Bērni un vecāki

Bērni un vecāki - jautājumi un diskusijas

Kādi vecāki tādi bērni, ābols no ābeles tālu nekrīt (22)
Vai tiešām pieaugušie bērni kopē savus vecākus? Un kapēc izvēlas negatīvo variantu, nevis pozitīvo? Respektīvi bērns nestrādā, melo, zog, nemācās un cer uz otras puses atbalstu. Otra puse strādā cītīgi. Ko iesākt?
audzini vilku kā gribi, bet tas vienalga uz mežu skatās.

audzināšana ir pati mazākā daļa, ko cilvēks pārņem. vislielākais svars ir gēnu kombinācijai un paša raksturam. kā citādāk izskaidrot, ka vienādi audzināti bērni labiem vecākiem, bet viens no tiem foršs, bet otrs kretīns kas kretīns (nejaukt ar slimību) ...
variants-abele augusi kalna,,,abols ripojis no kalna,,, Tā vis gluži nav. Lai gan visvecākajam dēlam smejot vienmēr saku, ka varēja no manis iemācīties arī to, kā vajag darīt :D
Bet nopietni runājot - katram ir sava galva uz pleciem. Zinu, ka man nesasniegt mana tēva līmeni, jo viņš bija ļoti talantīgs atsevišķās jomās. Tomēr to, kas man nepatika viņa izpildījumā, es neesmu pārņēmis. Līdzīgi audzinu arī savus bērnus.

Ir reizes, kad pašam jāgūst kāda pieredze. Uzskatu, ka bērnam, mazam esot, trūkusi vecāku uzmanība. Un tad viņi sāk izpausties, lai pievērstu sev uzmanību. Un tiek likti lietā arī galējie līdzekļi. Vai otra versija - bērns mazotnē ir pārlieku lutināts un ucināts un viņa realitātes uztvere ir saknē izkropļota
par alkoholu ..mana pieredze, faateris man laikamn kaadu vagonu izdzeera muuzzaa, un man no taa vienkaarssi zosaada uz taadaam kossnaam, uz dziivi. Taa kaa, nekas autopilotaa netiek kopeets, bet katrs pannem to, kas vinnam noder, patiik.
Un veel, diemzzeel lloti, lloti ietekmee draugi. Un parasti ir gruuti tur ko maiiit, jo draugus izveelaas tiessi vinni, beerni., Neviss vecaaki.
Bērni var būt viens no lielākajiem pārbaudījumiem cilvēkam, īpaši mātēm. Ne velti Bībelē teikts, ka par labu dēlu priecīgs būs tēvs, bet par sliktu dēlu gaužas asaras lies māte. Ja mēs mūsu raksturā īlēnu noslēpjam neredzamu, tad bērns visu mūsu iekšējo grēcīgo pasauli iznes uz āru un kā karogu noplivina redzamā veidā. Respektīvi, vistipiskāk tādi bērni nāk no ģimenēm, kur vecāki viens otram dara pāri un parasti sieviete (vai otrādi) par to domās dusmojas. Bērns par vecāku nesaskaņām, par viņu nespēju piedot "atriebjas" tādā veidā (neapzināti). ··· Bērni un vecāki: Kādi vecāki tādi bērni, ... lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu