Uzturlīdzekļi (alimenti)

uzturlīdzekļi (alimenti) foto attēls

Uzturlīdzekļi (alimenti) - jautājumi un diskusijas

Gribu maksāt uzturlīdzekļus oficiāli, kā man rīkoties? (10)
Esam rakstiski vienojušies, tikai savstarpēji, bez tiesiska apstiprinājuma. Gribu būt drošs, ka viss ir pareizi. Kur man griezties? Kā rīkoties, lai viss būtu pareizi.
Skaiti no konta uz kontu ar konkrētu atzīmi, nauda par to un to.. vnk rīkojies, skaiti katru mēnesi caur kontu un tikai caur kontu, norādot bērnu uzturlīdzekļi.. Tev nekur nav jāgriežās ..tikai, skaties, lai tie uzturlīdzekļi nav mazāki par valstī noteikto. Tikai un vienīgi ar pārskaitījumu no sava konta un konkrētu norādi - uzturlīdzekļi kam (konkrētam bērnam) un par kādu mēnesi. Un summu ne mazāku par Ministru kabineta noteikto, attiecīgi pēc bērna vecuma. Ja skaitīsi no konta uz kontu, nevis skaidrā naudā personīgi, viss būs OK. Abu kontu vēsturē šīs summas būs pārskatāmas. Ja nav strīda par uzturlīdzekļu maksāšanas faktu, kamdēļ jāsatraucas!?
Nu, bet ja tomēr iekšēji ir nemiers, tad, kā jau augstāk rakstīja - jāskaita uz kontu ar norādi bērna (vārds, uzvārds) uzturam vai uzturlīdzekļi bērna uzturam. Sīkākam formulējumam nav nozīmes!
Ja Jūsu starpā nav notariāli apstiprinātas vienošanās par uzturlīdzekļu samaksu, tad, strīda gadījumā, no Tevis varēs piedzīt tikai no prasības pieteikuma iesniegšanas dienas!
··· Uzturlīdzekļi (alimenti): Gribu maksāt uzturlīdzekļus... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kas jadara lai uzliktu atpakaļ uz alimentiem? (9)
pagājušajā gadā uzliku savu bērna tēvu uz alimentiem ,caur tiesu. taču 2017.gada oktobri noņēmu. vai man ir iespeja tagad vinu uzlikt atpakal uz alimemtiem. nesaprotu kas un kur man ir jasuta. vai pagajušā gada izpildraksts ir vel derigs.
Ko nozīmē "noņemt no alimentiem"? uzlika, noņēma... mēbele vai???? Izpildraksts vienmēr ir derīgs, iesniedz ZTI (zvērinātam tiesu izpildītājām, pēc dzīvesvietas adreses, tālāk rīkosies ZTI. un miers mājās. Veesaa mieraa un ar baudu uzcepat veel vienu falshu baareniiti. Jā, jā, sadod viņam kārtigi - nav ko žēlot! Uzliec un nost vairs nejem, lai zin, kur kam ko bāzt vai nebāzt ugf der tikai tad, kad ZTI, paziņo, ka piedziņa nav iespējama. ··· Uzturlīdzekļi (alimenti): Kas jadara lai uzliktu atpakaļ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Ka piedzit alimentus? (13)
ja velos piedzit uzturlidzeklus man jadodas pie jurista.
un gatavojies DNS analīzēm... Nē, es biju domājis, ka es negribu skirties ne no sievietes, ne berniem, bet vinja grib iet prom un piedzīt astronomiskas summas, tas ir normāli? Sieviete var noteikt visu? Formāli nemaz neesam precējušies... Var un no nešķirta piedzīt palasiet civillikumu. Bez iemesla neviena neiet prom ar visiem bērniem. Par apprecēt nebija gribēšanas? Varbūt tur tam visam kājas aug. Šajā variantā, pie kura paliek bērni? Ja bērni pie toxic paliek, tad var no sievas piedzīt. ··· Uzturlīdzekļi (alimenti): Ka piedzit alimentus? lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Bērns sācis vairak dzīvot pie tēva (alimentu maksātāja) nekā pie mātes (17)
Vai tas ir tik svarīgi kur bērns vairāk dzīvo? Pieprasīju alimentus pēc gada strīdēšanās, kad katru mēnesi bija jālūdz kāda kapeika lai iedot priekš drēbēm un apaviem utt. tāpēc pieprasīju alimentus ko tagad maksā valsts, jo bērna tēvam...
kā viņš kko var iztērēt, ja neko nenopelna???? Bērns ir mazins; shajaa vecumaa patiik abi vecaki, lai kadi tie nebutu, bet no juridiskas puses- exim darba nav, nekaa nav- pats vainigs! Nav ko zemoties un uzklausiit apvainojumus vai parmetumus. Un draudet vinsh var cik grib, ko gan citu vinja situacija vispar var darit- tikai bravuuriigi muti kulstit! Taa ka Relax! Par šo tēmu var runāt daudz un dikti. Jums pašiem jānonāk pie kopsaucēja. Citi , no malas, nav nekādi padomu devēji. Galvenais,lai necieš bērns. raaMi, Tu no gaisa esi nokritusi par to bezmaksas izglītību? :D Sievietei 40+, bet pilnīgi bērna prātā! :) Raami
Protams, ka bērnam var nākties katru mēnesi pirkt apavus ! It sevišķi vasarā- bērni nonēsā mēneša laikā līdz nepazīšanai, zīmola vai parastos, it sevišķi, ja ir ritenis utml. Mana sāpe ir bērna bikses. Katru nedēļu jaunas jāpērk, jo bd laukumiņa segums ir kā smilšpapīrs, uz kura nokrītot- bērns saplēš bikses.
Un ja ir skolnieks vai bērnu dārznieks, tad rēķini, ka bērnam ar vieniem apaviem vienā semestrī točna nepietiek.. Vieniem ir jābūt sezonāliem (vasaras vai ziemas) vieniem ir jābūt iekštelpu, vieniem ir jābūt gumijzābakiem, vieniem ir jābūt starpsezonas (biezākas botītes utml) un manējam ir dejošanas češkas, un sporta apavi. Manējam uz gadu ir kādi 9-10 pāri apavu. Un tiklīdz kā saplīst/ novelkājas /paliek par mazu, kāds- ir jāpērk vietā cits.
Tas pats ar virsdrēbēm, ir jābūt Ziemas un vasaras jakai, un starpsezonas un lietus jakai un visas pārējās drēbes...
Tikai tas, kurš nepērk saviem bērniem drēbes, tas nezin, ka bērnam mēnesī tie ir savi 40-60 eiro ;)
··· Uzturlīdzekļi (alimenti): Bērns sācis vairak dzīvot pie... lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Uzturlīdzekļus maksā parādnieka māte (6)
Ja uzturlidzeklus periodiski skaita paradnieka mate-no sava bankas konta ar parakstu no ka un par ko-vai tie skaitas uzturlidzekli no teva? ka ir?
Es drīkstu apmaksāt kaut vai Trampa rēķinus, ja vien man tāda vajadzība rodas. Un jā, rēķins būs apmaksāts.

Tas pats ar uzturlīdzekļiem, kāda jums starpība, kurš maksā, galvenais, ka ir samaksāts. Ceru, ka nekalkulējat to visu vēlreiz piedzīt no tēva.

Dzīvojat mierīgi tālāk un priecājaties, ka jums šie līdzekļi ir, un neplānojiet visādas cūcības.
Būtiski ir maksājumus veikt. Kas maksā nav svarīgi. Šis princips attiecas uz jebkuriem maksājumiem jebkurā sfērā. Galvenais, la beerns paeedis! Jā, skaitās. Parādnieka māte ir ļoti atbildīga. Man vienmēr ir licies, ja bērnu tēvs kaut kādā ziņā nespēj dot savu daļu - naudu, rūpes (visbiežāk atkarību dēļ, retāk - bezatbildības), tad būtu tikai pareizi, ka pārējie radi, ja vien spēj, šo neesošo daļu kompensē vai nu finansiāli vai, vēlams, arī uzņemoties bērna pieskatīšanu, izglītošanu, nodarbināšanu utt. Jo tas taču skaidrs, ka to 1 cilvēks nevar izdarīt. Ir nepareizi tad pārejiem radiem (vispirms jau no no tēva puses) izlikties par beigtiem. Tā ka - cepuri nost tik atbildīgai vīramātei. ··· Uzturlīdzekļi (alimenti): Uzturlīdzekļus maksā parādnieka... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Alimenti - vai 400-500€ mēnesī diviem bērniem ir pietiekami? (45)
Īss un konkrēts jautājums - vai ar 400-500€ mēnesī var uzturēt divus bērnus un nodrošināt viņiem nepieciešamo, vai nevar?
Īsi un konkrēti-var.
Un lai dies dod katrai sievietei LV saņemt tādus alimentus.
A klau, kā Tu domā, ja to nemaksātu bērna māte, komunālos par mitekli Tavs bērns dzīvotu zem tilta? Vispār caur tiesu šķiroties visu rēķina gan....es gan neesmu pieprasījusi alimentus oficiāli, bet kurš grib ķeskāties, to visu rēķina, tā lūk. Bērni piedzimst ģimenē, divi parūpējas par to, bet kāpēc bērnam jāzaudē ērtības, ja veči šķiras, tāpēc mans uzskats, šķiras tie, kuri spējīgi uzturēt vairākas sievas, ja esi slabo, tad mīlē tikai savu ģimeni un samierinies ar savu sievu, rūpējies par bērniem, nešauj savus riekstus apkārt.Nevar būt vīrietim sekss ar citu un vēl nebūt alimenti.....par visu nākas šai dzīvē maksāt, priecājies, ka sieva Tev nepiedzen uzturnaudu par katru laulībās pavadīto gadu ar Tevi un morālo kaitējumu un nepārrēķina naudā visu laiku, ko ir darījusi bērna labā, nesarēķina aukles darbu, pavāra darbu, šofera darbu utt. Jā, autor, jāmaksā arī par elektrību, komunālajiem, transportu, tv u.t.t. Nav liela màka běrnu jztaisīt, viņś ir arī jāuztur un jāaudzina, ko, visticamāk, Tu nedari. Fuj. Reizēm "apstubina", cik pie šķiršanās māmiņas ir pratušas saskaitīt izdevumus par bērniem, kuri pat var pārsniegt abu bērnu vecāku algu (varbūt mazliet pārspīlēju). Katrā ziņā "tētīts" ir atbildīgs par savu bērnu materiālo nodrošinājumu, bet ne jau 100%. Varat māmiņas škirtās uz mani dusmoties, bet nekad ģimenē nav viena vaina. Nebūs lielīšanās, bet esmu gandarīta, ka savu bērnu spēju uzturēt bez alimentiem, un nemaz ar tūkstošu algu. Vēl viens arguments tam,ka bērniem pēc šķiršanās jāpaliek pie tēva. ··· Uzturlīdzekļi (alimenti): Alimenti - vai 400-500€ mēnesī... lasīt visu diskusiju (45 atbildes) –»
Alimenti ja bērna tēvs ir miris? (8)
Vai valsts turpinās maksāt bernam alimentus ja berna tevs ir miris?
Alimenti ir tikai tad, ja tēvs ir dzīvs. Ja miris, bērns saņem apgādnieka zaudējuma pabalstu. Bet visas šīs lietas jākārto caur sociem. Apgādnieka zaudējuma gadījumā valsts kaut ko maksā, bet detalizētāk laikam jāmeklē pašiem pie māts Gugles. un cik zinu, tad pabalsta apmēri atkarīgi no tēva izpeļņas. Protams ka jāgriežas soc. dienestā. ........ja viens no vecākiem ir miris,tad bērnam līdz 18 gadiem, vai kamēr mācās piešķir bāreņa pabalstu, tur jāuzrāda miršanas apliecība. http://www.lvportals.lv/visi/skaidrojumi/233326-ka-un-kam-pieskir-apgadnieka-zaudejuma-pensiju/

Ir diezgan ko lasīt, bet tur vajadzētu būt visām atbildēm.
··· Uzturlīdzekļi (alimenti): Alimenti ja bērna tēvs ir miris? lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Uzturlīdzekļi (40)
Moka ziņkāre, vai vēl ir kāds vīrietis, kas nodzīvojis ar bērnu kopā 8 gadus un pēc šķiršanās ne tikai negrib satikties, bet uzskata, ka nav jāuztur bērns?
Sīkums vel par uzturlīdzekļiem,bet kad negrib tikties,tad viņu var nosaukt tikai par atsaldēto.Gan jau JAUNĀ sievite negrib,lai kontaktējas un šis pavadiņā sēž pie kājas!Kroplis,ko lai vel saka... Varbūt tās ir šķiršanās emocijas? Pagaidi, kad noplaks lielais vilnis.
Un neklausi šitos tirliņus, kas saka, ka no labām sievām vīri neaizier.
Paldies par viedokli visiem "vīriešiem", kuri sievietes prot apsaukāt pa dumjām zandalēm un visādos citādos vārdos, bet ko lai saka par tiem vīriešu desmittūkstošiem, kuri pamet savus bērnus bez maizes kumosa? Un pamet pie tām "dumjajām zandalēm". Tagad vismaz valsts ir atjēgusies, ka viņas jaunajiem pilsoņiem vajag ēst, maksā alimentus neapzinīgo tēvu vietā, bet tā naudiņa ir maza. Tomēr vajag pietiesāt vismaz to. Kas attiecas uz labām sievām, tad jāsaka, ka sieva viena nevar ģimeni saglābt, kad vīrs sūdīgs. Ja sieviete pamet bērnu,tad negribās pat par atsaldēto,vai kropli saukt...neizteikšos,kā viņas jāsauc.... a tas ir viņa bērns? ··· Uzturlīdzekļi (alimenti): Uzturlīdzekļi lasīt visu diskusiju (40 atbildes) –»
Cik lieliem jabut alimentiem ja berni ir 2? (31)
Mana vira bijusi sieva pieprasa alimentus par 2 berniem 216 eiro, bet viram alga 360 eiro. Vai vinam nav kaut kadi atvieglojumi?
Kā vīrietis var atļauties pelnīt 360 eur ??? Vīrietis??
Mātes parasti var visu ,siltumu nodrošināt ,punci piepildīt ,aukli algot ,privātskolotāju noalgot, pa nakti bikses salāpīt ,kompozīcijas rokdarbiem sataisīt ,un uz darbu aizskriet naudiņu sapelnīt .Un vēl uz kursiem aizskriet , lai ko jaunu apgūtu .Bet vīrieši drīkst nīdēt un pelnīt 360 eur !
es jau saprotu,ka taa ir neiespeejamaa misija,bet vajadzeetu tos abus beernus aizvest un atstaat pie papuciisha jaunaas gjimenes,lai pamaagjina pa taadu"naudu"beernus izaudzinaat.. Es arī pas kastrāciju,negribi uzturēt ,uzreiz pēc 18 gadiem -gatavs.Paši papuči braukā ar mašīnu un jaunajai mātītei pērk porķus un zābaciņus ,šmotkas un frizieri,bet bērnu māte var dienu un nakti rauties lai skolā par viņas bērniem apkārtējie nesmejas.Tās mātītes,kas izjauc gimenes un vēl ielien pa vidu un pēc tam gauži raud -viņam jāmaksā,uz svešu bērnu asarām bagāta nepaliksi.Žēl ,ka viņiem tiesības neņem nost,viņi visi saņem algu aploksnē ,lai tikai nebūtu jāmaksā.Ārzemēs -sievietes vēl pieprasa sev uzturlīdzekļus un pareizi dara. Esi aizdomaajusies,ja nemaksaa saviem pirmdzimtajiem,nemaksaas arii Taveejiem.:((( Un kādai sievietei var ienākt prātā, ka minimālie uzturlīdzekļi bērnam no tēva ir par daudz? Pašai nav bail izrādīties līdzīgā situācijā, kad vecis atkal vīs jaunu ligzdiņu?
Traka sieviete, es teiktu.
··· Uzturlīdzekļi (alimenti): Cik lieliem jabut alimentiem ja... lasīt visu diskusiju (31 atbildes) –»
Uzturlīdzekļi. Palīdziet ar padomu :) (58)
Esmu visu laiku iedomājusies sevi trakoti lepnu esam un 6 gadus viena audzinu meitu, neprasot ne santīmu TAM.....bet nu reiz mans mērs ir pilns, kad tāds piedzēries LO.S par to vēl pasmejās. Lūdzu mīļās, dodiet padomu un apņēmību novest to...
hmm..uzturlīdzekļu ignors , kā rakstīja kāda juriste, ir jāvēttē kā ālunprā´tiba pret bērnu, jo , pelnot topapildus naudu, māte pārstrādājas un atņem bērnam sevi,savu uzmanību, savas sarunas un reālu audzināšanu, sašaurina bērna oiespējas apmeklēt kādu pulciņu, 4xmēnesī aizbraukt uz kalnu slēpt, aiziet uz teātri,koncertu, pabūt kādā izglītojošā ekskursijā, arī ZOO maksātik cik maksā...un lidz ar to, izvairīšnās ir tīša un apzināta ļaunprā´tiba, sava -līdz ar to bērne materīālā un dzīves līmeņa stāvokļa pasliktināšana, un ir vērtējams kā noziegums . Tā , lūk, bezatbildīgās /it kā pārlepnās māmiņas,kuras strādā uz deguna krizdamas, un nolaupot savam bērnam nesteidzīgas vakara sarunas ,jo pārgurušas un piktas, nervozas, sāk slimot utt.Tāda sieviete nav ne laba mamma, ne vajadzīga kādam citam....
Šaņemies, un iesniedz prasību par uzturlīdzekļu piedziņu,-tālāk jau pati tiesa tev pateiks!
Veiksmi.
pārlieku liels lepnums ir lepnība, bet tā savukārt, ir viens no lieliem grēkiem.
...tiesas lēmums par alimentu apjomu un tad uz uzturlīdzekļu garantijas fondu. Nu nez, ja iespeejas dabuut uzturliidzekljus, kapeec neizmantot? Nauda ir un paliek nauda, beernam noderees, lepnumu pie malas un ciinies! Lai valsts caur tiesu izpildiitaajiem peec tam vajaa "to varoni". Nezinu kaartiibu, gan maate google pachukstees. Pirmais iesniedz tiesā prasību par alimentiem! Pēc tam ar tiesas lēmumu pie tiesu izpildītāja... Tad ar izziņu no tiesu izpildītāja uz Uzturlīdzekļu garantijas fondu! Tām mātēm, kuras domā ar lepnumu apsmērēt sviestmaizi, ka tas LV parasti notiek, silti iesaku mainīt domāšanu un es, ka optimiste, varu apgalvot, ka līdz ar to arī mainisies vīriešu(kaut vai tas pats oho kontingents) attieksme pret sievietēm, jo nebūs citas izvēles, kaa tikai paņemt sievieti ar pšlepnumu vai arī mīcīt apjomīgu mīklu bez pašapziņas:)) Nedomaju, ka viņiem patiks iziet ar to mīklu sabiedrībā vai nosaukt par draudzeni vai sievu. miliet sevi, meitenes un pasaule ap jums mainiisies liidz ar jums! ··· Uzturlīdzekļi (alimenti): Uzturlīdzekļi. Palīdziet ar... lasīt visu diskusiju (58 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu