Uzturlīdzekļi (alimenti)

uzturlīdzekļi (alimenti) foto attēls

Uzturlīdzekļi (alimenti) - jautājumi un diskusijas

Uzturlīdzekļus maksā parādnieka māte (6)
Ja uzturlidzeklus periodiski skaita paradnieka mate-no sava bankas konta ar parakstu no ka un par ko-vai tie skaitas uzturlidzekli no teva? ka ir?
Es drīkstu apmaksāt kaut vai Trampa rēķinus, ja vien man tāda vajadzība rodas. Un jā, rēķins būs apmaksāts.

Tas pats ar uzturlīdzekļiem, kāda jums starpība, kurš maksā, galvenais, ka ir samaksāts. Ceru, ka nekalkulējat to visu vēlreiz piedzīt no tēva.

Dzīvojat mierīgi tālāk un priecājaties, ka jums šie līdzekļi ir, un neplānojiet visādas cūcības.
Būtiski ir maksājumus veikt. Kas maksā nav svarīgi. Šis princips attiecas uz jebkuriem maksājumiem jebkurā sfērā. Galvenais, la beerns paeedis! Jā, skaitās. Parādnieka māte ir ļoti atbildīga. Man vienmēr ir licies, ja bērnu tēvs kaut kādā ziņā nespēj dot savu daļu - naudu, rūpes (visbiežāk atkarību dēļ, retāk - bezatbildības), tad būtu tikai pareizi, ka pārējie radi, ja vien spēj, šo neesošo daļu kompensē vai nu finansiāli vai, vēlams, arī uzņemoties bērna pieskatīšanu, izglītošanu, nodarbināšanu utt. Jo tas taču skaidrs, ka to 1 cilvēks nevar izdarīt. Ir nepareizi tad pārejiem radiem (vispirms jau no no tēva puses) izlikties par beigtiem. Tā ka - cepuri nost tik atbildīgai vīramātei. ··· Uzturlīdzekļi (alimenti): Uzturlīdzekļus maksā parādnieka... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Alimenti - vai 400-500€ mēnesī diviem bērniem ir pietiekami? (45)
Īss un konkrēts jautājums - vai ar 400-500€ mēnesī var uzturēt divus bērnus un nodrošināt viņiem nepieciešamo, vai nevar?
Īsi un konkrēti-var.
Un lai dies dod katrai sievietei LV saņemt tādus alimentus.
A klau, kā Tu domā, ja to nemaksātu bērna māte, komunālos par mitekli Tavs bērns dzīvotu zem tilta? Vispār caur tiesu šķiroties visu rēķina gan....es gan neesmu pieprasījusi alimentus oficiāli, bet kurš grib ķeskāties, to visu rēķina, tā lūk. Bērni piedzimst ģimenē, divi parūpējas par to, bet kāpēc bērnam jāzaudē ērtības, ja veči šķiras, tāpēc mans uzskats, šķiras tie, kuri spējīgi uzturēt vairākas sievas, ja esi slabo, tad mīlē tikai savu ģimeni un samierinies ar savu sievu, rūpējies par bērniem, nešauj savus riekstus apkārt.Nevar būt vīrietim sekss ar citu un vēl nebūt alimenti.....par visu nākas šai dzīvē maksāt, priecājies, ka sieva Tev nepiedzen uzturnaudu par katru laulībās pavadīto gadu ar Tevi un morālo kaitējumu un nepārrēķina naudā visu laiku, ko ir darījusi bērna labā, nesarēķina aukles darbu, pavāra darbu, šofera darbu utt. Jā, autor, jāmaksā arī par elektrību, komunālajiem, transportu, tv u.t.t. Nav liela màka běrnu jztaisīt, viņś ir arī jāuztur un jāaudzina, ko, visticamāk, Tu nedari. Fuj. Reizēm "apstubina", cik pie šķiršanās māmiņas ir pratušas saskaitīt izdevumus par bērniem, kuri pat var pārsniegt abu bērnu vecāku algu (varbūt mazliet pārspīlēju). Katrā ziņā "tētīts" ir atbildīgs par savu bērnu materiālo nodrošinājumu, bet ne jau 100%. Varat māmiņas škirtās uz mani dusmoties, bet nekad ģimenē nav viena vaina. Nebūs lielīšanās, bet esmu gandarīta, ka savu bērnu spēju uzturēt bez alimentiem, un nemaz ar tūkstošu algu. Atkal vēdekļpirkstu īpašnieki pulcējas ... piekrītu, ka 400-500 vienam skolniekam mēnesī ir jauki, bet realitātē pusvalsts tādas algas nepelna, bet šai summai klāt jāpieliek arī viena vecāka dzīvei nepieciešamais un kopējās dzīvošanas izmaksas visai ģimenei vai pusģimenei. Reālajā dzīvē 2 vecāku un 2 bērnu ģimenes mēneša kopienākums ir mazāks par 1000, attiecīgi, kur ir tas koks, no kā noplūkt pārējo.

Pēc augstāk rakstītā sanāk, ka šķirties un palikt ar bērniem ir ekonomiski izdevīgāk nekā palikt visiem kopā.
··· Uzturlīdzekļi (alimenti): Alimenti - vai 400-500€ mēnesī... lasīt visu diskusiju (45 atbildes) –»
Gribu maksāt uzturlīdzekļus oficiāli, kā man rīkoties? (9)
Esam rakstiski vienojušies, tikai savstarpēji, bez tiesiska apstiprinājuma. Gribu būt drošs, ka viss ir pareizi. Kur man griezties? Kā rīkoties, lai viss būtu pareizi.
Skaiti no konta uz kontu ar konkrētu atzīmi, nauda par to un to.. vnk rīkojies, skaiti katru mēnesi caur kontu un tikai caur kontu, norādot bērnu uzturlīdzekļi.. Tev nekur nav jāgriežās ..tikai, skaties, lai tie uzturlīdzekļi nav mazāki par valstī noteikto. Tikai un vienīgi ar pārskaitījumu no sava konta un konkrētu norādi - uzturlīdzekļi kam (konkrētam bērnam) un par kādu mēnesi. Un summu ne mazāku par Ministru kabineta noteikto, attiecīgi pēc bērna vecuma. Ja skaitīsi no konta uz kontu, nevis skaidrā naudā personīgi, viss būs OK. Abu kontu vēsturē šīs summas būs pārskatāmas. Ja nav strīda par uzturlīdzekļu maksāšanas faktu, kamdēļ jāsatraucas!?
Nu, bet ja tomēr iekšēji ir nemiers, tad, kā jau augstāk rakstīja - jāskaita uz kontu ar norādi bērna (vārds, uzvārds) uzturam vai uzturlīdzekļi bērna uzturam. Sīkākam formulējumam nav nozīmes!
Ja Jūsu starpā nav notariāli apstiprinātas vienošanās par uzturlīdzekļu samaksu, tad, strīda gadījumā, no Tevis varēs piedzīt tikai no prasības pieteikuma iesniegšanas dienas!
··· Uzturlīdzekļi (alimenti): Gribu maksāt uzturlīdzekļus... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Alimenti ja bērna tēvs ir miris? (8)
Vai valsts turpinās maksāt bernam alimentus ja berna tevs ir miris?
Alimenti ir tikai tad, ja tēvs ir dzīvs. Ja miris, bērns saņem apgādnieka zaudējuma pabalstu. Bet visas šīs lietas jākārto caur sociem. Apgādnieka zaudējuma gadījumā valsts kaut ko maksā, bet detalizētāk laikam jāmeklē pašiem pie māts Gugles. un cik zinu, tad pabalsta apmēri atkarīgi no tēva izpeļņas. Protams ka jāgriežas soc. dienestā. ........ja viens no vecākiem ir miris,tad bērnam līdz 18 gadiem, vai kamēr mācās piešķir bāreņa pabalstu, tur jāuzrāda miršanas apliecība. http://www.lvportals.lv/visi/skaidrojumi/233326-ka-un-kam-pieskir-apgadnieka-zaudejuma-pensiju/

Ir diezgan ko lasīt, bet tur vajadzētu būt visām atbildēm.
··· Uzturlīdzekļi (alimenti): Alimenti ja bērna tēvs ir miris? lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Uzturlīdzekļi (40)
Moka ziņkāre, vai vēl ir kāds vīrietis, kas nodzīvojis ar bērnu kopā 8 gadus un pēc šķiršanās ne tikai negrib satikties, bet uzskata, ka nav jāuztur bērns?
Sīkums vel par uzturlīdzekļiem,bet kad negrib tikties,tad viņu var nosaukt tikai par atsaldēto.Gan jau JAUNĀ sievite negrib,lai kontaktējas un šis pavadiņā sēž pie kājas!Kroplis,ko lai vel saka... Varbūt tās ir šķiršanās emocijas? Pagaidi, kad noplaks lielais vilnis.
Un neklausi šitos tirliņus, kas saka, ka no labām sievām vīri neaizier.
Paldies par viedokli visiem "vīriešiem", kuri sievietes prot apsaukāt pa dumjām zandalēm un visādos citādos vārdos, bet ko lai saka par tiem vīriešu desmittūkstošiem, kuri pamet savus bērnus bez maizes kumosa? Un pamet pie tām "dumjajām zandalēm". Tagad vismaz valsts ir atjēgusies, ka viņas jaunajiem pilsoņiem vajag ēst, maksā alimentus neapzinīgo tēvu vietā, bet tā naudiņa ir maza. Tomēr vajag pietiesāt vismaz to. Kas attiecas uz labām sievām, tad jāsaka, ka sieva viena nevar ģimeni saglābt, kad vīrs sūdīgs. Ja sieviete pamet bērnu,tad negribās pat par atsaldēto,vai kropli saukt...neizteikšos,kā viņas jāsauc.... a tas ir viņa bērns? ··· Uzturlīdzekļi (alimenti): Uzturlīdzekļi lasīt visu diskusiju (40 atbildes) –»
Cik lieliem jabut alimentiem ja berni ir 2? (31)
Mana vira bijusi sieva pieprasa alimentus par 2 berniem 216 eiro, bet viram alga 360 eiro. Vai vinam nav kaut kadi atvieglojumi?
Kā vīrietis var atļauties pelnīt 360 eur ??? Vīrietis??
Mātes parasti var visu ,siltumu nodrošināt ,punci piepildīt ,aukli algot ,privātskolotāju noalgot, pa nakti bikses salāpīt ,kompozīcijas rokdarbiem sataisīt ,un uz darbu aizskriet naudiņu sapelnīt .Un vēl uz kursiem aizskriet , lai ko jaunu apgūtu .Bet vīrieši drīkst nīdēt un pelnīt 360 eur !
es jau saprotu,ka taa ir neiespeejamaa misija,bet vajadzeetu tos abus beernus aizvest un atstaat pie papuciisha jaunaas gjimenes,lai pamaagjina pa taadu"naudu"beernus izaudzinaat.. Es arī pas kastrāciju,negribi uzturēt ,uzreiz pēc 18 gadiem -gatavs.Paši papuči braukā ar mašīnu un jaunajai mātītei pērk porķus un zābaciņus ,šmotkas un frizieri,bet bērnu māte var dienu un nakti rauties lai skolā par viņas bērniem apkārtējie nesmejas.Tās mātītes,kas izjauc gimenes un vēl ielien pa vidu un pēc tam gauži raud -viņam jāmaksā,uz svešu bērnu asarām bagāta nepaliksi.Žēl ,ka viņiem tiesības neņem nost,viņi visi saņem algu aploksnē ,lai tikai nebūtu jāmaksā.Ārzemēs -sievietes vēl pieprasa sev uzturlīdzekļus un pareizi dara. Esi aizdomaajusies,ja nemaksaa saviem pirmdzimtajiem,nemaksaas arii Taveejiem.:((( Un kādai sievietei var ienākt prātā, ka minimālie uzturlīdzekļi bērnam no tēva ir par daudz? Pašai nav bail izrādīties līdzīgā situācijā, kad vecis atkal vīs jaunu ligzdiņu?
Traka sieviete, es teiktu.
··· Uzturlīdzekļi (alimenti): Cik lieliem jabut alimentiem ja... lasīt visu diskusiju (31 atbildes) –»
Ka piedzit alimentus? (10)
ja velos piedzit uzturlidzeklus man jadodas pie jurista.
un gatavojies DNS analīzēm... Nē, es biju domājis, ka es negribu skirties ne no sievietes, ne berniem, bet vinja grib iet prom un piedzīt astronomiskas summas, tas ir normāli? Sieviete var noteikt visu? Formāli nemaz neesam precējušies... Var un no nešķirta piedzīt palasiet civillikumu. Bez iemesla neviena neiet prom ar visiem bērniem. Par apprecēt nebija gribēšanas? Varbūt tur tam visam kājas aug. Šajā variantā, pie kura paliek bērni? Ja bērni pie toxic paliek, tad var no sievas piedzīt. ··· Uzturlīdzekļi (alimenti): Ka piedzit alimentus? lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Uzturlīdzekļi. Palīdziet ar padomu :) (58)
Esmu visu laiku iedomājusies sevi trakoti lepnu esam un 6 gadus viena audzinu meitu, neprasot ne santīmu TAM.....bet nu reiz mans mērs ir pilns, kad tāds piedzēries LO.S par to vēl pasmejās. Lūdzu mīļās, dodiet padomu un apņēmību novest to...
hmm..uzturlīdzekļu ignors , kā rakstīja kāda juriste, ir jāvēttē kā ālunprā´tiba pret bērnu, jo , pelnot topapildus naudu, māte pārstrādājas un atņem bērnam sevi,savu uzmanību, savas sarunas un reālu audzināšanu, sašaurina bērna oiespējas apmeklēt kādu pulciņu, 4xmēnesī aizbraukt uz kalnu slēpt, aiziet uz teātri,koncertu, pabūt kādā izglītojošā ekskursijā, arī ZOO maksātik cik maksā...un lidz ar to, izvairīšnās ir tīša un apzināta ļaunprā´tiba, sava -līdz ar to bērne materīālā un dzīves līmeņa stāvokļa pasliktināšana, un ir vērtējams kā noziegums . Tā , lūk, bezatbildīgās /it kā pārlepnās māmiņas,kuras strādā uz deguna krizdamas, un nolaupot savam bērnam nesteidzīgas vakara sarunas ,jo pārgurušas un piktas, nervozas, sāk slimot utt.Tāda sieviete nav ne laba mamma, ne vajadzīga kādam citam....
Šaņemies, un iesniedz prasību par uzturlīdzekļu piedziņu,-tālāk jau pati tiesa tev pateiks!
Veiksmi.
pārlieku liels lepnums ir lepnība, bet tā savukārt, ir viens no lieliem grēkiem.
...tiesas lēmums par alimentu apjomu un tad uz uzturlīdzekļu garantijas fondu. Nu nez, ja iespeejas dabuut uzturliidzekljus, kapeec neizmantot? Nauda ir un paliek nauda, beernam noderees, lepnumu pie malas un ciinies! Lai valsts caur tiesu izpildiitaajiem peec tam vajaa "to varoni". Nezinu kaartiibu, gan maate google pachukstees. Pirmais iesniedz tiesā prasību par alimentiem! Pēc tam ar tiesas lēmumu pie tiesu izpildītāja... Tad ar izziņu no tiesu izpildītāja uz Uzturlīdzekļu garantijas fondu! Tām mātēm, kuras domā ar lepnumu apsmērēt sviestmaizi, ka tas LV parasti notiek, silti iesaku mainīt domāšanu un es, ka optimiste, varu apgalvot, ka līdz ar to arī mainisies vīriešu(kaut vai tas pats oho kontingents) attieksme pret sievietēm, jo nebūs citas izvēles, kaa tikai paņemt sievieti ar pšlepnumu vai arī mīcīt apjomīgu mīklu bez pašapziņas:)) Nedomaju, ka viņiem patiks iziet ar to mīklu sabiedrībā vai nosaukt par draudzeni vai sievu. miliet sevi, meitenes un pasaule ap jums mainiisies liidz ar jums! ··· Uzturlīdzekļi (alimenti): Uzturlīdzekļi. Palīdziet ar... lasīt visu diskusiju (58 atbildes) –»
Bērns pāriet dzīvot pie alimentu nemaksataja - vai valsts matei turpina maksat? (10)
Ja berns nolemj dzivot pie teva-nemaksataja-kas notiek ar alimentiem no valsts? kam maksā, jeb izmaksas tiek partrauktas? vai sī parmaina ir japrecize tiesa?
vienu dienu bērns gribēs pie mammas, otru dienu pie tēva... vecāki, lai prātā sajūk, kurš no bezdarbniekiem naudu dabūs!:D Vajadzēja taisīt divus bērnus un tad varētu katrs par savu saņemt naudu otru nosaucot par nemaksātāju :) Tad kad aizpilda veidlapu uzturlīdzekļu kantorī, tad pirms paraksta ir punkts, ja kas mainās bērna apgādē vai finansēs tad tas ir jādara zināms tam kantorim. Pretējā gadījumā būs soda sankcijas un ir lasīts, ka daudzas māmiņas ir spiestas pēc tam atmaksāt saņemtās summas! Raud un žēlojas visiem publiski. Jā, bet uz tās veidlapas viņa ir parakstījusies tātad to punktu lasījusi. Atceries nora ko parakstīji! Uzturlīdzekļus maksā bērnam un bērna vajadzībām. Tātad - kur bērns tur arī viņa naudiņa. Tad alimenti ir jāmaksā maatei. ··· Uzturlīdzekļi (alimenti): Bērns pāriet dzīvot pie... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Mātes atbildība par dzīvošanu uz alimentu rēķina (24)
Ar tiesas spriedumu jāmaksā uzturlīdzekļi trīs bērniem līdz 24 gadiem vai līdz paši sevi sāk uzturēt( strādāt). Lielākajam bērnam jau pāri divdesmit ,jaunākajam sešpadsmit.Bērnu māte jau vairāk kā divdesmit gadus nav strādājusi algotu...
Barot, mazgāt drēbes utt bērniem no 16 līdz 20 gadiem? Tas jau ir noziegums. Audzinām nākamos , īdētājus, kas nevar atrast mājkalpotāju, kas baros un apkops? Refleksija par doto tēmu.
Jūs visi 5 esat izpētes vērti, ja ar tādu summu spējat izdzīvot, ja vien neuzturat naturālo saimniecību?
P.S. kārtējais vīrietis, kurš domā, ka bērni aug paši no sevis un, ka rūpes par 3 bērniem nav līdzvērtīgas nopietnam darbam.
Ja dzīvo pilsētā, gribētu zināt, kā var izdzīvot ar 80 eiro mēnesī?
Kāds te kaut ko diži fleitē, vai arī informācija ir pasniegta tendenciozi.
Interesanti, ka un kāpēc vīrietis uzskata, ka viņa bērni nav viņa privātās dzīves daļa?
Kā vērsties pret savu bērna māti, lai tiktu pie savas privātās dzīves? nosauksim lietas īstajos vārdos un uzdosim pareizi jautājumu, neapelējot pie uzturlīdzekļiem...
vieglākais variants noteikti tev draud ar cietumsodu...
pareizākais variants, palīdzēt atrast darbu...
grūtākais variants, sakārtot attiecības līdz līmenim, kuras būs nekaitīgas bērniem, tos audzinot šķirti...
Lasot daža laba vīrieša komentāru,man rodas sajūta,ka sievietes rada bērnus bez vīrieša klātbūtnes un piekrišanas.Esmu viena izaudzinājusi 4 bērnus,ilgu laiku neprasīju alimentus ,jo zināju ,ka tēvs nav spējīgs tos maksāt.Tad ,kad laiki mainījās,biju spiesta meklēt palīdzību,ne sev ,bet bērniem ,jo visu ko nopelnīju aizgāja viņu uzturēšanai,sev nevarēju atļauties neko.Taču tajā pašā laikā tēvs brauca ikdienā ar mašīnu ,iedzēra un uzdzīvoja.Ja kāds uzskata ,ka māte dzīvo uz alimentu rēķina ,tad lai paņem bērnus uz pāris mēnešiem un izmēģina kā ir.Vēl bērni ,nav sēnes no ūdens un zāles nevar pārtikt,viņiem nepārtraukti kaut kas vajadzīgs skolai ,viņi mēdz slimot un augt ;ātri no drēbēm un apaviem.Es te varētu konkrēti aprakstīt cik izmaksā katra bērna skološana ,kurš pie viņiem sēž un pilda mājas darbus,apmazgā un paēdina.Nezinu vai kāda māte var teikt ,ka var izdzīvot uz bērnu naudām ,tad viņa nav īsti pie saprāta.Es esmu visu laiku strādājusi 2 darbos,viss dārzā izaug un tāpat bagātnieki neesam.Cīnies tie taču ir Tavi bērni.Ko var darīt ,ka dzīvē tā sanāca ,bērni taču nav vainīgi 324 eur menesi uz trim berniem un sievieti? TAA NAV DZIVOSHANA ··· Uzturlīdzekļi (alimenti): Mātes atbildība par dzīvošanu... lasīt visu diskusiju (24 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu