Bērns vecākiem pēc 40

Bērns vecākiem pēc 40 - sava EGO apmierinašana vai kas tas ir?

sandra111  5 11 man tas liekas glupi, jo visam savs laiks.

fifene  2 13 Tā ir katra vecāka izvēle mēs neesam tiesīgi to apspriest,jo to tik viņi zin kāpēc tik vēli sanācis tas prieks,laime acuraugs...veselību visiem...

melnss  5 23 Izlasīju un nesapratu vai to sieviete vispār var uzrakstīt-vai viņai vienkārši drausmīgs rīts!

Effy    17 Piekrītu, ka pirmo bērnu dzemdēt vajadzētu līdz 30 gadiem kaut vai tīri no fiziologiskā viedokla, bet pēc šīs definīcijas sanāk, ka pēc 40 vispar nevar? Pat ne otro vai trešo vai piekto? :)
Domāju, ja mamma ir forša, tad bērnam nu nekādi nebūs kauns :)
Dzīve ir loti daudzkrāsaina un dažāda. Pilna ar pārsteigumiem pat pēc 40 :)

dogville  6 22 Mani vairaak tracina 40 gadiigas omas...taa jau dzimtas diagnoze...beerns piedzimis liidz 20,tad mazbeerni beerniem arii dzimst tuuliit peec skolas disenes...
Normaali dzemdeet 40gados un skaisti,kad lielie beerni jau savaa dziivee.Zinu daudz taadu gjimenju.Un,lielaakoties tagad sievietes ap40 izskataas ljoti labi!

ingviirbin_de_troll  1 15 Kas ir PĀRMĒRĪGĀ gadu starpība? Viens otrs 35.g.v izskatās, kā opis/ome:)

Alvasete9  3 8 Kad es biju pusaudze, arī mazliet likās neērti, ka mana mamma ir salīdzinoši vecāka nekā citiem klasē, bet es savai mammai piedzimu 35 gados(ne pirmais bērns). Tagad saprotu, ka nepareizi domāju.
Uzskatu, ka līdz 42 vēl var dzemdēt, ja otra puse blakus ir nodrošināta, žiperīga, bet tomēr labāk gaidīt mazbērnus, šo stapposmu, kad savi bērni jau paaugušies, cilvēkiem jāiemācās dzīvot vienam priekš otra , ceļot, pasākumi, teātri, atpūsties no pamperiem un tad kopā gaidīt mazbērnus un būt laimīgākajai omītei un opītim. Es to tā uzsaktu.Ja sirds nenoveco, tad ķermenis gan...

sandra111  3 4 BET - runa jau iet-velos bernu-42 un 48 gados! tatad + 9menesi un,,,,tad bernudarzs, skola un,,,,sicis kaunas .par to iet runa. ka mate jau 60 gados ved uz sakumskolu.

Alvasete9  1 11 Nu tiem , kuri vēlas bērnu vēlu, jādomā, lai labi izskatītos, diēta, sports, sekss, interesanti hobiji, turīgs, ietekmīgs un neviens sīcis par mammas gadiem nekaunēsies, kaunēsies par pliku un nabagu...nevīžīgu.

Zeltiite  2 3 Es savai mammai piedzimu 36 gados, 42 gados viņai piedzima jau ar Dauna sindromu slims bērns, bet es jau no mazām dienām dzīvoju savā pasaulē un izklaidējos ar saviem draugiem, jo ģimene koncentrējās uz slimo bērnu un savām problēmām. Ar ģimeni nav bijis kopēju pasākumu, mammai nekad neko neesmu stāstījusi. Bonuss ir tikai agri iegūta patstāvība un atbildība par sevi. Mana izvēle ir bijusi laist bērnus pasaulē līdz 30 gadu vecumam.

moonaberga    13 Es arī uzskatu, ka nav mums tiesība moralizēt, kapēc sieviete izvēlās dzemdēt vēlu. Katrai savi iemesli un sava dzīve. Divas vienādas dzīves nav, tapēc mums ir tik grūti vienam otru izprast. Labāk vēlāk nekā nekad. Bērns arī no jaunas mammas var kautrēties, ja viņa ir nevīžīga, neaktīva, utt. Te gadiem nebūtu nozīmes. Mammai ir jābūt dīvespriecīgai, aktīvai, modernai, jādzīvo līdzi laikam un ļoti jāmīl savs bērns, tad neviens par viņu nekautrēsies, lai arī cik gadi viņai nebūtu.

Lucy  1 6 sievietei 39 vīrietim 35
ir katram pa vienam bērnam no iepriekšājās laulības un tagad kopējs savs delēns,nus ko lai teic,jauks puisēns,bet skatoties,kā vecāki audzina,nu moins,kas būs tālāk nezinu,visa,kā ir pa daudzzzzzz
kā man viena paziņa teica,ka sievietei pēc 40.g ar likumu vajadzētu aizliegt dzemdēt,vai es tā domāju,nē,katrs pats zin,kad viņam laist pasaulē bērnu!

marselis  4 12 Jautā natashka 2015-03-30 04:50
ir divas iespejas-,vai nu berni vai bez berniem pavadit savu dzivi!Domaju,ka berni ieness dzive loti daudz jauna,ka ari proresiva ,pozitiva! Duala,materijas pasaule ta iekartots-,berni ir Dieva davana!
par EGO?-,ego drizak apspriez sadas temas(5.00 no rita) ,ne daba ieviesto kartibu.Kadam EGO liek domat,cepties par vecaku vecumu, par kaiminienes celulitu, vai sominu izlikto veikala skatloga!
Isuma lai butu saprotama situacija-,berns vairijas, jo redzams soc.apk.vide vinam ir darijusi pari,tada tipa cilveki,kas uzdod sadus jautajumus.

un kas pec tam? 50 g.dzemde un 51g.mirst?-,berns paliek viens?
veseliba,krunkas , vecums-,neizbegams,visus agri vai velu piemekle(dazs labs 30 g.sabrukuma stadija)!
vai 13 g.dzemdet ir jaukak neka 50?

cik pieredze un statistika vesti-,pec 40g.dzimst pratigaki berni,veiksmigakas,milosakas gimenes!
15g.,-parasti neizdevusies gan personiga gan berna dzive!

salidzini zinkares del,...ko saka medicina,zinatne,psih.,soc.,par vecuma cenziem dzemdesana,tad ved demogogiskas temas!

Jo mazak sabiedriba bus tadu stulbibu,kura uzdod jautajumus par vecuma cenziem,
jo veseligaka bus sabiedriba un laimigaki berni,kuriem nebus jakaunas savus vecakus,jo kaut kadi tipazi so jautajumu kritiski apzele!

erucanob  4 6 Visam savs laiks. Piekritīsiet taču ka tie savecējušie jauno meiču precētāji izskatās kā karikatūra blakus jaunajai sievai un mazajiem bērniem.Un ja vēl ņem vērā mūsu dzīves ilgumu, tad arī nekas labs rezultātā nav gaidāms.
Līdz 30 gadiem bērni jādzemdē, pēc jādzīvo priekš sevis, jābauda dzīvi.
Kādēļ daži domā, ka mēs te kādam taisāmies aizliegt vai atļaut. Mieru, neko tādu mēs nedarām.
PS. Neesmu nevienu satikusi, kurš 30 vai 35 gados izskatītos uz 50.

jasmina33  1 4 Es atbalstu viedokli, ka pirmo bērniņu sievietēm vajadzētu ieplānot jau agrāk, bet tas, kāpēc tā ir sanācis konkrētajā gadījumā, es neņemšos apspriest, jo nezinu visas situācijas detaļas... Katrs var dzīvot tā, kā viņš vēlas... Laimīgas ģimenes spēj izaudzināt arī foršus bērnus...
...Ko tad jūs teiksiet par mūsu prezidenta kungu, kurš jau stipri cienījamākā vecumā ir septiņgadīga dēla tēvs ?... ;)...

DebesmannaUnRozines    7 Ja kaut kādu iemeslu pēc līdz 40 nav izdevies nodibināt ģimeni un dzemdēt bērnus, tad kāpēc to nevarētu darīt pēc? Tāda pati vēlēšanās dzemdēt bērnus kā 30-gadīgām. Atšķirīgs ir tikai vecums. Ja veselība atļauj, turklāt mūsdienās ir visādas diagnostikas metodes, kas ļauj savlaicīgi noteikt anomālijas?

Neutrogena    2 Katram sava galva uz pleciem.

Ne mani vecvecāki steidzās ar bērnu atražošanu 20mit gadu vecumā, ne mani vecāki un pat ne mēs, - bērni. Viss nāk savā laikā un neko nevar nokavēt, jo laiks ir relatīvs jēdziens.

mieru_tikai_mieru    18 Manuprāt, visas nelaimes ceļas no salīdzināšanas. Un no secinājuma pēc tam - ja kāds ir citādāks nekā es, tad tas uzreiz nav normāli. Ja paskatās uz lietām loģiski, tad Māte Daba ir paredzējusi, ka bērni var būt arī pēc 40 un pat 50 gadiem, tātad - tas ir normāli. Ja Māte Daba ir paredzējusi, ka bērnu var dzemdēt 14-gadīga mamma - tas arī ir normāli. No Dabas viedokļa. Bet cilvēks nez kāpēc grib ieviest savu "normalitātes" skalu. Nesanāks, uzreiz saku.

kokote  1 6 4:50 šitento sāpi izsāpēt. Pirms gadus apspriest, gribās teikt, kāpēc jābāž deguns citu cilvēku dzīvēs, jāvērtē, jāanalizē, jānosoda un vēl jau no bērnībs bērni pie tā jāradina - brrr. Bērni nekad neiedomātos vērtēt cita mammu, ja vien savējā uz to nemudinātu.
Bērns piesakās tad, kad piesakās. Gala beigās tur divi iesaistīti. Domāju, ka 40 gados tā ir mērķtiecīga, apzināta izvēle, ko ne vienmēr var teikt par bērnu līdz 25.
Cik zinu diagnostika pašlaik ir augstā līmenī, lai visas kaites vēl intrauterīnajā periodā diagnosticētu (tikai nespēju iedomāties, kā jājūtas sievietei, kurai pasaka, ka auglim ir defekts un tāpēc jāveic aborts). Par vīriešu un sievietes reproduktīvo spēju un gadiem. Tur ir viena nianse, kāpēc vīrietis gados un jauna sieviete ir daudz minimālāks risks, nekā sieviete sievietes gados. Olšūnas no dzimšanas sievietei ir tik cik ir un tās noveco kopā ar sievieti, to kvalitāti ietekmē sievietes dzīves kvalitāte, turpretī spermotozoīdi cikliski atjaunojas, vīrietim pietiek kādu pusgadu piekopt veselīgu dzīves veidu, lai būtu priekšnoteikumi veselīgam bēbim.

Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu