Kā bernam iemacit savaldities?

sakiet man ka lai manai meitinai iemaca savaldities?
vinai neka netruukst!!
ja vinu kat kas neapmierina,tad vina krit zeme un ta blauj ka pat kaimini dzird!!!
un es neesmu vinu izlutinajusi!!!
es censos visu darit lietas laba bet nekas nepalidz!!! protams vinai tikai 2 gadi un 6 menesiii
iesakiet man maminas jo jums lielaka pieredze ar berniem nekkaa man

Melanija    1 Tas vecums ir vienkārši jāizdzīvo, nekāda unikālā metode jau nav! Nu es ar savējo mēģināju sarunāt ..Tajā vecumā jau sāk saprast un pieņemt arī citus piedāvājumus! :)

ssaulla    2 man jau liekās ka tas ir normāls bērna augšanas process;)nezkapēc visi domā ka tikai izlutināti bērni krit zemē;))))A nē,krit daudzi,un biežāk tie kas ir spēcigas personibas,kuros ir tik daudz emocijas,jutas un savs raxturiņš;)
atceros viena mana draudzene pat pie spihologa veda bērnu,jo ari krita un bļāva utt....psihologs ta ari pateica,priecājies,tavam bērnam ir raxturs,personiba,kas dzive tikai noderēs,nu nav tev tads bērns kuru noliec un šis sēž,un tas ir labi;)tā krišana pāries..uz galva sjau nevar ļaut kāpt,un galugalā lai dzird tie kaimiņi,lai klausās,kas tev par to?nospļauties....
es tādā bridi apsēstos blakus,un mierigi pagaiditu,censtos uzrunāt klusiteem,vai nu uzsitiena mēģinat pievērst uzmanibu uz ko citu kas bērnu interesē,sajusmā iesaucoties ka rekur suns mazais aizmirst ka jābrēc,un meklē kur ir?Labāk protams ja tas suns ari tur ir:DDDDDDDDD
pacietibu,un sapratni,tas pāries tā vai tā,tads posms bērnam ka vajag izrādities,un uzmanibu pievērst:)

Digital_Bath  2 3 ignoree! ieliec telpaa kur sevi nevarees paari izdariit un viss izolee! Vinjai jaasaprot ka tu esi Galvenaa noteiceeja nevis vinja! nu kad jau buus 6 gadinji tad peeriens ir laba lieta :) tici man ! berni kas tika audzinaati ar discipliinu tagad, ir visnosvertakie ar visstirpaku attistiitu nervu sistemu, ka arii garigo iekshieni! Tiikai Neparspile ar perieniem :)

hren_vam    3 nu ko lai saka... ja bērns ar savu uzvedībi panāks to ko gribēja... jamais ilgi vārtīsies pa zemi... nav jau viņi dumi, ka liekās... īšāk sakot - jamais audzina Tevi!!!! ;)

Chernobilja      Neķer krenķi!! Ļoti daudz bērnu principiāli atsakās atzīt mātes autoritāti. Tāpēc apmeklē biežāk sporta zāli,saved sevi kārtībā un atrod (vismaz pacenties):))) sev vīrieti!

cilveex  1 3 Es nosēstos blakus tai "histērijai" un ironisku skatu vērotu izdarības. Lai pabļausas. :) Redzēs kā vecākus audzināt...

Sorcerer  2   Ir tāda zinātne - Telegonija. Tā nav tikai par dzīvniekiem, kā dažs labs to iedomājas, bet Pilnā mērā attiecas arī uz cilvēkiem. Par to tiek minēts kādā manā interšu grupas Zelta laikmets tēmā. Ja pirmais tēviņš ir bijis ar kādu mantotu slēptu kaiti, kaut vai tā sliktā gara dēļ, pēcnācēji to var mantot kā enerģētiski, tā ģenētiski visu tā pozitīvo un negatīvo šo informāciju. Tāpēc daudzās kultūrās cenšas saglabāt līdz tam brīdim, kad sūta otru pusīti Debesu Tēvs, bet ne drāzas kā dzīvnieki instinktu vadīti, kuriem naf Svētā gara, atšķirībā no cilvēkiem. Tātad galvenais šeit ir cilvēka Svētais gars, ko Debesu Tēvs gatavo sūtīt bērnam 12 gadu vecumā. Ja bērns šādi uzvedas, tad to parāda tā satrauktais gars, kad kaut kas ar to naf kārtībā šajā jomā. Lai šo jomu sakārtotu, tad ir nepieciešama šāda bērna pareiza sagatavošana Svētā gara vadībai ar Debesu Tēva Svētību. Kā var noskaidrot, kas par lietu, kāpēc šādi satraukts ir bērna Svētais gars, kurš ir tam klāt, bet nav tajā iemiesojies līdz zināmam brīdim. Iemesli varbūt daudzi. Viens no manas dziednieka prakses ir bijis tāds, kad bērnam aplams vārds ir dots, kas ir bijis tā neadekvātajai uzvedībai un agresivitātei. Otra parasti ir liela kļūda, kad bērns naf kristīts atzītā Debesu Tēvam kristietības konfesijā, kā pareizticībā vai pat katoļos, ar saviem celebatiem un no tā izrietošām negatīvām sekām. Svētā Uguns Dievišķā iedegas Dieva tā kunga kapā dievnamā Jerusalemē tikai pareizticīgo konfesiju pārstāvjiem, bet nevienam citam atvasinājumam no kristietības vai kādai citas reliģijas piekritējiem. Bērnam vajag sākt ar šo abu faktoru ievērošanu. Kā saka karmiskā informācija, tad bērnam vārds nav piemērots, tāpēc to būtu jānomaina ar steigu. To labāk lai izdara kāds garīga aug

ehidna  2 1 Indigo bērni daudz zina vairāk par mums! Arī daudz nekaunīgāki, ar savu apliecinājumu dzīvei!Neliecies ne zinis, izturies kā pret pieaugušu cilvēku! Lai kliedz, spārdās, redzēsi kas būs..:)

meenestins  1   mans puika ar ir tikpat vecs,bet es atšķirībā no tevis,viņu neesmu izlaidusi un man viņš nekrīt zemē un netaisa histērijas. Ja ar ko paniķojas,tad izliekos,ka neredzu un niepievēršu uzmanību. Ātri viņam pašam apnīk.

Miilj_aciite    1 tajā vecumā tas ir normāli...labāk, lai sevi piesaka pasaulei nekā kautrīgi spēlējas un visi par to priecājas...paaugsies, tad zināsi, ko darīt....

Billiite      Nu ja divi gadi, tad visbiežākais iemesls ir kaļķa trūkums organismā. Pavisam nopietni, jādod katru dienu, vismaz divas nedēļas vai nu aptiekas šķidrais kaļķis vai Calcigran tabletes:)) Redzēsi, ka bērns paliks mierīgs. Augšanai vajag kaļķi un arī nervu šūnām, acīmredzot nepietiek!

selerija      Nepievērs uzmanību , bērnam ātri apnīk . Zemē krišana ir uzmanības pievēršanai.

Bekka    4 No 2,5-3,5 gadiem ir tas izcilais vecums, kad bērns pārbauda robežas, kuras viņš drīkst pārkāpt, jeb kā saka ņem seņčus uz izturību, ar izlutināšanu tam nav nekāda sakara. Savējo ,savā laikā ļoti ātri izārstēju , piem. veikalā nogāžas gar zemi un bļauj, kad kaut ko gribās, bet es saku nē, variants diezgan varbūt nežēlīgs, bet efektīvs, izliekos to mazo aktieri neredzam, nepievēršu nekādu uzmanību un eju no veikala ārā,kas notiek, tas mazais špicbuks saprot, ka nekas neizdevās un iestājas bailes,ka mamma atstās pavisam!:) Fiksi ir kājās bļaušana beidzas un teciņiem iet mammai pakaļ, veselīgi ,ja dabiski ir iespējams, vēl kādus metrus to mazo aktieri ignorēt, ļoti iedarbīgi!:) Pats galvenais , nekad neatkāpties no savām nostādnēm un ko pateici pie tā pieturēties, šīs problēmas atrisinās ļoti ātri.:)

Kamija      Neko nevar darīt... es savējo paņēmu padusē & nesu ārā no veikala, tāds raksturs - neko nevar sarunāt, arī tagad nevar, kad liels & prātīgs! Savukārt, mazais bērns tā nekad nedarīja... turklāt ar viņu jau kopš dzimšanas varēja par visu vienoties, toties viņš nekad šis vienošanās neaizmirst... un vienmēr panāk savu, caur to, ka atgādima - mēs taču sarunājām!

Vnk katram savs raksturs, lielais man tāds stūrgalvīgs - visu pats zin vislabāk, nekad neieklaisās... Sākumā mēģināju cīnīties, bet tagad ļauju, lai pats punus uzsit... ļoti efektīva metode & man nervi kārtībā!

Bērns ir personība un tā arī ar viņu jāapietas :) kas Tu tāda būtu, lai izrādītu savu pārākumu? Viņš Tev nav dots, lai kalpotu Tev un izdabātu, bet gan, lai Tu par viņu rūpētos... Bērns ir pats par sevi. Jo ātrāk pārrausi nabas saiti, jo labāk! Kā arī nekad nevajag upurēties... Tev ir sava dzīve, viņam sava - tas, ka Tev viņam šobrīd ir jāpalīdz - staigāt, ēst & pačurāt, nozīmē tikai to, ka var pienākt laiks, ka arī viņš Tev palīdzēs visu to darīt... Un tad taču Tu negribēsi, lai viņš izrāda pārākumu vai to - kurš te ir galvenais! Šo te pēdējo atziņu man mazias bērns iemācīja 4 gadu vecumā, kad iegājām veikalā - es teicu, ka nepirkšu mantiņu, ko viņš tik ļoti kāro, uz ko viņš nebļāva & neklīrējās, vnk lietišķi atbildēja - kad man būs nauda, es Tev arī nepirkšu... Šobrīd mēs pirkumus saplānojam - ko un kad varam atļauties... Lūk, ir vērts par to padomāt!

Tavam bērnam noteikti ir arī labās īpašibas - akcentē tās... par slikto nedomā ;)

cibrice      ja bērns 2,6 gadus šadā veidā vienmēr ir panācis,ko vēlas,tad,lai to izskaustu vispirms jāmaina sava attieksme...vai te šo problēmu atrisināsi...vispirms,protams,nepakļauties bērna iegribām,meklēt kompromisu,ja tas nenostrādā,var mēģināt šos izlēcienus ignorēt,neņemot vērā,ko par to sacīs apkārtējie...taču viss atkarīgs no konkrētā bērna,jūsu abu attiecībām,vērtībām utt....bērnu audzināšanā nav vienotas receptes..katrs gadījums ir individuāls...:)

Peppa3333      Aizej pati otraa istabaa un lai mazais iznikkojas, kad sapratiis, ka tev tas pasaakums ir pilniigi vienaldziigs, tad ssim vairs nebuus azarta uz to.
varbuut arii, kaa meitenes te mineeja - kallkka vaina,
pameeggini kumeliissu teejinnu, maneejais, tad paliek lloti mieriigs. Kaut gan nekad pa zemi nav vaartiijies, bet nikki ir visiem beerniem, un tas tiessaam ir atkariigs no raksturinna. un kaiminni, lai klausaas, neba vinnu beerni bez nikkiem izauga, taa ka nepaardziivo, buus labi :)

Mezhavecis  1   Varat pieņemt vai ne.
Es uzskatu,ka bērns līdz vecumam ,kad sāk sajēgt ko drīks darīt un ko ne,ir jāaudzina(jādresē) kā suns.Tas ir tiko mēģina darīt ko nevajag vai spītēties,sodīt.
Nedomājiet ka ar to gribu teikt,ka savu suni regulāri iekaustu.Pietiek ar to ka viņu paņem aiz skausta un nedaudz papurina.

Peppa3333      Mezzhaveci es pat suni nekratiitu, kur nu veel sistu..
Moraaliite jums!!!
manupraat tie kas beerniibaa taa pavairaak pa dupsi dabuujussi, tie ar saveejos taa meeggina audzinaat...

medus_laacis    1 Ko par to saka dakteris Bērziņš un autors latviešu valodas skolotāja?

VecmeitaARrunci    3 Tagad-ārkārtīgi nepedagoģiski,bet ļoti iedarbīgi.Kad mans puisietis tādā pašā nevaldāmā niķu lēkmē iegāzās ar lielu plunkšķi dubļos,es viņu iepēru ar žagariem.Tā bija pēdējā reize un notika tālajā 1983.gadā un viņš bija divu gadu vecs.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu