Bērni geju un lesbiešu ģimenēs

Tagad geju un lesbiešu ģimenēs bērni viņus sac nevis mamma un tētis,bet vecākais Nr.1 un vecākais Nr.2 ! Kas būs tālak?

sorrell (2013-05-26 20:18)      ja tie, tā saucamie vecāki nevarēs vienoties par kārtas nr, nāksies iet uz tiesu, ja nu abi gribēs būt nr 1 un neviens negribēs būt otrais nr:)

labriit (2013-05-26 20:21)  1   Tālāk būs tas, ka bērns-puika pieņems par ģimenes modeli to, ka precēties vajag ar darugu-puiku, ar kuru piemēram futbolu var uzspēlēt.
Un nebūs saprotams, kāpēc lai tā būtu meitene un par ko vispār ar viņām runāt....
Un otrādi, tas pats ar lezbiešu ģimenēm.Berni dzims arvien mazāk, bet ja ņem verā, ka nu jau esam 7 miljardi, tad varbūt tas nav slikti, citādi zeme mūs neizturēs.

ponytail (2013-05-26 20:33)    3 Oi, tikai nevajag par modeļiem! Nez ko tad lai samācās to maucisko māmulīšu, ar kurām šepat ohujs pilns, bērni? To, ka mammītei katru nedēļu (vai mēnesi, vai tikai pa brīvdienām/darbdienām) blakus guļ cits onka, un tā ir labi un pareizi? Uzvilks tik gaisīgāku kleitiņu, zeķes ar mežģīni, un būs jau nākamais klāt. Un tētuki? Paraugs? Ā, pag, pag, kur tad viņi vispār ir? Kas tas par zvēru "tētis" un ko šis ziemā ēd?
Ok, protams, tie ir pārspīlējumi. Bet nevajag arī vāvuļot par to, cik aplamus priekšstatus bērni gūs no homoseksuāliem vecākiem, ja ne vella par to nezināt. Aplami priekšstati ir arī no heteroseksuāliem vecākiem, kuri par bērniem nerūpējas, kur valda vardarbība un visi citi iedomājamie un neiedomājamie posta veidi. Neba jau mūsu seksualā orientācija mūs padara par labiem vecākiem/cilvēkiem.

Monroe (2013-05-26 20:39)      Pasaules gals būs,lūk kas būs!

jozolsen (2013-05-26 20:43)    2 Pony tail jau nākotni apraksta,visi būs cilvēki.Nebūs sieviete,vīrietis- būs ono,pēc vajadzības.Ne jau visi redz ceļa sākumu un kurp tas ved.Tas tāpat kā demokrātijā ienāk idealoģija (musulmanisms) un viss notiekas pilnīgi savādāk...Ja mātes dabas lietās iejaucas muļķi,tad arī notiksies ,kā jau ir bijis.Vājākās kultūras izmirst un nāk vietā citi..Bail pat domāt,kādā vidē dzīvos mani mazbērni.....Pateicoties potY un līdzīgiem par vienlīdzību,nevis LĪDZTIESĪBU NO HOMOSEX...BĒRNI NERODAS un viņiem nav tiesību nekādu uz tiem

MrJones (2013-05-26 20:52)      ponytail (2013-05-26 20:33) viedoklis

Nez, vai vienu nenormaaliibu var attaisnot ar to, ka ir veel cita - (iespejams...) lielaaka nenormaaliiba...?

bru_nette (2013-05-26 21:08)      Nez kaadaas gimenees ta tie geji un lezbietes lidz shim dzima? Arii viendzimuma? No kurienes shie radaas?

ponytail (2013-05-26 21:13)    1 1) Es neko neattaisnoju, jo neredzu, par ko būtu jāapsūdz. 2) Par nenormālībām... Nu, nu. Heteroseksuālo cilvēku liekulība arī ir norma? Pierādiet man kāds, ka vārds "ģimene" vēl jebko nozīmē mūsu skaistajā, idilliski sakārtotajā pasaulē, kur ir mamma, tētis, krustmātes un krusttēvi, omes un opji... Kā tad! Nu, un kur tad ir tās normas? Kur ir etaloni, pie kuriem svēti turas heteroseksuāļi? Jozīt, tu ar savu aktiņu, traktiņu, sutriņu, seksiņu un visa pārējā bālasinīgo propagandu jau vien esi spožākais heteroseksuālo ģimenes nespējnieku paraugs.
Vilks, jā, jā... Ies. Un klapēs tās vecenes, jo māte bija padauza - palasi rakstos, ne mazums psihopātu vēlāk riebj savām partnerēm par mātes "grēkiem". Reku, arī "daiļliteratūrā" šitais apspēlējas - pēdējā laika modes kliedziens, stāsts par misteru Greju un viņa krāsām arī ir aptuveni par to pašu. Bet tā, garām ejot, varu pačukstēt, ka man blakus ir kāds augošs vīrieša cilvēks, kam būs stipri grūtāk kļūt par vīrieti, jo viņu māte audzina viena. Aiz tā, ka tēvs tāds diži heteroseksuāls gadījies.
Vēlreiz - ne mūsu seksuālā orientācija mūs padara par labiem vecākiem. Un pasaule būtu daudz labāka vieta, ja mēs tik pat daudz ceptos par nopietnām problēmām, cik mēs cepamies ap jautājumu, kas kuram ir blakus gultā.

Tessa (2013-05-26 21:30)    1 pa manam,nav jajaucas,ja tas tev personiigi nekaite.lai tak dziivo,ka velas.un visas tas bljaushanas par kaitejumu sabiedriibai,normam,etc,ir tikai blablabla demagogjija,ibo sabiedriiba pati ir apkravusies ar grekiem,ka nespej panest.
bet ponytail ljoti pareizi uzrakstiija.

gravieris (2013-05-26 21:31)    1 nevajag arī vāvuļot par to, cik aplamus priekšstatus bērni gūs no homoseksuāliem vecākiem/c/ jā,papucīši to nabaga bērnu drāzīs abi .kad apniks pašu sūdcaurumi.

jozolsen (2013-05-26 21:33)  1   PontY Tu savu puiku atdotu audzināt zilajiem?!!Tikpat labi mvari atdot narkomāniem,alkonavtiem,ka tik fiziski neiespaido un sadzīves apstākļi nodrošināti?!!!!Vai arī tikai tukši ļerksti par lietām ko nesaproti.Atbilstoši savai nedomāšanai..Sava bērna tēvu jau vien pati izvēlējies un bērns tur nav vainīgs,ka tāda žultaina mamma.Sievietes jau daudz pielaidīgākas pret zilajiem,jo maigāki,sevi kopj,jūtīgāki.paļavīgāki,sievišķigāki..Vai neesat stulbas ar tām savām emocijām un gribat bērnus atdot zilajiem,zilajām,saprāts jau netiek ņemts vērā.Tu tik cepies par to ka nevari sev dabūt vīreli....nopietnā problēma...

fokapirmais (2013-05-26 21:34)  1   Tiešām ne velna nezinu, bet esmu pie sevis iedomājies., ka bērnam vislabāk izaugt, kad māte ir sieviete un tēvs vīrietis. Mamma ir tikai viena un lielākā skaitā gadījumu rūpējas par saviem bērniem, neatkarīgi no savas personīgās dzīves. Tas ka tēvi nav blakus, paši lielie pie vainas , vai liktens kādu stulbību izspēlējis, bet sākotnējie nodomi taču bija labi.
Par mauciskajām ohujistēm. Pirmoreiz man abidna bija pagājuša gadsimta 80 gadu beigās, kad man nemaz nepiedāvāja stāties komunistos.( būtu gan lepni atteicies, bet pat nepiedāvāja). Patreiz ir līdzīga sajīūta: kur viņas ir tās mauciskās ? Klīistu un izklaidējos pa OHO jau pusotru gadu , bet nav trāpījušās. Es varbūt pat neatteiktos, bet nekā. Labi,saprotu, esmu no laukiem un to nesen aprakstīto 10punktu dreskotu galīgi nepildu, bet tomēr.
Ir bijusi sarakste ar normālām sievietēm, kas mani pieklājīgi atšuvušas, piedod, draugs, tu esi precējies, kaut man nemāzākā( mazliet meloju)liderīga nodoma.
Par savādāk seksuāli orientētiem cilvēkiem un bērniem. ja savādāk nevar,tad lai būtu, jo bērnam liela cilvēka plecs ir vajadzīgs. Un, ja tai lielajā ir pietiekama inteliģnce, tur nekas slikts notikt nevar. Tā nummurēšana ir stulbo klerku izdoma. Kāpēc nevar būt divi tēvi,vai divas mammas
Bet par tiesībām uz bērnu un rūpēm par viņu, ne man, ne Tev, jozolsen, lemt.

locco (2013-05-26 21:35)    1 - Jānīt, nāc pusdienās
- tūlīt mamm
- es neesmu mamma, es esmu tētis
- ta, kā lai saprot, kurš no jums pediņiem tētis, kurš mamma... :)

DAfrika (2013-05-26 21:41)      Kur tad tādas ģimenes ir atļauts dibināt?

fokapirmais (2013-05-26 21:55)      Ponytail nezinu , kur tu esi augusi, bet manā pufaikciemā gandrīz zem katra uzvārda salasīsies karotāju bars, ja kāds no dzimtas tiks apbižots.Ja pavisam nopietni arī man tā īsti vairāk arī nekā nav, kā tas mūris aiz manīm -ģimene.

piparbecinja (2013-05-26 22:11)      man domāt, bērnam sihiski vajadzīga gan mamma, gan tēs. nu vai pamāte vai patēs.

ponytail_PA (2013-05-26 22:15)    1 Uh, pat noņēmos, lai šito profilu atjaunotu, lai tik varētu te vēl ko iekomentēt. Jebšu, ne man tā geju/lesbiešu tēma tik tuva, bet gan ilvēku aklums dažos būtiskos jautājumos ķer pie vecajiem kauliem.
Foka, nekādā tādā šausmīgi tālā vietā es neesmu augusi. Man ir forša mamma, lieliska māsa, krustmeita, kas man ir kā pašas meita... Savi bērni. Un viņi visi dalīs ar mani i naudu, i maizes garozu, i visu pārējo. Ir jau dalījuši, un es ar viņiem arī. Ja paskatīsies uzmanīgāk, tad šo visu rakstu kā "viedokli", ne "personisko pieredzi". Un, ka reizi aiz tā, ka man ir visai pozitīva personiskā pieredze jautājumā "ģimene", man trakoti krīt uz nerva, ka ap šo visai nozīmīgo jautājumu tiek izvērstas visādas apšaubāmas spekulācijas, tikai pamatojoties uz kaut kādiem mistiskiem "sabiedrības" priekšstatiem, kas ir labi un glīši. Jo par pareizību, morāli, labumu sabiedrībai jau neviens nespriež. Ir tikai īpatna interese kas kuram kur ko bāž/laiza, un tik pat īpatni priekšstati, ko bērni mācās no savu vecāku seksualitātes. Jo pēc Graviera loģikas sanāk, ka tad, kad papam būs apnicis mammu drāzīt, šis ķersies pie meitas - tak jau smukāka, jaunāka, neizļurkāts caurums... Palasiet šeit rakstītos komentārus, un tad jau arī ir skaidrs, kurp tā pasaulīte dodas. Neba nu geji viņu peklē novedīs, bet gan cilvēku neticamais stulbums.

Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu