Kādēļ kāds cilvēks apzināti var vēlēties lai viņam būtu bērni?

Atmetīsim gadījumus, ka kādam tas ir instinktu līmenī, kādam tāpēc ka tā pieņemts un citiem ir. Bet ja domā ar prātu - kāpēc jums cilvēkiem nāk pratā doma ka vajadzīgs bērns?

pacel_mani (2013-09-01 13:23)      Man nekad nav nākusi prātā doma,ka man vajadzīgs bērns,Domaju,ka pasaule iztitk bez mana turpinājuma.

kalatura (2013-09-01 13:42)    1 Kādēļ dod dzīvību jaunam cilvēkam?Kādēļ ir vajadzība pēc bērna?
Tādēļ,ka ir laimes un prieka izjūta par dzīvi,ar kuru gribas dalīties.Un ja kādu mīl,tad vēlas tā turpinājumu.Viss ir vienkārši.

krauklis99 (2013-09-01 13:56)  1   Nu man ir, un tas ir super. Nu jau lieli, kaujās un runā pretīm.
Izskatās kad esi garigi slims, tad arī nepiesārņo ari valsti ar tādiem slimnieciņiem. Labāk nevajag, Tev tā ir tumša bilde mīlēt kādu.
Nosprāgsi viens pats nevienam nevajadzīgs, un neviens neatcerēsies.

_Biezaa_oome (2013-09-01 14:09)      Asociaalaam buutneem to nesaprast, var staastiit, ko grib.

DAfrika (2013-09-01 14:28)      Es personīgi par sevi: mēs sākam visu no jauna, plānojam kāzas un bērnu, abiem pa lielam bērnam un gribās ko fundamentālu dzīvē atkal un ģimenisku. Var jau dzīvot kā ģimene divatā vien, ceļot, baudīt dzīvi, bet to visu var darīt arī ar sīko kopā. Un ja domas un dzīves uztvere sakrīt, tad kāpēc gan ne!?

Aga70 (2013-09-01 14:47)      Labs jautaajums. Pat to domaaju biezhi, kad plaanoju saveejo.
Un lai ko es neteiktu, man viss likaas diezgan egoistiski:) bet jutu, ka manii tik daudz miilestiibas, kaapeec lai ar to nedaliitos ar savu beernu.
Dot dziiviibu, taa tachu ir daavana. Tagad, censhos dariit visu, lai shii beerna dziive buutu tik laba, cik iespeejams.

dogville (2013-09-01 14:52)      Aaaaaa!!!!,kad paklausos par "beernu plaanoshanu".Taa kaa piecgades plaans vai bisnesa projekts.Mani Dieva doti,sanaaca pa smuko bez plaanoshanas un pabalstu dinjgjeeshanas no valsts...

DAfrika (2013-09-01 15:02)    2 Dogvile, ja bērnu grib apzināti, to sauc par plānošanu. Manā vecumā vairs nevar atļauties drāzties kā 25 gados ar domu - kas būs, būs! Drusku pievaldies, ne visi dzīvo pēc Tava scenārija.

tiu (2013-09-01 15:04)      Muļķu zeme!
Laimes sajūtai, ka mīli to mazo...

Ui, šitādu jautājumu uzdevēji... Apdalīti vai?

dogville (2013-09-01 15:06)  1   Ui,kaadam saapiiga teema(aiziet kaktaa nokauneeties):D

Aga70 (2013-09-01 15:06)    1 dogville
Ne visiem taa pa smuko sanaak! Nevajag te, piedod, par izteicienu di**t, ja nezini iemeslus. Nenoliegshu, projekts bija liels:)

Torpedo (2013-09-01 15:12)    2 Tikko noskatījos pa Discovery tieši par šo tēmu filmiņu. Izrādās, ka visu cilvēces pastāvēšanas vēsturi līdz pat kādiem 100 vai vēl mazāk gadiem atpakaļ bērni ģimenēs tika radīti tikai ar vienu un gaužam prakstisku domu - lai būtu, kas uztur vecākus, kad pieaugs. Tāpēc arī daudz tika radīti. Ne par kādu mīlestību pret bērniem vispār negāja runa. Bērnus pat nelaida pie viena galda ar vecākiem sēdēt, ne iet virtuvē, ne citur kur - audzināja nežēlīgi un bez nekādas _utji-butji, kas tad tev tur gadījās - celīti sasiti_? Bērniem vispār neviens nepievērsa uzmanību, varēja bļaut vai nebļaut, par katru mazāko pārkapumu žlinks pa ausi. Un bērni ātri saprata savu vietu hierarhijā. Bērni strādāja jau no mazām dienām. Bija nesalīdzināmi stiprāki visās nozīmēs par mūsdienu bērniem. Tagad jau bērni vairāk tāda vecāku izprieca, gandrīz vai vienā līmenī ar kādu stilīgu minisunīti, ko vīsta drēbēs, ved pie friziera, ņem blakus gultā un ap ko visa pasaule griežas. Viss - aiz neko darīt

PIPPA (2013-09-01 15:14)      ja Tev nav vēlmes pēc bērniem, tad Tev tos arī nevajag - pavisam vienkārši...
bet padomā, KĀPEC vispār Tev šāds jautājums radās??...

Tinte (2013-09-01 15:18)      Dīvains jautājums no pieauguša vīrieša...Te drīzāk rodas pretjautājums - kāpēc negrib?
Žēl reizēm to cilvēku (īpaši sieviešu), kuriem jau ap 40+ to bērnu apzināti nav (te es norunāju par tiem, ka medicīnisku iemeslu dēļ nevar būt)... kā saka viena aktrise "ни ребёнка ни катёнка"...

Muktiana (2013-09-01 16:05)      hi, GreyAlien, Tavs jautājums ir interesents. Izteikšu tikai savu hipotēzi pēc savā rīcībā esošās informācijas.
Tāpat kā skudra zin, ka viņai vajag uz skudrupūzni nest lapu un mērkaķim lēkāt pa kokiem, tāpat dziļā zemapziņā ir ielikta programma, ka ir nepieciešams radīt bērnus. Un sievietei tas vispār ir pats galvenais uzdevuma. Tāpēc, ja viņai ir parezēta slikta karma (un tāda ir neticīgajiem, iesācējdvēselēm un lieliem grēciniekiem) - viņa dabūs bērnu no problemātiska vīrieša un caur attiecībām ar bērnu iznesīs savu smagāko dzīves mācībustundu. Sievietei skaitās smaga karma arī tad, ja viņai bērnu vispār nav. Bet tieši bērni, viņu audzināšana, viņas emoc. labsajūtas nodrošināšana ir sievietes uzdevums, galv. darba joma un piepildījums. Un šo uzdevumu viņa var veikt TIKAI, ja vīrietis viņai dod materiālo un emocionālo komfortu jeb pilda savu Dieva nolikto pienākumu pret viņu. (Ja nepilda - karma slikta.)
Vīrietim mācībstundas iet caur darbu un viņa aktīvo darbību - naudu, varu. Neapšaubāmi pārbaudījumi personīgajās attiecībās nekur nepazūd. Bet pa ģimenes līniju vairāk cieš sieviete. Piemēram, vīrietis pamet sievieti, bet nākamajā dzīvē piedzimst par sievieti, kura tiek pamesta ar bērniem.
Saskaņā ar hipnoterapeitu M.Ņūtonu un neskaitāmiem citiem avotiem, dvēsele pirms iemiesojas, jau zin, kādas dvēseles- bērni viņai būs. Un dvēseles-bērni - jau gaida rindā. Ausgtākie spēki (kas arī ir Dieva enerģijas un saprātīgas būtnes) koriģē cilvēka gaitu, lai viss tā arī izpildās. Visinteresantākais veids, kā tiek "vadīti" cilvēki, ir tas, ka šīs būtnes spēj iemiesoties cilvēka prātā un liek viņam domāt un rīkoties tā, kā pats nemaz nebūtu darījis. Cilvēks pats nespēj atšķirt, kura ir viņa doma, kura citas būtnes doma.
Tātad, kad pienāk "karmas laiks" radīt bērnus, tas 1) vnk notiek (kaut vai gadījumu sakaru rezultātā) 2)sievietei rodas iekāre un maiguma jūtas un vīrietis pats nesaprot kapēc tam piekrīt (ja viņam cita p

Muktiana (2013-09-01 16:13)      2) (ja viņam cita programma - piemēram, augstākie spēki paredzējuši būt bez bērniem vai ir noskatīta cita bērna māte nākotnē, nepiekrīt). Var nepiekrist arī kaut kādu savu gļuku gadījumā, piemēram, pagātnes traumas (iepriekšējā dzīvē) dēļ nav drosmes saņemties bērnam.
Tā var būt, ka pāris abi viens otru mīl, viens grib bērnu, otrs nē. Tas, kurš grib, tas cieš. Bet tas, kurš negrib, ļoti iespējams, nespēj pārvarēt kaut kādas dvēseles traumas (piemēram, bērni iepriekšājā dzīvē ir gājuši ugunsgrēkā un vēl nav ticis tam pāri). Tikpat labi var baidīties no attiecībām vispār.
Bet tad Dieva uzdevums ir spēt savstarpēji attīstīt mīlestību pret Dievu, caur to arī vienam pret otru tik lielā mērā, ka traumas un bailes pazūd. Tad skaitās, ka pāris savu karmu ir uzvarējis.
Variantu daudz.
Tā ir Dieva programma attiecībā uz cilvēkiem radīt bērnus. Jo neskaitāmām dvēselām paredzēts reinkarnēties. Šeit uz Zemes viss notiek tā kā Dievs grib, nevis tā kā cilvēks grib. Tajā skaitā, Dievs paredzējis opciju, ka tiek piepildītas arī cilvēku vēlmes, ja tas nav pretrunā ar viņu karmu (jeb kamēr par sliktām vēlmēm nenāk sods).

ponytail (2013-09-01 16:18)      Kaut gan abi ar vīru bijām jauni, dulli un ļoti iemīlējušies, un vecākais bērns īsti nevarētu tikt saukts par plānotu, tomēr skaidri zinājām, ka vēlamies kopīgus bērnus pat vēl pirms sākām dzīvot kopā. Vēlme pēc bērniem bija abpusēja un pamatota ar to, ka tā saskatījām piepildījumu un turpinājumu tam, ko jutām. Kaut gan otrs bērns jau tika (nosacīti) plānots, iemesli bija tieši tie paši.

Par vēsturiskajiem skaidrojumiem gan ļaujiet pasmaidīt.:) Varētu padomāt, ka cilvēce visu savu pastāvēšanas laiku ir pazinusi tikai vienu kutūru, piederējusi vienai tautai un sekojusi vienām tradīcijām, bez jebkādām sociālām un ekomomiskām atšķirībām. Līdz pat kādiem 100 vai mazāk gadiem atpakaļ. :D TV skatīties ir labi, bet vēl labāk ir redzēto saprast.

Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu