Audžumeitas adopcija

Ar sievu dzīvojam kopā 12 gadus.Es gribēju adoptēt audžumeitu,bet sieva teica,ka pagaidām nevar.Jo tad no bijušā vīra nesaņems alimentus.Tā pagāja tie gadi.Bet tagad audžumeitai ir 18 gadi.Un es vēl joprojām gribu viņu adoptēt.Bet vai tas tagad ir iespējams,nezinu!

neko  2 2 Pilngadīgu personu adopcija ir iespējama, tikai ne vēlāk kā divus gadus pēc adoptējamā pilngadības sasniegšanas. Un un protams vajag adoptējamā paša piekrišanu.

labsa  3 3 kāda mārrutka pēc jāadoptē pilngadīgs cilvēks?

edding  1 2 Re ka gudri cilvēki saka, ka vēl 2 gadu laikā var paspēt. Dari tā un būs Tev meita.

roze11  2 3 Kurš audzinas,tas arī tēvs......Uztaisīt un savu bērnu pamest lielu gudrību nevajag!

sakuri  4 2 Tur varētu būt juridiska rakstura problēmiņas..ja īstais tēvs maksājis meitai uzturlīdzekļus ,tad tēvs vecumdienās ir tiesīgs prasīt atbalstu no meitas ..savukārt adoptētājs nez vai varēs to darīt jo juridiski neskaitās ,ka ir uzturējis audžumeitu..tāpat var būt nianses ar mantojumu ,jo nez vai cilvēkam var būt divi tēvi ..:)

ne_meklejumos  3 3 Ja cilvēks to bērnu audzinājis, tad jau skaitās kā tēvs. Kāpēc lai neadoptētu, ja meitene pati arī to vēlas. Tas var būt svarīgi mantojumu lietās.

Ronis26      Nu,juridikcija,ir ļoti svarīga un interesanta Tēma. /Latvijā/ :D

Atminos,ka vajadzēja Adoptēt savu dēlu,tik tā iemesla pēc,KA....manas draudzenes pirmās Laulības šķiršanās process atlikās trīs gadu garumā ( tad tiesnese pieķerta kukuļos,tad veselības dēļ nākamā aiziet.....un Lieta tiek no jauna iepazīta ,izskatīta....un pusgada Izlīgumlaiks nogaidīts). Tā ar sīkais piedzima ...un saņēma svešu Famīliju papīros :D

Tā ka ,praksē,dabūju adoptēt sawu dēlu(ar Tiesas akceptu) :)

Valensija01      Kāda adoptēšana, ja tēvs līdz 18 gadiem maksājis alimentus???Tas būtu negodīgi un mantkārīgi! Kad gribēja no tēva iegūt naudu, tad bija labs,kad vairs nemaksā uzreiz cits "tēvs" vietā. Es šeit nerunāju no juridiskā, bet cilvēciskā viedokļa- NESMUKI!!!

Līdzīgi jautājumi
Bernu adoptesana (7 atbildes)Uzturlidzekli vecakiem no adopteta berna (10 atbildes)Bernu nama berni (25 atbildes)Neaugliba, bernu adopcija (21 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu