Uzturlīdzekļus maksā parādnieka māte

Ja uzturlidzeklus periodiski skaita paradnieka mate-no sava bankas konta ar parakstu no ka un par ko-vai tie skaitas uzturlidzekli no teva? ka ir?

Nate      Domāju ka jā, ja norādīts maksātājs un maksājuma mērķis. Ja uzturlīdzekļiem ir konkrēta summa paredzēta, ne %.

neko    4 Būtiski ir maksājumus veikt. Kas maksā nav svarīgi. Šis princips attiecas uz jebkuriem maksājumiem jebkurā sfērā.

_Biezaa_oome    3 Galvenais, la beerns paeedis!

Deisa    2 Jā, skaitās.

DanaL    6 Es drīkstu apmaksāt kaut vai Trampa rēķinus, ja vien man tāda vajadzība rodas. Un jā, rēķins būs apmaksāts.

Tas pats ar uzturlīdzekļiem, kāda jums starpība, kurš maksā, galvenais, ka ir samaksāts. Ceru, ka nekalkulējat to visu vēlreiz piedzīt no tēva.

Dzīvojat mierīgi tālāk un priecājaties, ka jums šie līdzekļi ir, un neplānojiet visādas cūcības.

Muktiana    2 Parādnieka māte ir ļoti atbildīga. Man vienmēr ir licies, ja bērnu tēvs kaut kādā ziņā nespēj dot savu daļu - naudu, rūpes (visbiežāk atkarību dēļ, retāk - bezatbildības), tad būtu tikai pareizi, ka pārējie radi, ja vien spēj, šo neesošo daļu kompensē vai nu finansiāli vai, vēlams, arī uzņemoties bērna pieskatīšanu, izglītošanu, nodarbināšanu utt. Jo tas taču skaidrs, ka to 1 cilvēks nevar izdarīt. Ir nepareizi tad pārejiem radiem (vispirms jau no no tēva puses) izlikties par beigtiem. Tā ka - cepuri nost tik atbildīgai vīramātei.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu