Dzemdības

Dzemdības - jautājumi un diskusijas

Vīrietis un dzemdības (31)
Vīrieša klātesamība pie dzemdībām - tā ir reāla nepieciešamība vai jaunlaiku modes lieta?
iekšā dabūja kopā, tad kāpēc gan ārā dabūt nevar kopā? Reāla nepieciešamība tā nu gan nav :) Nu, ir ļauži, kuri uzskata, ka tā labāk, ir gadījumi, kad vecim pēc šitiem skatiem vairs sievai vai pieskarties negribas. Kā jau visā - ja tas abiem pieņemams un liekas vajadzīgs, tad OK ir, ar varu vecim to uzspiest - nedo dies. Statistika rāda,ka 99%,kuri ir bijuši klāt dzemdībā-izšķiras!
šķirties vai ne-to katrs pāris izlemj pats!
Viss atkarīgs no tā, cik tas bērna tēvs ir tuvs un kāda atklātība valda starp abiem. Un kādā veidā viņš mēģina palīdzēt. Un netraucēt.
Es domāju, ka jābūt kopības sajūtai. Nevis sievietC sāpēs piekliedz puspasauli, bet vecis tikmēr sēž krogā un līksmo vai drāž kādu citu.
Es būtu kategoriski pret.Neredzu nekādas jēgas šim pasākumam. ··· Dzemdības: Vīrietis un dzemdības lasīt visu diskusiju (31 atbildes) –»
Kas ir vajadzigs tēvam lai piedalītos dzemdībās.? (20)
Sveiki!:) Kādas pārbaudes un analīzes vajadzīgas tēvam, ja viņš vēlas piedalīties dzemdībās vai dzīvot kopā ar māmiņu slimnīcā.? Un cik tas maksā.?
Un kas tad ir vīriešu acīm domāts? Vai tikai bērna pagādāšanas fakts? Ožamais spirts. fargo jau visu uzrakstīja par naudu. Veselības pārbaudes ir formālas, man tikai flurogrammu uztaisīja. Bija vel kaut kas bet to es atrisināju vienkārši samaksājot par vajadzīgo paīru.

Kas attiecas uz "briesmīgo traumu" redzot sieviete dzemdējam tā ir pilnīga tufta. Ko palīdzēt pietiks, kamēr sieviete pēc dzemdību procesa atpūšas varēs parūpēties par bērnu. Iznēsāt pa analīzēm un parējām pārbaudēm.

p.s.
-----------
Viirietis_V (2013-05-12 14:58) viedoklis
TAS nav vīriešu acīm domāts!
-----------
ja..? un kas ja drīkst jautāt tanī visā ir tāds ko nevajadzētu redzēt? Protams ja krīt ģībonī asinis ieraugot, tad tādam "dārzenim" patiešām labāk mājās sēdēt un aliņu aiz stresa strēbt.
Man prieks dzirdēt ,par tiem tēviem,kas piedalījušīes savu bērniņu nākšanai pasaulē. Ari mans dēls 20 g.v. piedalījās savas meitiņas nākšanai pasaulē,un ir ļoti mīļš gan pret maziņo,gan pret sievu.Un arī meitai bija klāt otra pusīte pie dzemdībā,kad nāca pasaulē mazulis,un arī tur viss ir kārtībā. Un tiešām ,tā ir ļoti liela emocionāla palīdzība gan morāli,gan fiziski. Nu kādas muļķības te raksta. It sevišķi tie vīrieši, kas nav piedalījušies dzemdībās. Nekas tur tāāāds šausmīgs nav. Un kur tad paliek dotais zvērests: būt kopā gan priekos gan bēdās (nu šī protams nav bēda, bet reālas grūtības, kurās otram jābūt blakus) ··· Dzemdības: Kas ir vajadzigs tēvam lai ... lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
Kā atbrīvoties no vēderiņa pēc dzemdībām? (7)
Stāstiet, lūdzu, kā esat tikusas vaļā no nejaukā vēderiņa pēc dzemdībām! Bērnam jau 2, 5 - vēders strijains un izgāzies!
Man ir 2 berni, bet nav bijushas shaadas problemas un nav ari nevienas strijas. Tikai pec bildem kada zurnala sapratu, kaa tas ir. Laikam atkarigs no katra organisma ipatnibam... Dada- pilniigi piekriitu. Taatad probleemas ir ar veederpresi, ja jau reiz esi maza un tieva, nav muskuliishu, kas to punci satur normaalos izmeeros...paliek vieniigi vingroshana, kas uzsvaru liek uz veedera muskulju nostiprinaashanu.Strijas diemzjeel nekur nezudiis,paliks tikai gaishaakas,tacju iipashi redzeet nevarees, ja nu vieniigi Tev patiik stipri nosauljoties. 2,5 gadu beebim?! Ilgi jau -liidz shim neko neesi dariijusi? Visam jau vajadzeeja buut taa kaa jau kaartiiba. strijas tu nenoņemsi-vajadzēja to darīt uzreiz pēc dzmdībām kamēr tās bija zilas. tagad tu vari tās tikai samazināt, bet tik un tā tās paliks. kas attiecas uz vēderu - mēģini taisīt presi un nopēr masāžas bāzes eļļu - piemēram avokādo vai lazdu rieksu, piepilini klāt nopirkto labu ēterisko eļļu-citronliānas un smērē savas strijas-vēderu un masē ar masieri (koka) Man arii ir tieshi shaada probleema,jo arii es esmu slaida,gruutnieciibaa puncim strauji augot apaksheejais tauku slaaniitis neiztur un saak plaisaat,gruutnieciibas laikaa smeereeju elljnjas,bet neko tas nepaliidzzeja,mazajam jau 4 gadi,bet mans veeders ir strijains no vienas vietas.....
Pat tagad esmu pirkusi pretsriju kreemus,kuri maksaa bargu naudu,bet nepaliidz!
Lai veeders ievilktos,jau no pirmaas dienas vajadzeeja vilkt speciaalas bikses,kas piespiezj veederu,tagad pat nezinu,vai peec 2,5 gadiem,ko varees liidzeet!
··· Dzemdības: Kā atbrīvoties no vēderiņa ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kad pēc dzemdībām var uzsākt intīmas attiecības? (8)
Pēc cik apmēram ilga laika (pēc dzemdībām) sieviete var uzsākt ar vīru int.attiecības?
tas atkarīgs no sievietes, kaut vai tūlīt Interesanti gan,kas tad var dziit 4 - 6 nedeeljas...pat peec operaacijaam shuves tiek nonjemtas peec dazhaam dienaam jeb nepilnas nedeeljas,kaa nu kuram...
Ja ir dabiskas dzemdiibas un viss kaartiibaa,tad nekaadu probleemu nedeelju peec dzemdiibaam...:)
Liidzko juuties pietiekami labi. Un liidzko to veelies!
Katra sieviete peec dzemdiibaam juutas individuaali.
...Nonjemta shuve nenoziimee, ka saapes ir paargaajushas...
Pēc mēneša. peec meenesha aptuveni. ··· Dzemdības: Kad pēc dzemdībām var ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Dzemdibu nodaļa ja slēgta Tukumā (14)
Noskatījos ar Apini raidījumu . Kā tad tagad sanak kad ja grūtniece iebrauks dzemdēt Tukuma slimnīcā , viņai tad neļaus bērnu laist ārā ,bet sūtīs citurr kur ira dzemdību nodaļa neslēgta ? Kā tas ir tagad slimnīcās ?
Aivar, kāda Jelgava. Vai tad slimnīcas, tāpat ka zobārsti, nav Sarosa izgudrojums? Labāk tantam būtu dzemdēt mežmalā, vai sava dārza, un kādu burbinamo tantu blakus, kas s glaz noņem. Aivar, slimo, mirst tāpat ka attīstītājas valstis. Nenado te lja-lja.
Izlien reiz no savas būdiņas, pārstāj skatīties ren.tv un apskati pasauli.
Bernam kurš tiek audzināts ar kustīgu dzīvesveidu vienmēr būs stiprāka imūnsistēma.
Attīstītājas valstis par slimībām gan garīgajam, gan fiziskajam tiek runāts apspriests, bet ne ka pie padomju sistēmas, visi mol piedzimst fiziski un garīgi stipri, un tik sliktajā kapitālismā viss ir slikti.
Simts punkti dodu, ka šeit Tu traljalja, bet ka kaut kas iesāpas tā skrien pie ārstiem pēc palīdzības.
00.43. Jā, grūtniecība ir labi zināma, bet ir tāda lieta kā ātrās dzemdības. Un sarežģījumus arī grūti paredzēt. Nu vispār ir +/- 9 mēneši laika noskaidrot uz kurieni braukt un pat izvēlēties sev tīkamāko vietu. Grūtniecība tomēr nav tāda lieta ko konstatē no rīta pamostoties bet pusdienlaikā viss jau notiek. Latvija izmirst. Nav cilvēku - nav problēmu. ··· Dzemdības: Dzemdibu nodaļa ja slēgta ... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Pēc dzemdībām krīt mati (8)
Miilaaas māmiņas varbūt varat izlīdzēt, man kādu laiku pēc dzemdībām saaka mati krist ārā pameeginaaju dazaadus liidzeklus un vitamīnus, tad tas apstājās, bet nu atkal saak krist. varbūt jums tāpat bijis, kā to ...
Tev jākonsultējas ar ārstu.Varbūt trūkst vitam.,vai uz nervu pamata... Tu jau atbildēji.... bija uzlabojums pec vitamīnu lietošanas. Nu jāturpina un pēc iespējas ar dabīgiem vit-min kopleksiem, ja vēl baro bērniņu, tas daudz paņem man no vitamīniem nebija nekāda labuma, es vienkārši kādu laiku nevis krāsoju, bet tonēju matus, apgriezu īsākus un vairāk centos nestresot,cik vien varēju, pagulēju, štrunts par nemagātiem traukiem -viss nostājās vietā, kā mans dakteris teica, organisms pats attapsies un attapās ar, gan pēc 4 mēnešiem:) Bērniņa barošana no tevis paņem daudz.Ja ir gari,nogriez!Mati pirmie cieš no pārslodzes.Un protams augļi un dārzeņi,tik nepārspīlē,ka mazais nedabū pumpas. Pēc dzemdībām šī problēma ir normāla, kamēr organisms atgriežās savā ritmā, bērniņa gaidīšana un barošana no mātes paņem daudz enerģijas,maina vielmaiņu un visādās tādas lietiņas notiek!Jāpaiet kādam laiciņam, nepieciešama pacietība, pilnvērtīgi bagāts uzturs, vitamīnu komplekss gan matiem, gan nagiem!Ja vēl joprojām ilgu laiku matu izkrišana turpinās, tad gan jādomā par speciālistu, kas Tev palīdzēs! ··· Dzemdības: Pēc dzemdībām krīt mati lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Līdz cik gadiem sievietei var būt bērni (reāli)? (17)
Gadi skrien un nu jau man ir 34. Jaunākas meitenes no manis baidās, tad nu paliek vecākas sievietes. Bet kaut ko nopietnāku nav intereses uzsākt, jo nav jau zināms, vai viņam var būt bērni arī tad, ja ir tuvu pie 40 vai pat ...
tie riski ir augstāki, jā. bet kāda ir realitāte? kāds ir atbildības līmenis šiem vēlajiem vecākiem un tikko vēl tīņiem? atbildības ne tikai materiālās, vai dzīves veida ziņā, bet arī psiholoģiskās? kāda ir varbūtiba, ka 18 gadīga jauniete atturēsies no kaitīgām vielām un stingri sekos dzīvesveidam tāpat kā to darītu 34+ sieviete un arī vīrietis, vel jo vairāk ja bērns viņiem nav nejaušība, bet ir gaidīts?
finālā, ja summē daudzos faktorus, veselības problēmu varbūtība varbūt tika pat augsta, ja ne augstāka, 18gadīgas mātes bērnam, cik 30+ vecuma sievietei.
Visas gaida kkādus pasaku tēlus a la no Holivudas filmām. Aiz tā arī uz neko nav gatavas parakstīties ar reāliem vīriešiem Manējā dzemdēja 45 gadu vecumā.
Un nekādu probu.
Sīcis aug un tiek lutināts:)
Manai draudzenei 40 ,ljoti labs un vesels beerns .Zinu kaadu kurai 42 gados pirmais ,un 45 otrais .Un viss ir shtokos .mazliet gan veciigi ,tacju ir ,un reaali iespeejams . Ak vai! Kas tev liek domāt, ka jaunām sievietēm nav vajadzīgs apaļīgs un kompleksains puisis, bet vecākām derēs dajebkas.

Un vai tev derēs tāda, kurai der dajebkas? Padomā par to!
··· Dzemdības: Līdz cik gadiem sievietei var ... lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Vai otrās dzemdības ir vieglākas? (23)
Esmu otrā bērninja gaidībās,un gribētos uzzinat,tām kurām ir divi bērni,vai otrās dzemdibas ir vieglākas vai īsākas.Protams ka tā ari var nebūt.Ar pirmo mocijos 5h.Un kā ir ar anestēziju???
cik ir dzirdēts, pieredze atšķiras, noprognozēt nevar. Un vēl, 5h ir ātri, nevis mocīšanās :) 5h priekš pirmajām ir pat ļoti žēlsirdīgi. Skat. http://www.dzemdibu-nams.lv/lv/info/pirmsanestezijas-informacija-102/ 5h ...tas ir kā konfekti apēst :) tad Tu nemaz nenojaut, kas ir mocīšanās. Un vispār, ja esi saņēmusies otrajām dzemdībām, tad ko vairs kreņķēties, viss notiks tā kā tam jānotiek. Galvenais izvēlies labu vecmāti un ārstu!!! Ar otro knapi paspeeju lidz slimnicai tikt:D...veel pa dziivi ieveeroju,ka katrs naakamais ir lielaaks par pirmo:) ··· Dzemdības: Vai otrās dzemdības ir ... lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Ķeizargrieziens vai dzemdības? (44)
Šorīt papļāpāju ar vienu labi pazīstamu Vīru. Viņam 3 bērni. Visi pie viņa, sieva arī. Par bērniem rūpējas ceļ māju un vēl ietas bīda. Tā teikt Vīrietis ar praksi un ir par ko parunāt. Te viņš man saka: "Stulmeni, ...
Dabā iekārtots bērnam nākt dabiskā ceļā un es tam pilnībā piekrītu. Nesaku, ka tas ir viegli, bet ķeizaru taisītu tikai tad, ja pateiktu, ka tas ir vienīgais veids kā nezaudēt kādu dzīvību.
Pēc pētījumiem, cilvēki, kas dzimuši dabīgā ceļā, dzīvē paši labāk cīnās un sasniedz vairāk.
Protams, ka ir dāmas, kas ķeizaru izvēlas, lai pasaudzētu sevi no sāpēm, bet nedomāju, ka dzīstot tai rētai, ir mazāk sāpīgi. Ja mazāk sāpīgi, tad ilgstošāk noteikti.
Protams, ka dabiskas dzemdibas ir saudzigakas gan bernam, gan sievietei un es domaju saudzigakas ilgterminja. Pasa konkretaja situacija varbut ertak, vieglak, vienkarsak skiet kjeizars. Bet pec tam ir lerums problemu del taa...
Un vispar, tadus padomus nav ko njemt no viriesiem. Lai cik laba iztele viniem butu, tapat nav ne mazakas sajegas, ko nozime dzemdet. :D
Vai nejautāji, kādi argumenti tam "labāk"? Tos arī būtu jāapspriež nevis vispārīgu teoriju. Šis nu ir jautājums, kas saistāms ar konkrētās sievietes veselības stāvokli, grūtniecības norisi un tādām lietām, nevis vīrieša spriedelēšanu pie alus. Ja Tevi tas tiešam saista un vēlies nopietnu atbildi, tad piesakies līdzi savai draudzenei, kad viņa nākamreiz apmeklēs ginekoloģi- tur arī būs tā reālā atbilde, visi + un - . Par to,ka pēc ķeizara rodas rētaudi, kas var diezgan negatīvi laika gaitā ietekmēt sievietes veselību, neko draudziņš nepastāstīja? UN to,ka dabiskās dzemdībās arī der piedalīties taisītājam, lai zinu, kur vēži ziemo? Jebkura ķirurģiska iejaukšānās neko labu ķermenim nedod. Toties dzemdības aktivizē sievietē sievišķos hormonus un vēl šo to...sievišķību. Deisa, un galvenais uztraukuma pamats - "nekas taču tur neizstaipās tādā gadījumā, var uksēties kā ar meitenīti no 7.klases".
man liekas, ka tiem vīriešiem zemapziņā ieslēps pedofīlisms
··· Dzemdības: Ķeizargrieziens vai dzemdības? lasīt visu diskusiju (44 atbildes) –»
Dzemdības kā jautrs pasākums, kas paliek atmiņā kā vislaimīgākā diena. (27)
Bija runa par ķeizergriezienu, bet tas laikam tomēr nepieciešams pie dzemdību sarežģījumiem.Bet apskaužu jaunās sievietes, kuras var izvēlēties spinālo anestēziju un dzemdēt bez sāpēm, manas jaunības laikā tas nebija ...
Es nedomāju , es saku kā ir - dzemdības kā jautrs pasākums , kas paliek atmiņā kā vislaimīgākā diena?? Vai arī tad, ja tās velkas 4,5 dienas un beidzas bez samaņas ar neizdzīvojušu bērnu ? Kā var kaut ko tādu vispār apspriest ! Nu gan temats par ko pasmieties !! Nē jautrība sākas vēlāk. Neesam tumsoņas kā Tu te domā, man no visām operācijām 4 ir bijušas ar spinālo narkozi.. Ļoti labi zinu kas ir kas !! Esmu dzemdéjusi divas reizes,...já, nu jautríbas bija gana!
Neko jautráku i pat iedomáties nespéju.
Nu ja,...pusotru gadu atpakalj, es vél reizi dabúju shausmígi uzjautrináties- mazmeitinjsh dzima,... es dzemdíbás piedalíjos, trís sutkas jautríbá tuséju. ··· Dzemdības: Dzemdības kā jautrs ... lasīt visu diskusiju (27 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu