Adopcija (adoptēšana)

Adopcija (adoptēšana) - jautājumi un diskusijas

Bērnu nama bērni (25)
Par ko būtu jāpadomā, ja vēlētos pieņemt bāreni savā ģimenē? Ar ko būtu jārēķinās, pieņemot pusaudzi? Vai iespējams atradināt no alkohola, smēķēšanas vai narkotikām, ja gadījumā viņi tādas lieto un vai ...
Nedod dievs! Izlaisti gnīdas viņi ir, tajos bērnu namos. "Tot ješčo" kontingents. Un nevajag man te politkorekto "Ak, viņi, nabadziņi", dzīt :) Savulaik biju aizrāvies ar ziedošanu, tad nonācu pie secinājuma, ka bērnu nama audzēkņi dzīvo n reizes labāk, kā, piemēram, bērni daudzbērnu ģimenēs - tiem nākas katru kapeiku knapināt, a šamajiem - ta viena banka jaunas mēbeles uzsauc, ta cita banka katram pāris kilo augļu paku, Ziemassvētko konfekšu tonnas, ta to, ta šo. Ir pabraukāts pa bērnu namiem - Tu, uzsauc, piemēram, jaunu virtuves štelli - elektroplīti, normālu elektro pieslēgumu, + vēl n loriņus (iepriekš painteresējoties, kas konkrētā brīdī vajadzīgs) - atved, izlien ārā tas bidlu bars "Mobilas ir? Nav? Nu, nah*, bļ*, ta vispār te ko runāt..." :) Vakarā tos kretīnus kājas nomazgāt nav iespējams aizdzīt, draud sūdzēties :) Tā kā, vēlu veiksmi ar šiem "pusaudzīšiem" :) Ja pilnīgi nopietni - dzīve nav grāmata, nekas tur nesanāks. Ja tiešām adoptē - jo mazāks, jo cerīgāk. pieņemot pusaudzi, jārēķinās ar faktu, ka bērns savas pamatvērtības saņem līdz 5 gadu vecumam. nav man pieredzes, bet domaaju, ka jaannem ir mazu, liidz gadiem...3..5.
Juataajums tiem, kas domaa, ka tas, ka dzeeraaji apkaart , liks arii man saakt dzert - man ir tiessi otraadi. Vissu muuzzu esmu redzejis, dziivojis.....ar dzeeraajiem. Un man ir alerggija uz muuzzu pret dzerssanu !. Taapat ar cigareteem - jo vairaak redzu, ka vissi to dara, jo riebums lielaaks.
Taa kaa nedomaaju, ka tie beerni ir..pazudussi. Viss atkariigs no miilestiibas, un stingriibas maajaas. Ja vien spesi radiit...maajas vinniem.Maajas sajuutu....
Nu moins! Sajūta, ka iet runa par lietota auto iegādi - kurš iesaka piecgadīgu, kurš jaunāku...

Jārēķinās ar to, ka Tev nāksies ziedot daudz vairāk, nekā varbūt tagad iedomājies! Būs kaut kas jāatņem savai ģimenei, lai dotu bārenim. Un reizēm paša ģimene sāk slepeno protesta kampaņu pret jaunpienācēju!
Ja mazais cilvēks nonācis bērnu namā, tad tā jau ir trauma. Bērnu nama aura atstāj savu zīmogu, un šie mazie ar reālo dzīvi saskaras daudz ātrāk, pieaug arī, bet skatās ar neuzticību pret visu apkārtējo.
Ieteiktu nopietni pārdomāt, vai paši tam esat gatavi, bet ja būsiet tam gatavi, tad Lai veicas, un lai vairāk būtu tādu, kā Jūs!
par to arii butu jadoma-ka iemiilet un labi izaudzinat. ja shaubies, nav ko sakt un traumet vel vairak. ··· Adopcija (adoptēšana): Bērnu nama bērni lasīt visu diskusiju (25 atbildes) –»
Audžumeitas adopcija (8)
Ar sievu dzīvojam kopā 12 gadus.Es gribēju adoptēt audžumeitu,bet sieva teica,ka pagaidām nevar.Jo tad no bijušā vīra nesaņems alimentus.Tā pagāja tie gadi.Bet tagad audžumeitai ir 18 gadi.Un es vēl joprojām gribu viņu ...
Kurš audzinas,tas arī tēvs......Uztaisīt un savu bērnu pamest lielu gudrību nevajag! kāda mārrutka pēc jāadoptē pilngadīgs cilvēks? Ja cilvēks to bērnu audzinājis, tad jau skaitās kā tēvs. Kāpēc lai neadoptētu, ja meitene pati arī to vēlas. Tas var būt svarīgi mantojumu lietās. Re ka gudri cilvēki saka, ka vēl 2 gadu laikā var paspēt. Dari tā un būs Tev meita. Pilngadīgu personu adopcija ir iespējama, tikai ne vēlāk kā divus gadus pēc adoptējamā pilngadības sasniegšanas. Un un protams vajag adoptējamā paša piekrišanu. ··· Adopcija (adoptēšana): Audžumeitas adopcija lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Bērnu adoptēšana (7)
Padalieties pieredze ar adoptetiem berniem.
Konkrēt- - kas Tevi interesē? Ja esi izlēmusi adoptēt bērnu tad pirmais solis, ir savas dzīvesvietas bāriņtiesa (pilsētā) vai pagasttiesa (ne-pilsētā), tur tad ar vajadzētu tev visu izstāstīt, jo papīru kārtošana jau būs viņiem, neesmu skatījusies, bet pieļauju, ka kaut kāda informācija ir atrodama "baštika" ministrijas mājas lapā. Kur intresējies un vai Tev atteica sniegt informāciju? Pieredze skatoties uz pazinju adoptetajiem berniem- iedzimtibai ir loti liela nozime! Sen atpakaļ,kad mans lielaakais deels veel bija mazs,nonaacaam Beernu slimniicaa.Palaataa bija puisiitis 9 meen vecs,kuru maamiņa neapmekleeja un gaaja runas,ka laikam ies uz beernu namu :( Kaada cita puikas maate,ar kuru bijaam nodibinaajusas diplomaatiskas attieciibas,ar savu viiru bija paarrunaajusi ar viiru teemu par iespeejamo pamestaa puisiiša adopciju.Uzdevu viņai jautaajumu,vai ir iedomaajusies,ka iedzimtiiba ir svariiga,ka var taču izaugt zaglis,u.t.t.,uz ko viņa man atbildeeja:"Bet tas,varbuut ir labaakais ,kas no viņa var iznaakt"...
Šii doma ir ļoti iespiedusies manaa apziņaa...Saprotot,ka taa vareetu notikt,šii sieviete bija ar mieru dariit labu beernam,nedomaajot par savu labumu:)
··· Adopcija (adoptēšana): Bērnu adoptēšana lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Neauglība, bērnu adopcija (21)
Vai kādam ir bijusi saskare vai kautkas dzirdēts par neauglību?Jūsu domas par adoptētajiem bērniem...
Neauglība tagad ir ārstējama.Ja vēlas adoptēt bērniņu,tad pēc iespējas jaunāku(līdz 4 gadiem).Augot jaunā ģimenē,viņš veidosies pēc jauno vecāku raksturiem un attiecībām. Neauglībai ir cēlonis,tas var būt ārstējams.Zinu tikai to,kas adoptē bērniņu,pēc laika ir savs... Bet kāpēc ir jāuzņemas tāds nevajadzīgs risks un jāadoptē kaut kādi sveši bērni ar apšaubāmiem gēniem un abšaubāmu veselības stāvokli no bērnu namiem pie mūsdienu medicīnas iespējām latvijā un ārpus lv??
Vienigais, ko nevajag žēlot, tas ir pūles, pacietību un naudu protams, daudz naudas, un tad ir viss iespējams.
Visbiežāk bērns neveidojas pēc ģimenē esošajām attiecībām un audžuvecāku raksturiem. Gandrīz visu nosaka gēni. Arī īstie bērni ļoti bieži neveidojas atbilstoši vecāku raksturiem, notiek gēnu pārmantošana no kādiem tālākiem senčiem vai radiem, arī otras puses radiem, kas ne vienmēr ir pieņemami. Un atliek tikai minēt kurā tāds atsities. Vajag lielu mīlestību un spējas audzināšanā, lai nelaužot bērnu, labi izaudzinātu. ekstase, psc, kur tik ciniski var pateikt:(
Ne visas var izneesaat un dzemdeet veselu beernu. Ne visiem, kas ir piedzimushi tiek maates miilestiiba. Taa, manupraat, ir viena no jaukaajaam lietaam, uz ko ir speejiiga sieviete - adopteet beernu.

Jons, uz kaada pamatu Tu savu spermu veertee 3x daargaak, nekaa to, kas nopeerkama spermas bankaa..btw izgaajusi dazhnedazhaadas analiizes un atziita par deriigui? :)))
··· Adopcija (adoptēšana): Neauglība, bērnu adopcija lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
riebekle, tu man vēl iesaki uzklausīt kādus tur vecākus, ja esmu izaudzinājusi gan savējos, gan radu bērnus? nezin, kādas nezināmas gudrības es vēl tur varētu pasmelties. :(
Tobrīd, kad mums nācās uzņemties atbildību, mūsu materiālās iespējas bija diezgan ierobežotas. Valstī arī viss juka un bruka pa visām vīlēm. Atbildīgi būtu bijis izvērtēt iespējas un atdot radu bērnus valstij? Nu re, rīkojos nepārdomāti un bezatbildīgi; lietas nostabilizējās, un es varu droši skatīties acīs pasaulei un savai sirdsapziņai- tai nav par ko man pārmest.
Taču, ja cilvēks grib paņemt audzināt svešus bērnus izdevīguma dēļ, tad labāk paņemt kāmīti.
Lai Dieviņš pasarga bērnus no tāda aizbildņa vai adoptētāja, kurš tanī procesā meklē izdevīgumu! Luusila, ir atbildīgi vispirms tomēr apsvērt visas savas iespējas to bērnu audzināt un uzturēt, un materiālā puse nav mazsvarīga, to tev pateiks katrs vecāks. Nevajag būt liekuļiem un to noliegt. Esmu uzaudzinajusi delu ,kuru adopteju ,kad vinam bija 3 gadini. Nekad neienaca prata vinu nemt aizbildnieciba ,lai iegutu naudu,bet saku uzreiz ,tas bija gruts ,atbildigs darbs ,kuram rezultatu nevareja garantet,jo audzinat ir viens ,bet geni ari dara savu.
Neesmu nozelojusi nevienu mirkli ,kad esmu to izdariju .
pamegini iekartoties ka brivpatiga darba krizes centra vai bernunama. tas tev palidzes saprast vai esi gatava uznemties rupes par grutibas nonakuso bernu. ··· Adopcija (adoptēšana): Aizbildniecība vai adopcija? lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Uzturlīdzekļi vecākiem no adoptēta bērna (10)
Vai no bērna, pēc viņa adopcijas, viņa bioloģiskais tēvs vēl joprojām var piedzīt uzturlīdzekļus?
bērns ir adoptēts. kādi uzturlīdzekļi? tas bērns taču ir citu vecāku bērns pēc adopcijas! Bioloģiskais papiņš var sūkāt ledu:)) no jautājuma uzstādījuma izriet, ka tam bērnam būtu jāmaksā bioloģiskajiem vecākiem. kāpēc? par ko? kādā sakarā? piem vecāki viņu bērnībā pametuši, cilvēku kāds izaudzinājis, devis visu vajadzīgo, palīdzējis nostāties uz kājām, un tagad pametēji pēkšņi sarēķinājuši, ka var skaisti dzīvot, ja pieprasīs cilvēkam viņus uzturēt, jo bioloģiski taču skaitās vecāki? hellou?? Manupraat-nee,ja vinnss nav maksaajis alimentus...bet adopteetiem tak nemaksaa? vai es maldos? Ja bērns ir adoptēts no bērnunama, tad bioloģiskajiem vecākiem divlitru alus un trīsgraudnieka iegādei tiešām jāmeklē cits investors. ··· Adopcija (adoptēšana): Uzturlīdzekļi vecākiem no ... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kā adoptēt lielus bērnus, ja ir viens vecāks un tas pats pazudis (8)
Nepieciešams nopietns padoms, kā pareizāk rīkoties, lai bērni nenokļūtu bērnu namā, bet paliktu dzīvot otra vecāka (tas kurš pazudis) ģimenē, kurā dzīvo gandrīz 10 gadus
tieši to pašu. pirmķārt iet uz bāriņtiesu un izskaidrot situāciju, otrkārt, lūgt, lai ieceļ par aizbildni, jo citu gribētāju nav. Domāju, ka tavas izredzes ir lielas:
1) tu jau tāpat par viņiem gādā;
2) valsts tikpat ir ieinteresēta nodot bērnus aizgādniecībā, nevis nosūtīt uz bērnu namu.

Esi gatava lielai ķēpai, bet savu panāksiet. Lai veicas!
caur bāriņtiesu jākārto aizbildniecība. Pa manam.. Pārāk svarīgs " jautājums", lai to " ķidātu" šeit. Pēc atbildēm jāgriežas tur, kur ar to saskaras ik dienu. piekrītu, uz bāriņtiesu un visu tur smalki izstāstīt


jābūt gataviem uz pārbaudēm un daudziem jautājumiem

ticu, ka savu panāksiet
··· Adopcija (adoptēšana): Kā adoptēt lielus bērnus, ja ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu