ja es būtu sieviete, es ar visu laiku tik paliktu stāvoklī, lai var atkal 2 gadus neiet uz darbu. Eh, sievietēm gan labi. Vīriešiem tik jāgaida penzija, lai tiktu no tās nelaimes vaļā, kas sabojā cilvēkam visu dzīvi

Eivisa  1 7 Ataudzei nepieciešams vismaz 3 - 4 bērni katrā ģimenē. 2021.gadā gada laikā miruši apmēram 34 000, bet dzimuši 17 000. Tas tā ieskatam. Dabiskais pieaugums ir mīnus 9 promilles, kas nozīmē, ka pieauguma nav. Ja gribam savu vietu uz kartes kā tauta saglabāt, tad katrā ģimenē jābūt vismaz 3 bērniņiem.

Chris1986  5 2 Tak neatjaunies tauta ne ar 3, ne 4 bērniem, jo gandrīz visi jaunieši tāpatās aizbrauc no valsts, savus bērnus dzemdē tur un laiž turienes skolās, kā rezultātā viņi vairs latviski nerunās un Latvijai būs zuduši. Mūs vairs nekas nevar glābt. Vienīgā izeja būtu atkal aiztaisīt robežas, bet tas nekad nerealizēsies. Mēs esam nolemti :(

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu